Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlarr hayırlııı cumalarrr.nasıpım hosgeldın canım allah bebıslerımızı bıze bagıslasın ınsallahh....
esmacım cıcılerınız cok guzel ıyı gunlerde saglıkla gıysın batu....
ya banada msn adreslerınızı yollarmısınızzz:KK43:((

herkese günaydın güzel anneler ve anne adayları neler yapıyosunuz sabah sabha kaynatmışın epeyce
raziyeeeee hemen gel çatlayacam merakdan

kızlar ben komşu topigdenim arada bir uğruyom
bu mübarek gün hepinize hayırlı olur inşallah
cumanız mübarek olsun

gunaydin arkadaslar cumaniz mubarek olsun.allahim herkesin gonlunun muradini versin bu mubarek gunun hatrina.ben araniza yeni katildim az once. sizleri uzun zamandir izliyordum.cok hosuma gitti merak ettigim herseyi kk den ogreniyorum.herkese tesekkur ediyorum

gunaydin arkadaslar cumaniz mubarek olsun.allahim herkesin gonlunun muradini versin bu mubarek gunun hatrina.ben araniza yeni katildim az once. sizleri uzun zamandir izliyordum.cok hosuma gitti merak ettigim herseyi kk den ogreniyorum.herkese tesekkur ediyorum

hoşgeldinnn cnmmm aramıza umuyorummm sana uğur getiririzz:1hug: tanıt istersen kendini nezmndır istiosun bebek

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar biraz geç kaldım işede geç geldim kırmızı kart gece 3 sularında yedim çok feci oldum ayaklarım müthiş ağrıyor sabah ağrı kesici içtim sabaha kadar uyuyamadım güne kötü başladım allahım sonunu iyi etsin inşallah artık rahatladım kızlar üzülmüyorum regl olduğuma ama geç olduğumaçok üzüldüm sizce dr. gitmelimiyim bu kadar geç olmam normal değil galibasenağlama

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar biraz geç kaldım işede geç geldim kırmızı kart gece 3 sularında yedim çok feci oldum ayaklarım müthiş ağrıyor sabah ağrı kesici içtim sabaha kadar uyuyamadım güne kötü başladım allahım sonunu iyi etsin inşallah artık rahatladım kızlar üzülmüyorum regl olduğuma ama geç olduğumaçok üzüldüm sizce dr. gitmelimiyim bu kadar geç olmam normal değil galibasenağlama

senağlamasenağlama cnm gerçekten mi kaç gün gecikmiştin

herkese günaydınlar gec olsada ve hayırlı cumalar arkadaşlar

raziyecim canım sakın moralini bozma canım ama bi doktora git istersen bakalım neden bu kadar gec gelmiş

mervecim canım sende artık alış minik bebeişin seni bırakmıcak annesi olumsuzlukları sil kafandan bak bende yaptım ama şimdi 3,5 aylık oldu tospa sakın moralini bozma

aslıcım esmacım merve2cim sizler nasılsınız

asiyecim valla hala olmak zor ben 3 yeğenle uğraşmıştım zamanında allah kolaylık versin canım

gülşen sinem şebo emel ayşe nazmiye sizler nasılsıznız bakalım

herkese günaydınlar gec olsada ve hayırlı cumalar arkadaşlar

raziyecim canım sakın moralini bozma canım ama bi doktora git istersen bakalım neden bu kadar gec gelmiş

mervecim canım sende artık alış minik bebeişin seni bırakmıcak annesi olumsuzlukları sil kafandan bak bende yaptım ama şimdi 3,5 aylık oldu tospa sakın moralini bozma

aslıcım esmacım merve2cim sizler nasılsınız

asiyecim valla hala olmak zor ben 3 yeğenle uğraşmıştım zamanında allah kolaylık versin canım

gülşen sinem şebo emel ayşe nazmiye sizler nasılsıznız bakalım

pazartesi gelsin hele ondan sonra moralimmi artık yüksek tutarım çünküü belirsizlik en kötü şey tatlımm:eek:

canım herseyın hayırlısıı...daha oncede gecıkmen oluyomuydu..bayada ümitlenmiştikk

hoşgeldinnn cnmmm aramıza umuyorummm sana uğur getiririzz:1hug: tanıt istersen kendini nezmndır istiosun bebek

hosbulduk canim.amin,allahim herkesin yardimcisi olsun.ben 4 yillik evliyim evlendigimde hamile kalmistim ama dusukle sonuclandi,:çok üzgünüm:eek:zamandan bu yana tedavi goruyorum 2,3 aydir buraktim tedaviyi,belki bu ay kendiliginden olur umudiyle bekliyorum, dualarinizi bekliyorum,allahim kimseyi evlat hasreti cektirmesin

canım herseyın hayırlısıı...daha oncede gecıkmen oluyomuydu..bayada ümitlenmiştikk

ya benim önce 27-28.günlerde geliyordu dr. gittikten ovulasyon hapı falan kullandım sonra 30-31 oldu sürekli böyleydi birgünden fazla olmazdı anlamadım :sm_confused:ki bende hele ben ne kadar ümitlenmiştim sağlık olsun artık:1hug:

hoşgeldin gülbahçesi kendi derdimden seni farketmedim canım allahım yardımcımız olsun aynı derdi paylaşıyoruz sabrımızın karşılığını alacağız allahın izniyle canım bu mübarek günün hürmetine rabbim tez zamanda bebişlerimizi versin inşallah güzelim

hoşgeldin gülbahçesi kendi derdimden seni farketmedim canım allahım yardımcımız olsun aynı derdi paylaşıyoruz sabrımızın karşılığını alacağız allahın izniyle canım bu mübarek günün hürmetine rabbim tez zamanda bebişlerimizi versin inşallah güzelim

hosbulduk canim,hihoyyyt cok sevindim buraya katildigima,cunku herkes benim gibi,ayni dertleri paylasiyoruz anca bu durumu yasayanlar anlar o yuzden birbirimizden anlayacagimizi biliyorum.evet canim umitliyim biliyorumki yuce rabbim sabrimizin karsiligini vercegini,o yuzden herzaman dua ederim allahim isyan ettirme sabrimi ver diye allahim herkesin yardimcisi olsun canim,hamilelik duygularini her kadina tatdirsin:CüvCüv:

X