Umudumuz Umut olsun

kimse yazmayınca bir an için pazar sandım valla:))
çalışanlarda asmış bugün topiği anlaşılan..........ben evdeyim ama erkenden kalktım yine:KK43:.........
malum randevuda olunca heyecan basıyor.......herkese iyi haftasonları............

günaydın gülşenim ay bende şaşırdım kız kuzeyin anası , kimse yok ne iş diyodum ikinci sayfaya düşmüşüz derken sen geldin. güle güle git bakalım gülşenim. sizede iyi tatiller canım

herkese günaydın canlarımmmmmmm astın valla çene çaldık müdürümle

pınarcığım inş rahim filminin sonuçları temiz çıkar canım hakkında hayırlısı dinlen bakalım bu ay kistleri kov gitsinler

canlarım dün akşamdan beri diken üstündeydim hep dua ettim ama olmadı bunu nasıl yazacam bilemiyorum senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
nasipp seninle önce sevinci şimdi de acıyı paylaşıyorum ne olursun güçlü ol biliyorum dayanmak zor hele şimdi nerdeyse imkansız ama sen zoru başarırsın atakanı bizleri düşün sakın koyverme kendini sen hepimize lazımsın biliyorsun değil mi bizler seni çoooook seviyoruzzzzzzza.s.

Yum Usulca Gözlerini
Uzat Üsümüs Ellerini
Sakla O Masum Yüregini
Zaman Gibi Sessiz Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu

Pamuktan Kalbin Solmadan
Hayat Yüzüne Vurmadan
Uyu Yavrum Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu
Uyu Melek Yüzlüm Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu
menekşe ve halilin müziği ama eşim azram için dinliyor hep gözleri dolu dolu ve bennnn doğmamış ilk bebişim büyüyememiş azram içinnnnnnnsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kimse yok mu aslıcım nerdesin nasılsın bebiş nasıl
ayşecim cee diyip gitmiş nasip iyi mi inşallah iyidir gelip bizi bilgilendirir misin canım

X