Umudumuz Umut olsun

razişçim canım hayırlısı tatlım bir doktora görün bencede olsun sen iyi olda ümitlere devam edicez ümidimiz bitmicek
gülbahçesi hoşgeldin inş dualrın kabul olur karının bebişle dolar.

ya kızlar sizin karınlarınız nezaman çıkmaya başladı
buarada sehercim hoşgeldin nasıl bebiş iyimi

razişçim canım hayırlısı tatlım bir doktora görün bencede olsun sen iyi olda ümitlere devam edicez ümidimiz bitmicek
gülbahçesi hoşgeldin inş dualrın kabul olur karının bebişle dolar.

hosbulduk canim amin allahim isteyen herkesin karnini bebisle doldursun.bendaha kimseyi tanimiyorum o yuzden sormak istiyorum afadersin,sen nekadarlik evlisin ve bebegin varmi,

ya kızlar sizin karınlarınız nezaman çıkmaya başladı
buarada sehercim hoşgeldin nasıl bebiş iyimi

hoşbulduk canım iiiyim sükür benim karnımda baya çıktı canım kişiden kişiye değişiyor herhalde iç karnındarsa daha çabuk çıkarmış benim gibi bebişin nasıll

mervecim iii olcak herşey canım merak etme

razişcim geçmiş olsun canım olsun geç olsun sağlıklı olsun ama olsun di mi sıkma canını..
Benimde geçen ay 42. günde oldu kürtajdan etkilenmişim bende neyse hayırlısı bakalım bu ay ne kadar zamanda olcak.

hoş geldin gülbahçesi allah en kısa zamanda sanada nasip eder inşallah bebeişler

Sehercim bebiş iyi 29 teste gidicez inş cinsiyetinide öğreniriz
benimde belli olmaya başladi aynen sendenim iç karnim darmiş ondan sordum

Gülbahçesi canim bende 1yil 2 aylik evliyim ve 12 haftalik hamileyim allahim sanada yaşasin canim benim

Sehercim bebiş iyi 29 teste gidicez inş cinsiyetinide öğreniriz
benimde belli olmaya başladi aynen sendenim iç karnim darmiş ondan sordum

evet canım normalde 2 kilo aldım şimdiye kadar ama karnım şişti maşallah valla ben öğrenemedim cinsiyeti daha kasımın 15 ini bekliyorum hem 3 lü test için gidicem hemde belkim gösterir bu sefer doktora göre erkek olabilir ama kesindedeğil hayırlısı artık

kızlar dün eve gitiğimde kapıda sağlık ocagından bir not var evinize ziyarete geldik arayın diye hemşire not bırakmış.neyse bugün aradım ve gebe oldugumun bilgisini merkezden almışlar eğitim veriolarmış. beslenmeden tut bebek bakımına kadar..kaç yıllık evlisin ilk bebek sanrm allah hayırlı etsn dedi sora beslenmem hakkında bilgi verdi ilk 3ay düşük için son 3ayda erken doğum riski oldugundan yasaklıyorz cinsel iilişkiyi dedi..

sora miden bulanırsa neleri yemem gerektiğini saydı günde enaz 2 öğün süt ürünü dedi

sora bende hazır aramısken sormak istediğim bişi var dedim kesemin ve bebeğimin 2 hafta geri oldugunu doktorun böle söledğini söledim o da dedi ki olabilir bunlar normal şeyler her hesaplama tutmayabilir 2 hafta yumurtlamaya kadar olan süreç belli olmaz sen içini ferah tut 1 haftaya kadar duyarsın kalp atısını dedi. hemşire ebeymiş gittiğim hastaneyi biliyor doktoruna devam edersin ama istersende bized gelirsin kontrole istersen ararsın her türlü yardımcı oluruz dedi şok oldum var mıymış böyle hizmet:))

kızlar dün eve gitiğimde kapıda sağlık ocagından bir not var evinize ziyarete geldik arayın diye hemşire not bırakmış.neyse bugün aradım ve gebe oldugumun bilgisini merkezden almışlar eğitim veriolarmış. beslenmeden tut bebek bakımına kadar..kaç yıllık evlisin ilk bebek sanrm allah hayırlı etsn dedi sora beslenmem hakkında bilgi verdi ilk 3ay düşük için son 3ayda erken doğum riski oldugundan yasaklıyorz cinsel iilişkiyi dedi..

sora miden bulanırsa neleri yemem gerektiğini saydı günde enaz 2 öğün süt ürünü dedi

sora bende hazır aramısken sormak istediğim bişi var dedim kesemin ve bebeğimin 2 hafta geri oldugunu doktorun böle söledğini söledim o da dedi ki olabilir bunlar normal şeyler her hesaplama tutmayabilir 2 hafta yumurtlamaya kadar olan süreç belli olmaz sen içini ferah tut 1 haftaya kadar duyarsın kalp atısını dedi. hemşire ebeymiş gittiğim hastaneyi biliyor doktoruna devam edersin ama istersende bized gelirsin kontrole istersen ararsın her türlü yardımcı oluruz dedi şok oldum var mıymış böyle hizmet:))

canım hiç merak etme bak onlarda demiş normal olur diye yaşıcak senin fındıkın

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
cumanız mübarek olsun hamişlerim hayırlısırla doğursun üstüne görenlerim artık görmekten kurtulup hamiş kalsın seneye bu zamanda bebişlerimizin kilosunu boyunu konuşalım hepimiz anne olalım inşallahhhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek:
bu arada boşuna 5 gün ayrı kalmışız değişen bişey yok al sana error hala başımızda dönüp duruyo bizi sinir ediyo yani aslında bu yazı 1 saat önce-desemde inanmayın ama inanmış görünün bakam ama 25 dakka kesin inanmayan esmam hamişime sorsunnnnn:kahve:-yazılacaktı ya neyseee:eek:klava:
nasipim mervem canlarımmmmmmmm:nazar:
gülbahçesi hoşgeldin adını rica edelim kimsenin aklına gelmemiş ama neyseeee
razişimmm hayırlısı olsun inşallah bu son olsun canımmmmmmm da doktoru ihmal etme yinedee:1hug:
esmam emoşum dün yazdım ama ekran donunca nasılsa yazım gitmiştir diye çıktım gelmemiş zarrr yeğenlerim iyi günlerde giysinler cicileriniiiii çok güzellerrr:1hug:
lahanabebekim sağol canımmmmmmma.s.
ve diğerleriiiii tek tek saymayam şimdi herkez kendini biliyo nasılsaa
öpüldünüz anacımmmmŞeniz

hoşgeldin ayşe mervem çok güsel bak bende ist ama bizde yok
merve artık sevin koıskoca ebe doğru söyler dimi
sehercim bende 1.5 kilo aldım ama göbiş maşallah

kızlar selam ben geldim...:lepi: bir kaç gündür girmeiyorum klusura bakmayın sabah hastane öğleden sobra yine hastane derken gün bitiyor..öncelikle ben iğnelere devam ediyorum bakalım ne olacak. bugün kontrol vardı büyümeye başlamışlar..hepinize desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim..
Nasip canım geçmiş olsun..İnşalla bebeğin seni bırakmayacaktır..kendine dikkat et hayatım..kaydirigubbakcemile5
Merve cim bak hemşirede söylemiş senin fındık büyüyecek hiç merak etme olurmuŞeniz
Raziye cim kartı yemişsin hayırlısı olsun bu ay bende yaşadım gecikme..Ümidini kaybetme inşallah fazla beklemeden gelecek bebeklerimiz..
Seher,Gülşen,Aslı,Nazmiye;Esma,Emel sizlerde iyisiniz umarım..
benım gibi hamiş olmayı bekleyenler Şebo,Ayşe,Asiye,Badegül,Pınar;sinem,Merve2 sizlerde iyimisiniz? Kim kaldı unuttuğum..:jeyyar:
Bu arada gülbahçesi aramıza hoşgeldin..

kızlar selam ben geldim...:lepi: bir kaç gündür girmeiyorum klusura bakmayın sabah hastane öğleden sobra yine hastane derken gün bitiyor..öncelikle ben iğnelere devam ediyorum bakalım ne olacak. bugün kontrol vardı büyümeye başlamışlar..hepinize desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim..
Nasip canım geçmiş olsun..İnşalla bebeğin seni bırakmayacaktır..kendine dikkat et hayatım..kaydirigubbakcemile5
Merve cim bak hemşirede söylemiş senin fındık büyüyecek hiç merak etme olurmuŞeniz
Raziye cim kartı yemişsin hayırlısı olsun bu ay bende yaşadım gecikme..Ümidini kaybetme inşallah fazla beklemeden gelecek bebeklerimiz..
Seher,Gülşen,Aslı,Nazmiye;Esma,Emel sizlerde iyisiniz umarım..
benım gibi hamiş olmayı bekleyenler Şebo,Ayşe,Asiye,Badegül,Pınar;sinem,Merve2 sizlerde iyimisiniz? Kim kaldı unuttuğum..:jeyyar:
Bu arada gülbahçesi aramıza hoşgeldin..

hoşgeldin emelcim evet yedik kartı ne yapalım nasip sen hangi hastaneye gidiyorsun canıö üniversitemiydi:1hug:

evet raziyecim ben üniversite hastanesine gidiyorum...Doktorumdan memnunum şimdilik.inşallah ilk seferde tutar da emeklerimiz boşa çıkmaz...
Aslıcım teşekkür ederim canım...Dualarınıza ihtiyacım var...

X