Umudumuz Umut olsun

geçmiş olsun aslıcım valla bizim evdede benimki uzun sürüyor bir grip oldum ilk önce kocişe sonra görümceme sonrada kayınpederime bulaştırdım bayramdakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 daha da tam geçmiş sayılmaz yani allah şifa versin zr oluyor ya:teselli:

Kızlar hepnize merhaba..Hepinizin günü aydın olsun....Bugün pek giremeyebilirim..ama arada girip okuyacağım..
Nasip bir gelişme varmı canım..Esma batuyu sonunda benzettim :))) Aslı canım senın bebişte güzelçıkmış..Darısı bizlere artık..neyse hepinizi öptüm ben kaçtım şimdilik..

çok dikkat et tatlım aman bulaşmasın bak ben koçişle ayırdım yatakları hasta bana bulaşmasın diye cumadan beri ayrı yatıyoruz ilaçta içemicez zor yani

selma kızlarr nasılsınız anca geldım esmacım batu kocaman olmus allah saglıcakla kucagına almayaı nasıp etsın...
aslıcım canım senın adınada cok sevuındım bebısın buyuyo bak mnasaallahh...
asıyecım kıstler gıtmıs umarım bebıste cabuccak gelırr

kızlar doktorumuza gittik 2 li testimiz oldu ense kalınlığı2 çıktı doktorumuz 3 e kadar normaldedi iskeletine isklet yapısı düzgün dedi baktı bacaklarını kollarını ölçtü herşeyimiz normalmiş minik kalbinin atışıda süperdi ilk defa dinledim kan sonucunuda 2 gün sona alıcam allaha şükür bişeyimiz yokmuş ama çok harektli maşallah ellerini oynatıy yüzüne koyuyo el sallar gibi yapıyo annesine baya içim rahatladı şimdi kan testinin sonucunu bekliyoruz normalde ben 12+4 olmalıydım ama renkli usg ve ölçümler sonucu 13+2 çıktı sonuç bebeiş hızlı büyüyo allahım korusun minik tospamı önce ona sonra bana emanet

herkese günaydın bu arada bayanlar heyecandan unuttum demeyi
batuşun kocaman olmuş maşallah esmacım
aslım dikkat et sende grip e yakalanma
mervecim gecmiş olsun canım bol bol dinlen güzelim

hoşgeldiniz nazmiye ve sehercim
nazmiyecim senin bebiş nasıl canım büyüyor dimi canım
sehercim bebişini görmene ve sonuçların iyi olmasına çok sevindim allaha emanet olun

tşk ederim canim akşam 5 gibi çikicam sonuçlarimi alicam inş iyi çikarda bir sorun olmaz hepiniz için bol bol dua ediyorum allahim herkeze yaşatsin

Sehercim hoş geldin canim nezaman yatirican testini 2 li testi

bu gün yapıldı teyzesi kaqn sonucunu 2 gün sonra alıcam canım ense kalınğı 2 çıktı doktorum 3 e kadar normal dedi sağlığı iii miş iskelet sistemindede bi sorun çıkmadı minik kalbide pıt pıt atıyodu allaha şükür sen bu gün mü giriceksin

sehercim bebeğine maşallah barekallah diyorum Allah ım bize de nasip etsin inşallah ne güzel bebekleriniz sağlıklı olarak büyüyor inşallah sağlıkları ile de doğarlar canım..

Nazmiyecim hoşgeldin inşallah canım başladık çalışmalar ne zaman olacak bakalım.

Mervecime ne olmuş bakamadım geçmiş olsun inaşşah çabuk iyileşir.

Bide raziyecim bende ablamıyorum fazla hatta ctesi yengem 6,5 aylık hamile doktor aa iii falan tombullaşmış dedi sordum bende biz neden göremiyoruz diye kadın usg de uzun uzun anlattı bana valla uyuyo dedikleri ama onlar bölge bölge çekiyorlar biz o yüzden tam anlamıyoruz bence

AY YUKARIYI GÖRMEMİŞİ SEHERCİM ÇOK SEVİNDİM CANIM SÜPER NEZAMAN ÖĞRENECEKMİŞSİN CİNSİYETİNİ CAnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…