Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlarrrr...
emelcim asılamının ıyı gecmesıne sevındım ıns allah gonlune gore verırı canımmm.hakkında hayırlısıı..
kızlar ben grıbı hala atlatamadım bugun sabah sabah bulantım var bıde off ızınde alamıyommm...basımda agrıyooo

günaydın kızlarrrr...
emelcim asılamının ıyı gecmesıne sevındım ıns allah gonlune gore verırı canımmm.hakkında hayırlısıı..
kızlar ben grıbı hala atlatamadım bugun sabah sabah bulantım var bıde off ızınde alamıyommm...basımda agrıyooo

Geçmiş olsun tatlım limonlu sıcak bişeyler iç dinlenemiyosun ondan geçmiyo sanırım

günaydın kızlar nasılsınız
nazmiyecim çok geçmiş olsun canım
emelcim inşallah yumoşların yaklamıştır bebiş olacak hamiş olacaksın dualarımız seninle
asiyecim inşallah hamişsindir canım
aslıcım inşallah sonuçların temiz çıkar canım allahım yardımcınız olsun çok endişe yapma rüyanı iyiye yor ki iyi olsun

hoşgeldiniz kızlar kocişim halen doktorun yanında bekliyor of ne zormuş ya ellerim terledi ağlıcam şimdi zor duruyorum

aslıcım sabret canım aklına kötü değil iyi şeyler getir hatta başka şeylerle meşgul olmaya çalış evet zor bunu yapmak ama dene canım

günaydın kızlar......
emelcim allah güzel sonla bitirisin bekleyişini inşallah.....asiye inşallah hayırlısı olur birtanem......raziye sanırım çalışmalara tam gaz devam ediyorsun......aslı sende stres yapma yaşın çok genç sonuçlar iyi çıkacaktır.....nazmiyeciğim geçmiş olsun canım kendine dikkat et.......
bizimde 3.lü test sonuçlarımız güzel çıktı çok şükür.....

hayır gülşencim çalışma yok kocişle bozuğuz biraz o yüzden artık çalışma falan yapmıyorum

inş gülşencim ü testi kaçıncı haftada yapıyorlar birde nasıl yapılıyor canım

emelim hayatım ben sizi sevindiremedim ama inşallah sen bizi sevindireceksin
hayatım bütün kalbimle sana şans diliyorum inşallah bu ay senide pembişlere eklerim

emelim hayatım ben sizi sevindiremedim ama inşallah sen bizi sevindireceksin
hayatım bütün kalbimle sana şans diliyorum inşallah bu ay senide pembişlere eklerim

Hoşgeldin nasipcim nasılsın toparladın mı kendini canım biraz zor ama olsun hayırlısı olsun canım

hayır gülşencim çalışma yok kocişle bozuğuz biraz o yüzden artık çalışma falan yapmıyorum

:1closedeyes:peki o zaman tez vakitte düzelir aranız umarım.....

inş gülşencim ü testi kaçıncı haftada yapıyorlar birde nasıl yapılıyor canım

3 lü testi 16-20 haftalar arası yapıyorlar aslıcım ama en sağlıklı olanın 17.haftada olduğu söyleniyor....2 li testte olduğu gibi kan veriyorsun hepsi bu.....ama birçok doktor 2 li testi yapıp 3 lüye gerek görmüyorlar.....yalnızca AFP yapan doktorlarda var...

Nasipçim hoş geldin canim nasilsin bakalim
gülşencim çok tşk ederim canim sağol
kizlar test sonuçlarim çok iyi çikmiş doktorum 3 hafta sonra tekrar gelsin demiş allahim şükürler olsun yani oh be rahatladim

aslıcım sevindim sonuçlarını almana ben zaten bişey çıkmayacağını tahmin ediyordum rahatlamışsındır sende.

Razişim Allah ım ilk önce eşinle barışı sonra bebeği nasip etsin diyelim

canım geçecek varya herşey tekrar geçmiş olsun canım benim allah iyiliğini versin sağlığına kavuşta inşallah tekrar hamiş kalırsın..seni çok iyi anlıyorum yaşayan bilir....ben bile hala aklımdan çıkaramadığım zamanlar çok ama ne yaparsın bak beni düşün ölümden döndüm.görüştüğüm dr arkadaşım varda durumumu konuşunca ölmeye günlerin belkide saatlerin kalmışımış dedi allah korumuş varya...çok şükür ki hala yaşıyorum....bazen ağlama krizlerim oluyor sonrasında nefes alamıyorum ama azaldı çünkü şükrediyorum herşey insanlar için.....düşük kürtaj olduğu zaman o durumu sadece anne zor atlatırmış bi uzmanı dinledimde tv de sanki karnında değilmişşte o bebek evde yaşamış ailenin bir ferdi gibi dolaşmış ta yetişkin bir insanı kaybetmiş gibi olurmuş anneye ve yas ını yaşamak doğalmış................allah inşallah isteyen herkezi tekrar hamiş yapsın:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
badegül allah seni korumus hakkaten..çok şükür sağlığımız yerimizde inşallah gene hayırlısı ile olcaz bebek sahibi..çok teşekkür ederim güzel dileklerin için:1hug:
kızlar hepinizin günü aydın olsun...Cuma günü başarılı bir aşılama geçirdim..2 hafta sonra regl olmazsam eğer kan tahlili ile sonucu öğreneceğiz..Geçmişi okumadan önce haber vereyim dedim..umarım herkes iyidir...
emelimmmmmmmmmmmmmm allahımmmmmmmm büyük güzel haberini alcaz çok dua ettim cnmmkaydirigubbakcemile5
günaydın kızlarrrr...
nazmiyecim çok geçmiş olsn bal limon karıştır iç tatlım ii gelir inş.
günaydın kızlar......
emelcim allah güzel sonla bitirisin bekleyişini inşallah.....asiye inşallah hayırlısı olur birtanem......raziye sanırım çalışmalara tam gaz devam ediyorsun......aslı sende stres yapma yaşın çok genç sonuçlar iyi çıkacaktır.....nazmiyeciğim geçmiş olsun canım kendine dikkat et.......
bizimde 3.lü test sonuçlarımız güzel çıktı çok şükür.....
çok şükür cnmm zaten aklımıza kötü bişi hiç getirmediktii çok sevindimm
günaydın kızlar

nasılsınız bakalım
:1hug::1hug:
nasipppp hoşgeldinn umarım iyisindir:1hug:
Nasipçim hoş geldin canim nasilsin bakalim
gülşencim çok tşk ederim canim sağol
kizlar test sonuçlarim çok iyi çikmiş doktorum 3 hafta sonra tekrar gelsin demiş allahim şükürler olsun yani oh be rahatladim
aslıcım ççok sevindimm bugün güzel haberlere bir yenisini de ben ekleyimozaman..
doktordan geliyorum çok şükür herşey yolunda patolojide temiz çıkmış..arada olan ağrılarımın nedeni ise rahim eski haline geldiğinden normalmiş..
zayıf oldugum için annemlerin ısrarı üstüne doktora verebileceğiniz vitamin var mı dedim? o da bana hiç alakası yok 2ay sora follibola başlarsın o senin tüm ihtiyacını karşılar dedi.:teytey:sevinçliyim bugünn çok şükür ters bişi olmaması sevindirdi..

buarada sanki kürtaj olalı aylar geçmiş gibi hissediyorumm..kalbimin derinliklerine gömmeye başladım... hayat devam ediyorr ..

ya ben bazen byütüyorum biliyorum ama adamın neye kapris yaptığımı bile bilmiyor ben dr gitmesini istiyorum oda tamam diyip uzatıyor bende hemen olsun istiyorum yani biraz özen göstersin istiyorum ciddiye alsın istiyorum allaha şükür bir problemimiz yok

sağol asiyecim ben hiç böyle heyecan ve korku dolu olmamıştım ilginç yani neyse yırttık
razişçim inş eşinle herşeyi düzeltir bize yiğen yaparsınız

:1closedeyes:peki o zaman tez vakitte düzelir aranız umarım.....

3 lü testi 16-20 haftalar arası yapıyorlar aslıcım ama en sağlıklı olanın 17.haftada olduğu söyleniyor....2 li testte olduğu gibi kan veriyorsun hepsi bu.....ama birçok doktor 2 li testi yapıp 3 lüye gerek görmüyorlar.....yalnızca AFP yapan doktorlarda var...

canım afp sonucun kac cıktıı

X