Umudumuz Umut olsun

günaydınnn kızlarrrr
nerde bakalım cumartesı herkes yatarken calısan guzellerrrrr..

ii yapmışın asiyecim evet ya bende şimdi o aşamadayım devamlı aklıma geliyor olsaydı 10 haftalık olcaktı haziranda anne olcamdı falan filan... atlatcam bende inşallahhh..

canım geçecek varya herşey tekrar geçmiş olsun canım benim allah iyiliğini versin sağlığına kavuşta inşallah tekrar hamiş kalırsın..seni çok iyi anlıyorum yaşayan bilir....ben bile hala aklımdan çıkaramadığım zamanlar çok ama ne yaparsın bak beni düşün ölümden döndüm.görüştüğüm dr arkadaşım varda durumumu konuşunca ölmeye günlerin belkide saatlerin kalmışımış dedi allah korumuş varya...çok şükür ki hala yaşıyorum....bazen ağlama krizlerim oluyor sonrasında nefes alamıyorum ama azaldı çünkü şükrediyorum herşey insanlar için.....düşük kürtaj olduğu zaman o durumu sadece anne zor atlatırmış bi uzmanı dinledimde tv de sanki karnında değilmişşte o bebek evde yaşamış ailenin bir ferdi gibi dolaşmış ta yetişkin bir insanı kaybetmiş gibi olurmuş anneye ve yas ını yaşamak doğalmış................allah inşallah isteyen herkezi tekrar hamiş yapsın:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar herkeze iyi haftalar canlarım bol hamişli haberler asiyecim canım inş kart yememişsindir.

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Cuma günü başarılı bir aşılama geçirdim..2 hafta sonra regl olmazsam eğer kan tahlili ile sonucu öğreneceğiz..Geçmişi okumadan önce haber vereyim dedim..umarım herkes iyidir...

günaydın esmacım artık işe gelmek çok zor geliyor offfffffffffffffffffffffffffffff

hadi bakalım cnm inş olmazsında mutlu haberi verirsin

kızlar geçmişi okudum..hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.. dualarınızın benımle olduğunu bilmek çok ama çok güzel...günü geçen arkadaşlar ne alemdesiniz? Esma Batu ya mesajımı ilettinmi ?

Günaydın kızlar gününüz aydın haftanız hamişli olsun emelcim hoşgeldin dualarımız kabul olmuş iyi bir aşılama geçirmişsin inşallah hamiş olmuşundur canım

ay kızlar test sonuçlarım çıkmış şimdi eşim almaya gidicek çok heyecan yaptım inş iyidir akşamda kötü rüyalar gördüm zaten of korkuyorum

inş olmazsın asiyem hayırlısı bakalım

valla canım bilemiyorum hamile olmayı istiyorum ama ümitlenip üzülmek de istemiyorum bakalım bekleyeceğim bu hafta geçen ayda 42 günde oldum biliyosun bekliyorum pazar günü test yapıcam eğer olmazsam
sende korkma bişey çıkmayacak testlerden hepsi iyi çıkacak merak etmea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…