Umudumuz Umut olsun

burdayım ayşecim
ben yoruldum artık ayşe galiba yaşlanmışım:roflol:

yok kız ne yaşlılığı yirmiliklere taş çıkarırsın sen maşallahhhh
hem ne o öyle yaşlanmışım falan ben kabul etmiyorum bi kerem yaşlılığı-malum arkandan geliyommmm sen yaşlıysan ben neyimmm-ben daha 16 yaşındayımmmm inanmazsanız kocişe sorun öyle diyooooo:roflol::roflol::roflol:

günaydın kızlar nasipçim annene terar geçmiş olsun çok ama çok üzüldüm. sabır geçecek inş herşey düzelecek sende hamiş olucaksın inş canım kan sonucun neden pazartesi çıkacak sizin orada bukadar uzunmu sürüyor.

herkese günaydınn hayırlı cumalarrr mübarek cuma günü güzel haberler alırız inşallah

günaydın kızlar hayırlı cumalar gününüz güzel geçsin bol hamişli günler inşallah
nasipcim allah şifa versin canım inşallah hamişsindir canım

az kalmış raziyeee emelllllll pınarr ne alemsinnn??? neşe uğramıyor gene ..inş hamişle dolar heryerimizz

nasip evet arardım aramayadım kontorum yok kızlara sor istersen söyledim de hatta benim numaram yoksa sende mervenin gülşenin ayşenin numaraları var onlarada yazsan onlarda bize haber verirdi herkes merakda kalmamış oluurdu hadi sitenin azizliğine uğradın dün sana böle bişey yaptı mnsni açıp yazadabilirdin herhangi birimize çevrimdışıda yazabilirdin ben ayşe emel merve gülşen şebnem fark etmez hepimizin haberi olurdu yeterki bilgilendirmek isteyelim anlıyorum annene çok üzüldüm öncedende biliyordum rahatsız olduğunu allah onları başımızdan eksik etmesin ama sana bu tavrın yüzünden salıda kızdım demi alime geç çok kötü dövecem seni dedim salı öyle dün böyle sende olsan sende bu bizi merakda bırakmak istiyo dersin sen demesende ben derim ve tepkim ağır olur

kızlar herkese günaydınlar...hayırlı cumalar...
nasip geçmiş olsun canım annene acil şifalar versin allah...inşallah kan sonucun da olumlu çıkar...
ben yedim kartı dün hayırlısıyla...bi dahaki aya inşallah..bu ay beklemiyodum zaten..
ay kızlar şimdilik ofis çok sakin kimse yok... öğleye kadar böyle olur sanırım...bu ne demek..öğleye kadar sizlerleyim....

canım özlettin kendini başlayacam bu işine kov gitsin patronu başından kaydirigubbakcemile3

günaydın can dostlarım herkes iyi mi? herkese hayırlı cumalar hayırlı haberler gelsin inşallah.

az kalmış raziyeee emelllllll pınarr ne alemsinnn??? neşe uğramıyor gene ..inş hamişle dolar heryerimizz

inşallah canım bilmiyorum mervecim şimdilik bende bişey yok inşallah olmazda:CüvCüv: olurum allahın izniyle benim için dua edin arkadaşlar :Saruboceq:

İnşallah raziyecim bu ay hamiş olmuşundur bize müjdeyi verirsin .

Merve2 cim olsun bi dahaki aya madem bu ay beklemiyordun böle oldu önümüzdeki ay hamiş olmayı bekle ki öle olasın..
şebnemcim hoşgeldin cnm

herkeslere günaydın ve hayırlı cumalar kızlar

nasipcim allah en kısa zamanda sağlığına kavuşturur inşallah anneni ve seninde sonucun hayırlı çıkar

ben bu ara pek giremem gibi gözüküyo kızlar patron canımdan bezdirdi kaç gündür işten kafam kalkmıyo valla bide kendi yetmiyo gibi kızıda burda sürekli dibimde ne yaptım ne ettim diye ben yokken o bakıcakmış işlere öle diyo kusura bakmayın giremiyorum artık fazla

inşallah asiyecim hamileyimdir dr.gitmemize gerek kalmaz allahın izniyle allahım hayırlısını versin herkes için bu mübarek günün hürmetine

canımm benmm demekki sıkı çalışma yapmadın kız döveyim miklava: olsun artık kasımda aşk başkadırrr alırızm kasımda güzel haberlerinihihoyyyt

merhaba kızlar....hepinizin günü aydın,cuması mübarek olur inşallah...mutlu haberler alıp,vermek kısmet etsin rabbim herkese

canım özlettin kendini başlayacam bu işine kov gitsin patronu başından kaydirigubbakcemile3

yaa valla haklısın esmacım...bende sizi o kadar çok özledim ki...neyse bugün yok allahtan...iş te pek yok gibi...şimdilik tabi...

günaydın can dostlarım herkes iyi mi? herkese hayırlı cumalar hayırlı haberler gelsin inşallah.

canım şebocum...ne güzel demişsin can dostlarım diye...öyle olduk valla dimi...

inşallah canım bilmiyorum mervecim şimdilik bende bişey yok inşallah olmazda:CüvCüv: olurum allahın izniyle benim için dua edin arkadaşlar :Saruboceq:

dualarımız seninle raziyecim..inş hayırlı haberler verirsin bize...hamişiiiiim diye bağırırsın burdan....

canım inşallah...önümüzdeki aya olcam gibi bi his var zaten içimde...çok istiyorum ya ondan herhalde...

canım bende aynı durumdayım..seni çok iyi anlıyorum...aklım hep burda kalıyo ama yazamıyorum...patron her dakka yanımda...birbirimizi anlıyoruz biz burda..sen hiç merak etme canım...

canımm benmm demekki sıkı çalışma yapmadın kız döveyim miklava: olsun artık kasımda aşk başkadırrr alırızm kasımda güzel haberlerinihihoyyyt

yapamadım valla adaşım...bayramdı hastalıktı derken...ama bu ay kociş benden bıkacak valla...tam gaz devam....hoş pek te bıkmaz ya...kaydirigubbakcemile3

Merhaba kizlar bu sitenin bana bir gicikliği var anladim habire eror eror diyor ay çildirdim ya

kızlar size bir soru sizde ağlıyormusun herşeye alınıyormusunuz ben çok sulu göz ve çok sinirli oldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…