Umudumuz Umut olsun

ay ay mervecim fındığına binlerce kez maşallah esma gelinin hayırlı olsun canım benim
emel bencede çalışma bende çıkıcam işten zaten bebşime kendim bakıcam babası baksın bize benim kayınvalideye güvenmiyorum

mervecim allah nazarlardan korusun canım benim minnacık ya allahım bizde nasip etsin fotolarını koyarız bizde

Ya kizlar nerde bu nasip ya inş hayirli haberdir inş iyidir paniklemeye başladim

teşekkür ederimm aslıcımm ... senin miniğinide allah nazardan korusunnnnn
mervecim allah nazarlardan korusun canım benim minnacık ya allahım bizde nasip etsin fotolarını koyarız bizde
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çok istiyorum herkes hamiş olsunnnnnnnn
Ya kizlar nerde bu nasip ya inş hayirli haberdir inş iyidir paniklemeye başladim

kayıp nasipppp hamişş ol emiiiiiiiiiii.......

Gördük emelcim hayırlı olsun oğluşun kuzeyimiz aman Allah hayırlısı ile doğmasını da nasip etsin canım.

Mervecim minik fındığın güzel çıkmış inşallah onunda büyük fotolarını görürüz burada.

Nasibi bende merak ettim nerde bu ya aaaa bizi merak ettiriyo

[/IMG]
emel sende ona pipimi diyosun bak batunun pipisine bu ayşe teyzesine özel kız dedi durdu yakışıklıma

Ay kizlar allahim kucağiniza almayida nasip etsin erkekler çok yakişiklilar maşallah

mervem senin fındığına kurban olayım kız , emel seninkinede maşallah allah nazarlardan saklasın darısııı başımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kizlar sayfada bi problem mi var benim bilgisayarimin ekranini kapladi düzeltemiyorum anlamadim

yok bi sorun asiye bu sayfada resim varya resim büyük ondan oluyo uğraşma boşuna diğer sayfaya geçince düzelcek

ya asiyecim benim de öyle kafayı yedi bu gözümü bozdu dev gibi oldu ekran evet naip gel artık merak ettik seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…