Umudumuz Umut olsun

neyse kızlar sakin olun kimse kimse için kötü bişey düşünmüyo bu topicte herkes birbirinin iyiliğini istiyo .

Ya kızlar ben bişey söleyeceğim bu arada ben pco hastasıyım bu son kontrolumde doktorum dedi ki başka bir doktora gitsen bu yumurtalıkları temizleyelim deyip ameliyat etmek isteyebilirler sakın yaptırma ben sölemediğim sürece dedi ne demek istedi anlamadım kafam yeni yeni toparlanıyo bu ne demek şimdi

ilginç asiyecim uyarmış olabilir seni ama bence sen doktoruna sor ben atladım siz bana böyle böyle dediniz ne demek istediniz de bakalım ne dicek?

Nasipçin annen için çok üzüldüm canim hamile olmana çok sevindim neyse geçmişi unutalim sadece çok merak ettik ve gerildik sanirim ondan oldu canim çok sevindim çok düngece bir tek sana bol bol dua ettim miniğimle
nasip üzülme lütfen çok dikkat et kendine yorulmamalisin inş pazartesin kesin haberi alicaz senin tam 10 gün geçti şimdi bugün bak benim halamada 10den sonra gel demişler 20 gün beklemiş o ozaman çikmiş banda bekle demişti ama ben dayanamadim pzt hayirli haberlerle gel ve unutma herzaman yanindayiz

esmanın dediği gibi böyle düşünmek bizim için kaçınılmazdı nasip.......her birimiz birbirimizi burda sunduğu davranışlardan tanıyoruz takdir edersin ki.....geçmiştede hamişlik beklediğin zamanlar, regl olduğun zamanlarda kabuğuna çekilip,kendine geldiğin vakit aramıza dönüyordun..... listeden adını silip oradan yakalamamızı düşünüyorsun belki ama inan herkes kendi derdiyle uğraşıyor....reglde olsak koşa koşa yazıyoruz,hamişte olsak öyle......esmada bizde merak ettiğimiz için öylece sitem ediyoruz......site dataerror verebilir hak veririz ama bizim başka haberleşme imkanlarımızda var biliyosun ki....Allahtan hakkında hayırlı olanı diliyorum.....Annenede acil şifalar....

ilginç asiyecim uyarmış olabilir seni ama bence sen doktoruna sor ben atladım siz bana böyle böyle dediniz ne demek istediniz de bakalım ne dicek?

ben dedim ki sizden bşka doktora zaten gitmiyorum siz derseniz giderim dedim oda gerek yok şimdilik ama dedi başka doktor görür görmez işgüzarlık yapıp ameliyat yapabilir dedi. anlamadım kötü bişey olsaydı o da derdi herhalde diye düşünüyorum

kızlar ben geldim
bir ara geldim ama vaktim yoktu yazamadım
şimdi dr gittim muayene etti vee belirtilerimi sordu gebelik olasılığı yüksek dedi idrar yaptırdı ama idrar neegatif çıktı bunun üzerine idrarda çıkmamış olabilir birde kan yaptıralım dedi ama kanı ne yazıkki yarın sabah verip sonuçu pazartesi alacağım olay bu
kadın ısrarla siz hamilesin dedi bakalım artık yorgunluktan ölüyorum sabahta annemi götürdüm kontrole yeni girdim eve

inşallah hamilesindir nasip..allah gönlüne göre versin...merak edenlerin içinde bende varım ama hiç vaktim olup giremiyorum..buna darıldıysan kusura bakma..elimden bişey gelmez...patronla papaz oluruz valla...

selam milletttt ceeeee ben geldimmmm dermişimmmmmmmlülülülülülü
ara verdimde bir bakayım dedim malum birini merak ediyorduk ama inşallah iyi haberler verecek bize bir emin olsunda bu arada annene çok geçmiş olsun canımmm ya şimdi ptesi de gelmez offf ölecez meraktan cenazemiz senin elinden olacak nasipppp:eek:klava:canımmmm:1hug:
kızlar bakıyorum pipiler havada uçuşuyo hayırdırrrr kiminki büyük yarışmasımı yapıyonuzzzzzzz:roflol:canlarım ya maşallah yeğenlerimize 41 kere tütütü maşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:
bu arada bilen varmı ya msn yok site var bu nasıl işşşşşşşCADIARZUgerçi bunada şükür 3 gün ikiside yoktu şimdi sadece msn yok sapıttı iyice anlamadım gittiiiiiii-tatlicadiarzu-
nayse ben yine kaçayım akşama gelirim inşallah birinden fırsat bulabilirsemmmmm:a015:

Ayşecim mervecim hoşgeldiniz.

Ayşe valla sorma erkek topiği oldu herkes erkek doğurcek bizde kız doğuralım bari nasılsa damat namzetleri hazır canım

slm kızlaaaaaaaar

kızlar ben geldim
bir ara geldim ama vaktim yoktu yazamadım
şimdi dr gittim muayene etti vee belirtilerimi sordu gebelik olasılığı yüksek dedi idrar yaptırdı ama idrar neegatif çıktı bunun üzerine idrarda çıkmamış olabilir birde kan yaptıralım dedi ama kanı ne yazıkki yarın sabah verip sonuçu pazartesi alacağım olay bu
kadın ısrarla siz hamilesin dedi bakalım artık yorgunluktan ölüyorum sabahta annemi götürdüm kontrole yeni girdim eve

canım geçmiş olsun annene.inş hamişsindir canım benim bana da öle geliyorrr. haberi alır almaz yaz bideneeeem

neyse kızlar sakin olun kimse kimse için kötü bişey düşünmüyo bu topicte herkes birbirinin iyiliğini istiyo .

Ya kızlar ben bişey söleyeceğim bu arada ben pco hastasıyım bu son kontrolumde doktorum dedi ki başka bir doktora gitsen bu yumurtalıkları temizleyelim deyip ameliyat etmek isteyebilirler sakın yaptırma ben sölemediğim sürece dedi ne demek istedi anlamadım kafam yeni yeni toparlanıyo bu ne demek şimdi

canım nerende senin pco?benimde sol tarafım pco ve o tarafım yumurtlamıyor.ama drum pconun büyüklüğü 5mmden büyük değilse sorun teşkil etmez dedi ve her ay diğer tarafım yumurtladıkça pcolu olan tarafımda azalma oluyor yani bi kaç ay kontrol hapı kullansam hepsi gidermiş. bir de pcoyu ameliyatla almak bişeyi değiştirmez çünkü pco tekrarlayan bir kist. yumurtlayamamaktan kaynaklanıyor. o yüzden drun boşuna aldırma demiştir. allah şifa versin canım benim.

selam milletttt ceeeee ben geldimmmm dermişimmmmmmmlülülülülülü
ara verdimde bir bakayım dedim malum birini merak ediyorduk ama inşallah iyi haberler verecek bize bir emin olsunda bu arada annene çok geçmiş olsun canımmm ya şimdi ptesi de gelmez offf ölecez meraktan cenazemiz senin elinden olacak nasipppp:eek:klava:canımmmm:1hug:
kızlar bakıyorum pipiler havada uçuşuyo hayırdırrrr kiminki büyük yarışmasımı yapıyonuzzzzzzz:roflol:canlarım ya maşallah yeğenlerimize 41 kere tütütü maşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:
bu arada bilen varmı ya msn yok site var bu nasıl işşşşşşşCADIARZUgerçi bunada şükür 3 gün ikiside yoktu şimdi sadece msn yok sapıttı iyice anlamadım gittiiiiiii-tatlicadiarzu-
nayse ben yine kaçayım akşama gelirim inşallah birinden fırsat bulabilirsemmmmm:a015:

kız kaç gündür yoksun zaten msnde. taa ne zaman bi seslenmişin onda da içerdeydim görmedim msnden. neyse inş en kısa zamanda sorun düzelir cnm benim.

herkes gitmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
nasip inşallah hamişsindir
kızn olcak ben söyledi dersin
diğer bebişlerin hepsine maşallag allah nazarlardan korusun hem bebişleri hem annelerini
kızlar allah bizede nasip etsin inşallah
HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYOM ULEEEEEEN:)

hosgeldın hamılesın işte benim prensime kız doğuracaksın sen:dance:
inşallah emelcim
benim gözlem gücüm kuvvetli bunu diyorum sadece
bunu biliyoruz esmacım ama gözlem yaparken önyargılı olup yargısız infasına kırıldım
şöyle düşün kendini benim yerime koy sabahtan beri bir stresdir gidiyor sinirlerin harap olmuş yorgunsun oturup bir sigara içme fırsatın yok hadi yarattın bir şekilde seni merak edenler olduğunu biliyorsun haber vermeye çalışıyorsun ama elinde olmayan nedenlerden dolayı haber veremiyorsun sonra bi geliyorsun fırça yemişsin tepkin ne olur

Herkes seni merk etti merak etmesinin sebebi de bizimde senin hamile kalmanı dörtgözle beklememiz kardeş gördüğümüz için kızma bizim kızlara çok merak ettiler seni
haklılar asiyecim ama durumu yukarda anlattım
biz destek çıksakda suçlandık merak etsekde kötü olduk ben suçlanıp kötü olamaya alışkınım ben açık olduğum için kaybedersem üzülmem ben buyum sabahdan beri öldük geçende girdin böyle yaptın nasip salıya kadar çatlattın bizi sadece listeni değiştirip gittin seviliyosun bunu bildiğin içimi yapıyorsun anlamıyorum ama hiç hoş olmuyo
haklısın esmacım ama bu zamana kadar haber alamadığın zamanlar arıyordun neden aramadın peki bende numaran olsa ben arayacaktım en azından sms çekerdim
esmanın dediği gibi böyle düşünmek bizim için kaçınılmazdı nasip.......her birimiz birbirimizi burda sunduğu davranışlardan tanıyoruz takdir edersin ki.....geçmiştede hamişlik beklediğin zamanlar, regl olduğun zamanlarda kabuğuna çekilip,kendine geldiğin vakit aramıza dönüyordun..... listeden adını silip oradan yakalamamızı düşünüyorsun belki ama inan herkes kendi derdiyle uğraşıyor....reglde olsak koşa koşa yazıyoruz,hamişte olsak öyle......esmada bizde merak ettiğimiz için öylece sitem ediyoruz......site dataerror verebilir hak veririz ama bizim başka haberleşme imkanlarımızda var biliyosun ki....Allahtan hakkında hayırlı olanı diliyorum.....Annenede acil şifalar....
haklısınız birşey demiyorum ya ben anlatamıyorum yerden göğe kadar haklısınız ama benim bugünkü koşuşturmamı görmediğiniz için bana hak veremiyorsunuz bak ne güzel diyorsun herkes kendi derdiyle uğraşıyor diye ben bunca derdimin arasında yinede sizleri sevdiğimiçin geldim ama bu sefer sitenin azizliğine uğradım
inşallah hamilesindir nasip..allah gönlüne göre versin...merak edenlerin içinde bende varım ama hiç vaktim olup giremiyorum..buna darıldıysan kusura bakma..elimden bişey gelmez...patronla papaz oluruz valla...
yok ben öyle ufakşeylere darılmam merve2 ama suçsuz yere suçlanmamı kaldıramıyorum işte bakın annem hastanede yattığı halde yinede gelip size tek tek cevap yazıyorum neden çünkü size değer verdiğim için başkası olsa banane der yalan mı?
slm kızlaaaaaaaar

canım geçmiş olsun annene.inş hamişsindir canım benim bana da öle geliyorrr. haberi alır almaz yaz bideneeeem

canım nerende senin pco?benimde sol tarafım pco ve o tarafım yumurtlamıyor.ama drum pconun büyüklüğü 5mmden büyük değilse sorun teşkil etmez dedi ve her ay diğer tarafım yumurtladıkça pcolu olan tarafımda azalma oluyor yani bi kaç ay kontrol hapı kullansam hepsi gidermiş. bir de pcoyu ameliyatla almak bişeyi değiştirmez çünkü pco tekrarlayan bir kist. yumurtlayamamaktan kaynaklanıyor. o yüzden drun boşuna aldırma demiştir. allah şifa versin canım benim.

kız kaç gündür yoksun zaten msnde. taa ne zaman bi seslenmişin onda da içerdeydim görmedim msnden. neyse inş en kısa zamanda sorun düzelir cnm benim.
sağol pınarcım
herkes gitmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
nasip inşallah hamişsindir
kızn olcak ben söyledi dersin
diğer bebişlerin hepsine maşallag allah nazarlardan korusun hem bebişleri hem annelerini
kızlar allah bizede nasip etsin inşallah
HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYOM ULEEEEEEN:)

inşallah sinemcim

ayşe seninkinde ifadeler çok diye alıntı yapmadım sen beni
anlıyorsun değilmi canım allah korusun kimsenin ölümüne neden olmak istemem

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* crazybaby..........................08 Kasım ( Nasip ).............28.01.1972
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasippp huuuuuuuu ordamısınnnn:eek:
canımmmm anlamammı seniii her ay aynı şeyleri yaşamıyormuyuz seninleeesenağlamasenağlama
umarım herşey gönlünce olur canımm senin içinde annen içinde Allah şifasını verir inşallah biran önce sende müjde verirsin bize inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

nasippp huuuuuuuu ordamısınnnn:eek:
canımmmm anlamammı seniii her ay aynı şeyleri yaşamıyormuyuz seninleeesenağlamasenağlama
umarım herşey gönlünce olur canımm senin içinde annen içinde Allah şifasını verir inşallah biran önce sende müjde verirsin bize inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

burdayım ayşecim
ben yoruldum artık ayşe galiba yaşlanmışım:roflol:

X