Umudumuz Umut olsun

canlarımm nasip aradı tahlil sonucunu almış hormon tesinin sonucu ptesiymiş yanlış anlamış neyse sonuç 2334 yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 21 günlükkkkkkkkk
hihoyyythihoyyytHAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞhihoyyythihoyyyt

hıh hem bana de hem dayanama klava:ben daha güzel verdim haberi bi keremmmmmmmlülülülülülülülülülülülü
canım hamişimmmmmmm:1hug:

Nasip canim tebrik ederim allahim kucağina almayi nasip etsein nedemek merak etmeyiz ya sende ediyoruz hamiş nasippppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
senin kadar sevindim inan ilk teste çikmadiğini duyduğumda asiyeye kimseye hamilesin demicem çok üzüldüm bak biz ümit verdik demiştim nasibim canim çok ama çok sevindim tebrikler

Nasipcim çok tebrik ederim canım hamile olmana çok sevindim. Öğlen yemeğine inerken size inşallah döndüğümde hamiş haberini alırız yazacaktım bide dedim asiş bu kadar çabuk belli olmaz diye düşündüm. Keşke deseymişim ayyyyyyyyyyy çok sevindim kendim olmuş kadar Allah ım sana bağışlasın bebeğini canım DARISI BAŞIMIZA

ayyy çok sevindim nasipcim bak sana hep söledik hamişsin diye rabbim dualarımızı kabul etti canım inşallah bende hamiş olurum sevincim ikiye katlanır

kızlar hamişlerde artış var hadi bakalım allahım dahada çok arttırsın herkez hamiş olsun

şebnemcim çok güzel bir yazı bu ellerine sağlık bazen insanların böyle şeyleri okumaya ihtiyacı var.Şeniz
razişçim senin kaç gün geçti canım

aslıcım benim bugün 30.günüm benim önce 28.günde olurken değişti 31. günde oluyorum yani benim günüm yarın yani canım ama regl belirtim yok inşallah gelmez bitanem:1hug:

razişcim ne kadar kaldı senin ya 2 gün falan galiba dimi hatırladığım kadarıyla

yarın yani razişcim günün hadi hayırlısı bakalım haftaya da senin hamiş haberlerini alırız inşallah

emelcim hayırlı haberlerle gel canım ayşem bende seni kocaman öpüyorum özletme kendini şebo çok güzel canım yazdıkların

şebocum yazın çok güzel olmuş eline sağlık
emelim inşallah güzel haberler alısın canım
raziyecim bebeiş sırası sana geldi yaşasınn
nasipcim tebrik ederim hayatım tahminimde yanıltmadın beni ilk hamişsin diyenlerden biriydim çıkmayınca üzülmüştüm ama şimdi çk sevindim canım

evet yaşasın yarın olmam inşallah bebişim gelir artık annesini üzmez onu çok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…