Umudumuz Umut olsun

Nasip merak edildiğini bile bile yazmıyorsun ben sormuyorum artık öğlende onlinedın özel yazdım cvp veririrsin diye yine cvp vermedin bizleri merakda bırakmak hoşuna gidiyorsa ben artık merak etmiyorum sabahdan beri canımızı çıkardın hatta benim canımı pazartesiden beri çıkardın
bizlerde haber verecez merakda bırakmayalım diye yırtarız biryerlerimizi

nası yani esma ya nasip geldi de bize haber vermedi mi? çok ayıp etmiş o zaman çoook

kızlar ben geldim
bir ara geldim ama vaktim yoktu yazamadım
şimdi dr gittim muayene etti vee belirtilerimi sordu gebelik olasılığı yüksek dedi idrar yaptırdı ama idrar neegatif çıktı bunun üzerine idrarda çıkmamış olabilir birde kan yaptıralım dedi ama kanı ne yazıkki yarın sabah verip sonuçu pazartesi alacağım olay bu
kadın ısrarla siz hamilesin dedi bakalım artık yorgunluktan ölüyorum sabahta annemi götürdüm kontrole yeni girdim eve

esma sende yargısız infas etmişsin insan önce bir sorar neden yazmadın diye bende meraklısı değilim yaşadıklarımın sabahtan beri canım çıktı
özeline geelince daha yeni gördüm
bende annemi hastaneeye yatıracağım ama sırf siz merakta kalmayın diye hem eşya hemde size haber vermeye geldim
sormayacağım diyorsun sen bilirsin demekki sende değerimiz bu kadarmış canın sağ olsun

Nasipcim aman inşallah Allah yüzümüzü güldürsün hamile ol inşallah hayırlı haber versin doktor

hosgeldın hamılesın işte benim prensime kız doğuracaksın sen:dance:

nası yani esma ya nasip geldi de bize haber vermedi mi? çok ayıp etmiş o zaman çoook

valla online gördüm onu özel ziyaret mesajı öektim ama tık yok

sanki ha deyince hemen yazabiliyorsun topiğe sizde aynı sorunu yaşamıyormusunuz sanki DATAERROR
neyse önemli değil beni çok kırdınız sorup sormadan hükmümü verdiniz
kusura bakmayın kızlar sizi merakta bıraktım ama elimde olmayan nedenlerden
bundan sonra sizi merakta bırakmayacağım

canım geçmıs olsun annen ıçın önemli bırseyı yoktur ınsallah

sağol emelcim karaciğeer yetmezliği var yani siroz moralim çok bozuk durum ciddi
ben çıkmak zorundayım hastaneye gideceeğim emel
sizlerden destek alırım diye geldim ama ne yapalım siz sağ olun yeter

sağol emelcim karaciğeer yetmezliği var yani siroz moralim çok bozuk durum ciddi
ben çıkmak zorundayım hastaneye gideceeğim emel
sizlerden destek alırım diye geldim ama ne yapalım siz sağ olun yeter

canım moralını bozma guçlu olkı annene moral verebılesın senı kocaman optum

nasipcim annene üzüldüm cnm geçmiş olsun sende fazla yorma kendini üzmemeye çalış hamile olma ihtimalin yüksekken bebeğe bişey olmasın cnm

Herkes seni merk etti merak etmesinin sebebi de bizimde senin hamile kalmanı dörtgözle beklememiz kardeş gördüğümüz için kızma bizim kızlara çok merak ettiler seni

biz destek çıksakda suçlandık merak etsekde kötü olduk ben suçlanıp kötü olamaya alışkınım ben açık olduğum için kaybedersem üzülmem ben buyum sabahdan beri öldük geçende girdin böyle yaptın nasip salıya kadar çatlattın bizi sadece listeni değiştirip gittin seviliyosun bunu bildiğin içimi yapıyorsun anlamıyorum ama hiç hoş olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…