Umudumuz Umut olsun

aa bi dakika ya allah mı söyletti raziş sen kesin hamişsin sandım ben kesin hamişsin dimi kız öylesin öylesin .................................

bu arada geriye döndükçe daha netleşiyor herşey acele edip hemen bişeyler yazmak isteğimden olsa gerek çok özledim sohbet etmeyi kızlar ya sizinle

nasipcin mervecim bebişleriniz sizi bırakmıycak sizde onları bırakmammak için önce pozitif düşünün kızlar allah yardımcınız olsun
bebişleriniz sağlıklı olsun imnşallah

gülşencim seni unuttum sandım demi unutmadımmmmmmmmmmmmmmm
seni çok öpüyorummmmmmmmmmm

kızlar....bugün ne çok kaynatmışsınız..ben giremiyorum ya nispet yapıyosunuz dimi?

mervecim senin için hep dua ediyorum canım benim..rabbim görelim neyler,neylerse güzel eyler...inşallah herşey olacak hayatım...bebişin seni bırakmayacak...

raziyecim inşallah senin de müjdeli haberlerini alıcaz yarın..allah herşeyin hayırlısını versin canım..

nasipcim sen de umarım iyisindir canım..yat dinlen kalkma pek...bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun..sen de bu sefer bırakayım deme...

esma gülşen seher aslı...siz güzel hamişler..sizler nasılsınız..

şebo emel ayşe sinem asiye pınar...benim gibi hamiş adayı güzeller...yola devam dimi? durmak yok...

emelcim..iğneleri olmuşsun.hadi hayırlısı canım..bu sefer olcak bak..ben inanıyorum...
şebnem..hayatım..hadi bu ay da biz verelim müjdeli haberler...

ben bu ay clear blue yumurtlama kiti kullanıyorum...bakalım sonuç ne olacak...bugün adetin 8.günü..daha çatlamadı yumoşlar..kocişi bi görseniz...bi yerim ağrıyo desem,hemen;''tamam mı çatladı mı bugün mü günü..''diye başlıyo..alem adam vesselam...
benden bu akşamlık bu kadar..yarın bi fırsat bulursam gelmeye çalışcam...hepinizi çok özledim...unuttuklarım varsa kusura bakmasın...herkese iyi geceler...

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ ( Nasip )..........28.01.1972

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

selam kızlar
biliyorum biraz geç bir saat ama dayanamadım sizleri çok özledimmmmmm:1hug:
hepinize teker teker yazmak isterim ama tepemde koçiş hadi yat diye bağırıp duruyor:roflol:
ayşeyle size haber yolladım sanırım almışsınız ki bana iyi dileklerinizi sunmuşsunuz.
hepinizi çok seviyorum ve çok özledim koçiş yasaklamadan bilgisayarı ben yatayım bari
kendinize iyi bakın kaça bildiğim zamanlar yanınıza gelirim
şimdilik kendinize çok cici bakın öpüyorum hepiniziiiiiiiiiiŞenizŞeniz

Günaydin kizlar hayirli cumalar bol hamişli günler
nasipçim oh be gelmene çok sevindim ama bu saatte gelme yeğenimin uykuya ihtiyaci var sensiz bu site bu liste olmaz ona göre

Günaydın kızlar güzel hamiş ve hamiş adayları. Bol hamişli günler dilerim.

Mervecim gerçekten takvimin güzelmiş uğurlu gelir inşallah.
Raziş hamiştir inşallah kırmızı gelmemiştir .

Nasip aramıza dönmene sevindim canım bebeğinle ilgili haberleri aldık annesi çok bekledi bebişini bırakmaz diye düşünüyorum dinlen hayatım yat bol bol.

iyiyim aslıcım haftanın son günü ya bitsin diye bakıyorum işlerim çok bu aralar yoruluyorum akşam yattığım yerden kalkamaz halde oluyorum .

Yarın da abimlere gitcez annemle yengem hamile ya temizlik yapıvercez biraz dinlenme yok bana hala olcam yaaa

günaydın mervem takvimin süper olmuş bırakmıcak inş

Günaydın kızlar güzel hamiş ve hamiş adayları. Bol hamişli günler dilerim.

Mervecim gerçekten takvimin güzelmiş uğurlu gelir inşallah.
Raziş hamiştir inşallah kırmızı gelmemiştir .

Nasip aramıza dönmene sevindim canım bebeğinle ilgili haberleri aldık annesi çok bekledi bebişini bırakmaz diye düşünüyorum dinlen hayatım yat bol bol.

günaydın asiye,aslı.. inşallah bende bebeğime böyle sesleneyim istedim bırakmıcak annesinin kuzusu bu 5günde 2hafta büyüyecekhihoyyyt

Ay kiyamam bende işte çok yoğunum bu aralar vallahi eve gidince hiç bir iş yapmiyorum çamaşirlari topladim ütü beni bekliyor inş yarin yapicam bişeyler
eeeeeee hala olmak kolaymi

Okadar büyümezde yetişir yavaş yavaş bak benim 2 hafta fark vardi 1 haftasini yakaladik 1hafta kaldi belkide onuda yakaladik gidince görücez

Ay kiyamam bende işte çok yoğunum bu aralar vallahi eve gidince hiç bir iş yapmiyorum çamaşirlari topladim ütü beni bekliyor inş yarin yapicam bişeyler
eeeeeee hala olmak kolaymi

Doğru valla zormuş kaç haftadır alışveriş yap eşyalarını yerleştir şimdi temizlik baya yorucu annem bugünden gidecek de kalcak abimlerde yarın sabahta ben gideceğim beraber birşeyler yapcaz. Bu arada benim evde de ütü temizlik diz boyu yandım yani...

Mervecim inşallah büyüdüğünü görürüz de ismiyle seslenmeye başlarız kuzuna:1hug:

günaydın kızlar...hadi bugün güzel haberler gelsin...hayırlı bi günde inş...ben fırsat buldukça gelmeye çalışıcam...hepinizi çooooooook öpüyorum...

Okadar büyümezde yetişir yavaş yavaş bak benim 2 hafta fark vardi 1 haftasini yakaladik 1hafta kaldi belkide onuda yakaladik gidince görücez
olsun aslıcım yeterki 1 hafta fark olsun:CüvCüv:
Doğru valla zormuş kaç haftadır alışveriş yap eşyalarını yerleştir şimdi temizlik baya yorucu annem bugünden gidecek de kalcak abimlerde yarın sabahta ben gideceğim beraber birşeyler yapcaz. Bu arada benim evde de ütü temizlik diz boyu yandım yani...

Mervecim inşallah büyüdüğünü görürüz de ismiyle seslenmeye başlarız kuzuna:1hug:
inşallahhh cnmm bende şu pazartesi bi geçse rahatlasamm.. buarada hala olmak süper süper benimde yiğenim 3 aylık olduu yiyorum onu hepp
günaydın kızlar...hadi bugün güzel haberler gelsin...hayırlı bi günde inş...ben fırsat buldukça gelmeye çalışıcam...hepinizi çooooooook öpüyorum...
günaydın mervecimmmm bekleriz cnm bende öle fırsat buldukça gelcem

X