Umudumuz Umut olsun

ayşeee canım tebrik ederim...allahım sonuna kadar sorunsuz bir gebelik yaşatsın inşallahhhh...

canim ayşeeeeeeeeeeem tebrik ediyorum seni ve eşinii. Ay yanimda olsaydin nasi atlardim boynunaaa. Canim benim sevincini paylaşiyoruz hep beraber. Insallah bebişini sağlicakla kucağina alirsin. Darisi başimizaaaa[/b]

canim benim ayseeeeeem allah kucağina sağlicakla almayi nasip etsin. Kutluyorum birtanem darisi bizlere insallahh

ayşem canım çok sevindim resmen şok oldum allahım sağlıklı hamilelik versin tatlım

Canım ayşem hamileymişsin tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün sağlıkla doğumu nasip etsin canım inan kendim hamile olmuş kadar sevindim .
:))))))))))))))))))))))))))))))))

kızlar hepinize iyi geceler diliyorum, öpüyorum hamişlerimi ve hamiş adaylarımııı. güzel rüyalar görün ve insallah güzel bir yarına umutla uyanın.

aysemmm canımmm coookk tebrık ederım haftaya ne guzel basladık yaaa..
allah tamamına erdırsın canımmm saglıcakla kucagu-ına almayı nasıp etsınnn tebrık ederımmm

hihoyyythihoyyythihoyyytAYŞEEEEEEMMMMDE PEMBİŞ OLMUŞ ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN

CANIM BENİM NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM ALLAHIM SONUNA KADAR SORUNSUZ GEBELİK YAŞATSIN SONRADA UZUN ÖMÜRLÜ SAĞLIKLI BEBEKLER GELSİN ANNESİİ

günaydın kızlar :teytey::sm_cool:ayşenin hihoyyythihoyyyt hamişlik :CüvCüv:haberinde sonra sıra ıhmmm asiyede dimi hadi asiyecim allah yardımcın :Saruboceq:eek:lsun emelcim sonra sen herkese hayırlı günler bol hamişli günler

:emir_bebek::ecrin_bebek::teytey::dance:hihoyyytayşecim çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün rahat bi gebelik geçirirsin inşallah canım allah tüm isteyenlerede nasip etsin

tamam kızlar sırası size kalmış yeter ki herkes versin bu güzel haberi inşallah.....:))
tüm arkadaşlarım gününüz aydın olsun ...........

X