Umudumuz Umut olsun

sanma ki umutsuzum
sanma ki sabırsızım
sanma ki hayalini bıraktım
sanma ki senden vazgeçtim
sanma ki şimdiden pes ettimmm
sen benim biricik rüyam
sen dilimde duam
sen yüreğimde umudum
sen daima beklediğim
sen kokunu özlediğimmm
biliyorum geleceksin
acımı dindireceksin
umudum gerçek olacak
benim mucize bebeğim
annesine sarılacakkk
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet raziyecim ben üniversite hastanesine gidiyorum...Doktorumdan memnunum şimdilik.inşallah ilk seferde tutar da emeklerimiz boşa çıkmaz...
Aslıcım teşekkür ederim canım...Dualarınıza ihtiyacım var...

Allah ım dualarını kabul etsin emelcim inşallah dilerklerin gerçekleşir. Allah isteyen herkesi bebek sahibi yapsın inşallah...a.s.:nazar:

evet raziyecim ben üniversite hastanesine gidiyorum...Doktorumdan memnunum şimdilik.inşallah ilk seferde tutar da emeklerimiz boşa çıkmaz...
Aslıcım teşekkür ederim canım...Dualarınıza ihtiyacım var...

canım sana bişey sorucam hastane de asistanlar bakıyoremuş dimi ssklıları prof. muayene olmak ücretliymiş galiba eşim aramış öyle demişler biz p.tesi ünv.hast. gitmeyi düşünüyoruz allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah canım dua ediyorum hepimiz için canım

sanma ki umutsuzum
sanma ki sabırsızım
sanma ki hayalini bıraktım
sanma ki senden vazgeçtim
sanma ki şimdiden pes ettimmm
sen benim biricik rüyam
sen dilimde duam
sen yüreğimde umudum
sen daima beklediğim
sen kokunu özlediğimmm
biliyorum geleceksin
acımı dindireceksin
umudum gerçek olacak
benim mucize bebeğim
annesine sarılacakkk
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok güzelmiş canim teşekkür ederiz.

RAHンBELER...
>>> >>>> > Iki rahibe varmis biri matematikçi biri mantıklı..>>> > Bunlar bir aksam>>> > karanlikta kiliseye dönerlerken matematikçi rahibe mantikliya dönerek;
-"Yaklasik 20 dakikadir bir adam bizi takip ediyor ve gittikçe yaklasiyor su anda aradaki mesafe 50 metre" der. Bunun üzerine mantikli rahibe bunun tek mantikli açiklamasi olabilecegini ve adamin kendilerine tecavüz edecegini ve daha hizli yürümeleri gerektigini belirtir. Rahibeler daha hizli yürümeye baslarlar. 2 dakika sonra matematikçi rahibe
-"Adam da hizlandi ve aradaki mesafeyi kapatiyor, su anda 30 metre arkamizda... O zaman mantik olarak kosmamiz gerekir." Rahibeler kosmaya baslar ve 3 dakika sonra matematikçi rahibe
-"O da kosuyor ve arayi kapatiyor su anda mesafe 10metre...O zaman mantik olarak bizi yakalayacak birimiz saga digerimiz sola saparak kiliseye ulasmaya çalisalim en az birimiz kurtulur." .... Ve matematikçi saga dogru kosmaya mantikli sola dogru kosmaya baslar Matematikçi 20 dakika sonra kiliseye ulasir ve telas içinde beklemeye baslar. Aradan 40 dakika geçtikten sonra mantikli rahibe gelir.Matematikçi sorar
-"Ne oldu ne yaptin ?"
>>> > -"Adam beni takip etti artik mesafe -bes adima kadar azalmisti, mantik olarak daha fazla kosmanin anlami yoktu...
-"Eeee... -"Mantik olarak ben durdum adamda durdu."
-"Sonra... -"Mantik olarak ben etegimi kaldirdim oda pantolonunu indirdi."
-"Peki daha sonra...."
-"Daha sonra ne olacak etegini kaldirmis bir rahibe pantolonunu indirmis bir adamdan DAHA HIZLI KOSAR..."

selam arkadaslar kimse yokmu??????????

hoşgeldin gülbahcesi ben şebnem bende 2 yıl 5 ay lık evliyim yaş 37 henüz bebişe kavuşamadım hayatım. umarım en kısa zamanda hamiş olursun oluruz. senin ismin neydi canım?

herkese günaydınlar gec olsada ve hayırlı cumalar arkadaşlar

raziyecim canım sakın moralini bozma canım ama bi doktora git istersen bakalım neden bu kadar gec gelmiş

mervecim canım sende artık alış minik bebeişin seni bırakmıcak annesi olumsuzlukları sil kafandan bak bende yaptım ama şimdi 3,5 aylık oldu tospa sakın moralini bozma

aslıcım esmacım merve2cim sizler nasılsınız

asiyecim valla hala olmak zor ben 3 yeğenle uğraşmıştım zamanında allah kolaylık versin canım

gülşen sinem şebo emel ayşe nazmiye sizler nasılsıznız bakalım

burdayız hayatım iyiyiz çok şükür işler yoğundu halada yoğun çok gelemesemde okuyorum.

raziyecim hakkında hayırlısı doktoru ihmal etmeyin hayatım. ben de bu ay regl den sonra doktora gitmeyi düşünüyorum. sabah kaynanamın bi komşusu anlatmış 12 yıllık evliliğin üstüne sonunda çocukları olan bi çift varmış bide üst üste iki defa hamile kalmış doğurmuş kadın. onun doktorunun telini alcam ona gitmeyi düşünüyorum. bakalım kısmet

hoşgeldin gülbahcesi ben şebnem bende 2 yıl 5 ay lık evliyim yaş 37 henüz bebişe kavuşamadım hayatım. umarım en kısa zamanda hamiş olursun oluruz. senin ismin neydi canım?

burdayız hayatım iyiyiz çok şükür işler yoğundu halada yoğun çok gelemesemde okuyorum.

raziyecim hakkında hayırlısı doktoru ihmal etmeyin hayatım. ben de bu ay regl den sonra doktora gitmeyi düşünüyorum. sabah kaynanamın bi komşusu anlatmış 12 yıllık evliliğin üstüne sonunda çocukları olan bi çift varmış bide üst üste iki defa hamile kalmış doğurmuş kadın. onun doktorunun telini alcam ona gitmeyi düşünüyorum. bakalım kısmet

inşallah şebocum seninde en kısa zamanda bebişin olur hayatım git bakalım doktora bi

selam kızlar....2 gündür çok yoğun olduğum için vakit bulupta yazamadım umarım herbiriniz iyisinizdir...
nasip geçmiş olsun allah bebeğini sana bağışlasın.......
benimde kısmetse yarın bebeğimle randevum var saat 12 de.....bakalım ne kadar büyümüş beppem benim....herbirinizi ayrı ayrı öpüyorum

canım sana bişey sorucam hastane de asistanlar bakıyoremuş dimi ssklıları prof. muayene olmak ücretliymiş galiba eşim aramış öyle demişler biz p.tesi ünv.hast. gitmeyi düşünüyoruz allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah canım dua ediyorum hepimiz için canım

raziyeciğim kırmızılar gelmiş çok üzüldüm okudum ama yazamadım canım
evet ünv. hastanelerinde asistanlar bakıyo proflar özel olarak ücretli bakıyorlar ama ben profa gitmeni tavsiye ederim

KARI&KOCA
Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi.Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu.
Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca alaycı bir biçimde sorar:
"Akrabaların mı?"
Karısı "Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarım"
KELiMELER
Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu.
Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime
Karısı yanıtladı :Sebebi erkekler herşeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.
Kocası karısına döndü "Efendim"
YARADILIŞ
Bir gün bir adam karısına sordu:Aynı zamanda hem bu kadar salak hem bu de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.
Karısı yanıtladı:Açıklamama izin ver
Allah beni sen çekici bul diye güzel yarattı
Allah beni ben seni çekici bulayım diye salak yarattı
KONUŞMAMA CEZASI
Bir karı koca evde problemler yaratmaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı.Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı.
Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak için bir kağıdın üzerine
"Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır. notu yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı.Ertaesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti.Çok kızdı ve tam karısının neden onu uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu.
Kağıtta sabah 5:00 da uyan. yazmaktaydı.
Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller
Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir ancak şaheserden önce bir kabataslak vardır

raziyeciğim kırmızılar gelmiş çok üzüldüm okudum ama yazamadım canım
evet ünv. hastanelerinde asistanlar bakıyo proflar özel olarak ücretli bakıyorlar ama ben profa gitmeni tavsiye ederim

aslında esmacım bende prof. gitmeyi istiyorum ama muayene ücreti baya var her gittiğimizde alırsa zor tüp bebek için de iyi aslında bakalım araştralım artık:smiley-cool:

Kızlar be çıkıyprum gene gelirim bira zişim var cuma günü ödemeleri faln öptüm sizi

Anlaşilan bayadir kimse gelmemiş klasik cuma of çok işim ve uykumvar giremem herhalde öpüldünüz hatunlar ityi haftasonlari

Pınarcım olsun canım geç olsunda güç olmasın üzülme banada kğrtajdan sonra kist oluşmuş dedi doktor sonra kaybolmuş inşallah çabuk kaybolur canım sıkma canını bizde seni özlüyoruz akşamları tek giriyosun görüşemiyorz senle...

saolasın canım benim. üzülmüyorum nasılsa ilaç kullanıyorum kontrol hapı. vardır bunda da bir hayır. evet bu aralar hep gece giriyorum çünkü eltim görümcem kayınvaldem paso geziyoruz evde olduğum zamanlarda ders çalışıyorum. hazır bu ay boş geçecekken şimdiden derslere agırlık vereyim dedim önümüzdeki aylar zor zamanlar ve yoğunluklar nasılsa beni bekliyor.

Günaydin kizlar bol hamişli günler herkeze
pinarcim üzülme canim herşey düzelir ama çok özletiyorsun gerçektende kendini

canlarım benim saolasınız ben de sizleri çooooooooooooook özlüyorum gerçekten de. bu aralar daha az gireceğim haberiniz olsun olar mı? beni, unutmayın amaaaa

şebom,esmam,raziyem,asiyem,aslım,pınarcım,nasipim,ayşem,gülşenim,mervem, hepinize çok çok teşekkür ederimmm.. allaha dua etmekten başka çarem yok canını veren allahım umuyorum ki canını almaz benden kaybetmek istemiyorum bebeğimii..bugün evde yatıp yataktan çıkmak istemedim hiç çünkü dün gece düşündüm kaybetmiş olabileceğim düşüncesi daha bastı.. pazartesi oluncaya kadar bana rahat yok.herşeyin hayırlısı inşallahh:KK43:((

canım inş bebeğin seninledir. kötü düşünmeee iyi olsun bideneeem. dualarımız seninlee

merveee güzelim bak şimdi bende kızacağım sana..Aklına kötü şeyler getirme..ben eminimki fınfık kurdumuz çok iyi..moralini yüksek tut lütfen..
Raziye canım senın adına sevindim hayatım..umarım en kısa zamanda kan testinde çıkar ve hamişliğin resmen ilan edilmiş olur.
Nasip canım neden sitem dolu mesajlar yazdın aşk olsun..Bak seni sevmesek sana cevap vermezdik birde böyle düşün..Sen bu topiğin annesisin öyle kaçmak gitmek yok..çabuk yerine gel ve listeyi güncelle bakayım...:KK43:(((
esma,gülşen,nazmiye,aslı,seher hamişlerimiz siz nasılsınız..
merve2,şebo,asiye,pınar,sinem,ayşe hamiş adayları umarım sizlerde iyisinizdir..

saolasın kuşum iyiyiz. bu ay dinleniyorum kist oldu da S: önümüzdeki ay inş aşılama yaptıraz hakkımızda hayırlısı bidenem. inş sen de iyisindir

herkese gunaydınnn...
nasıpcım canım tebrık ederım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın..umarım kırgınlıgın gecer ve donersın aramızaa...
mervecım canım dularımız senınle aklına kotu seyler getırme canım bebısın senı bırakmayacak ınan buna...
kılzar ne zmandır gıremedım gercı kımse gırememıs...nasıl herkes umarım hersey yolundadır...bız pazartesı aksamı doktora gıttıkk...bebısım cok sukur saglıklı ama bıze gore bı hafta gerıden takıp edıyo bızı.ultrroasonda 16+4 gorundu..we bebısım cok utangac yada bızı merakta bırakmayı cok sevıyoo..ısrarla bıze kendını gostermıyo cınsıyetını gene goremedık bıraya daha beklıycez...saglıklı olsunda bız beklerız..dun de 3 lu tarama ıcın tahlıl verdık allahım bebıslerımıze saglıklı uzun ömürler nasip etsin

utangaçsa kızdır o kızzz :) inş tarama testleri temiz çıkar canım dualarım seninlee

herkese merhebelar sonunda site elmiş nasılsınız arkadaşlar umarım iyisinizdir
mervecim aşkolsun yani hemen karamsarlığa niye kapıldın arkadaşım biraz daha sabret bak ne kadar kötü düşünürsen bebeişinide üzüyosun annesi inşallah iii olucak herşey canım sakın moralini bozma

aslım esmacım gülşencim nazmiyecim siz nasılsınız nasılsın bebeişleriniz nasıl bakalım

raziyecim inşallah hamiş olursunda yüzümüzü güldürürsün

merve2 cim sen çok yoğunsun galiba fazla giremiyosun

ayşecim emelim pınarım badegülcüm sizler nasılsınız nerelerdesiniz bakalım

asiyecim inşallah en kısa zamanda sende annelik duygusunu tadarsın
unuttuklarım kusura kalmayın hepinizden özür dilerim

nasipcim sende hamiş oldun bizi terkettin aşk olsun üzüldüm yani

arkadaşlar sizden rica etsemde msn adreslerimizi birbirimize ulaştırsak bak kaç gündür haber alamadık merakta kaldık ben yazı yazdım ama silinmiş

saolasın canımm çok iyiyim. sadece derslere yoğunluk veriyorum şimdiden. hayırlısı olsun. tek tek okuyorum geçmişi iyi haberlerinizi alınca çook seviniyorum kuşlarımm

selam millettttttt
özlemişim yavvvv kaç gündürrr
neyse o faslı geçelim öteki fasla gelelim mervecim aloooooooo ortalığı boş buldun herhalde ne dedik biz hamişsin hamiş kalacaksın hayırlısıyla inşallah demedik mi ne şimdi yok kürtajı sormalar yok bilmem neler huuuuu:eek:klava:sanmaki hamişim oklava yemem alasını yersin benden ben iyiyim bebişim iyi biz iyiyiz iyi olacağız pıt pıtı da duyacağız de otur aşağıya sabah sabah yorma beni yeter daaaaaaakaydirigubbakcemile
razişimmm inşallah hamişimmmm yok dimi daha bişeyler aman amannn gelmesin gelemeyesicelerrrr
pınarım senin yumoşlarda mı bana özendi kız nedirrrr neyse canım inşallah en kısa zamanda seninde hamiş haberini alırız burdannnnn
nasipim sana bişey demiyom sadece gelde şu listeyi güncelle sabah sabah sanada oklava çıkarttırma şimdiiiiiii
esmam gülşenim şebbom nazmiyem seherim asişim emelim rahelim aslım nikolüm sinemim gelmeyenleri saymıyom artık gelince adlarını hatırlarım belkiiilülülülülülüneyse nasılsınız canlarımmm:

he kız sana özendi benimkiler de. kıskandılar daha doğrusu. sen ne durumdasın bakalım inş her şey yolundadır ayşem

ben yapmıştım pazartesi evde negatif çıktı mervecim çarşamba sağlık ocağındada idrardan baktılar o zamanda negatif çıktı c.tei evde tekrar yapıcam o zaman bir hafta olacak gecikmem tabi o zamana kadar olmazsam inşallah olmamda benim de bebişim vardır rabbimin izniyle:

canım inş olmicaksın. çok umutlanma psikolojik olarak da gecikebilir ama ben de hamiş olduğunu düşünüyorum aşkım.

günaydın kızlar ben bugün de çok yoğunum büyük ihtimal gelemeyeceğim. herkesi çok öpüyorum allah herkesin gönlüne göre versin.
emelim hayırlısıyla bu ay bize yeğenimizi getirecek moralini yüksek tut iyisin dimi hayatım.
kuzeyin batuşun fındık kurdunun anaları sizler dee iyisiniz bebişler de iyi maşallah
pınarcım hayırlısıyla herşey güzel olacak
raziyem yeni hamişim hayırlı haberlerini bekliyoruz
aslım nazmiyem sizin bebişler ve sizde iyisiniz inşallah
sinemim ayşem asiyem merveikim :) hadi sıra bize gelsin artık yaw
beni herdefasında unutuyosun ama hadi neyssse sehercim maşallah iyimişsiniz
herkese iyi muhabetler sonra görüşürüz

saolasın canım ben de herşeyin güzel olcağna inanıyorum

kızlar selam ben geldim... bir kaç gündür girmeiyorum klusura bakmayın sabah hastane öğleden sobra yine hastane derken gün bitiyor..öncelikle ben iğnelere devam ediyorum bakalım ne olacak. bugün kontrol vardı büyümeye başlamışlar..hepinize desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim..
Nasip canım geçmiş olsun..İnşalla bebeğin seni bırakmayacaktır..kendine dikkat et hayatım..kaydirigubbakcemile5
Merve cim bak hemşirede söylemiş senin fındık büyüyecek hiç merak etme olurmuŞeniz
Raziye cim kartı yemişsin hayırlısı olsun bu ay bende yaşadım gecikme..Ümidini kaybetme inşallah fazla beklemeden gelecek bebeklerimiz..
Seher,Gülşen,Aslı,Nazmiye;Esma,Emel sizlerde iyisiniz umarım..
benım gibi hamiş olmayı bekleyenler Şebo,Ayşe,Asiye,Badegül,Pınar;sinem,Merve2 sizlerde iyimisiniz? Kim kaldı unuttuğum
Bu arada gülbahçesi aramıza hoşgeldin..

çook iyiyim, hele sizin keyiflerinizin iyi olduğunu görünce daha bi seviniyorm iyi oluyorum. allah hepimize hayırlısını versin inşallahh.

selam kızlar....2 gündür çok yoğun olduğum için vakit bulupta yazamadım umarım herbiriniz iyisinizdir...
nasip geçmiş olsun allah bebeğini sana bağışlasın.......
benimde kısmetse yarın bebeğimle randevum var saat 12 de.....bakalım ne kadar büyümüş beppem benim....herbirinizi ayrı ayrı öpüyorum

canım benim hadi hayırlı haberlerle gel inşallaaah

kızlar kusura bakmayın pek sık giremiyorum gündüz ya evde olmuyorum ya da uyanır uyanmaz kahvaltı ve derse başlıyorum. eşim de rahatsızdı geçen hafta 2 gün evdeydi gripten dolayı, o yüzden de boş vaktim olmadı yane. ama sizi merak edip girip okuyup yazıyorum mutlaka. az giriyorum diye beni unutmayın kızlar. hepinizi çok seviyorum çok öpüyorum. hayırlı haberlerle gelin inşşşş.p.tesi saat 4te rahim filmi çektircem kızlar mutlaka yazarım sonucuu

soran sormayan herkese kucak dolusu sevgileeeera.s.

canımm valla olmuyor böyle gel sık sık merak ediyoruz ne dersi çalışıyorsunu pınarcım rahim filminde hayırlı olsun şimdiden..

selam kızlar kimse yok yine
ayrı ayrı herşeyi okudum bugün için
güzel bir haftasonu geçirelim hepinizi öptüm anacım

X