Umudumuz Umut olsun

nasipçim esmacım merhabalar kızlar nasılsznız

bugün topic boş bakıyorum

nasipcim inşallah bebeiş olmuştur senin uğur böcüğü

esmacım gör bakalım batuşunu bende sabırsızlanıyorum pazartesi testimiz var 2 li

emelcim nasılsın canım

esracım esma haklı 2 gün önce yapılan çıkmazki bak ben 4 gün geçince yaptım onda bile silik çıktı canım takma kafana sakın

inş naber seher
ya sitede bir tuhaflık var giremiyoruz

günaydın kızlar nasipcim tatlım ben kasıma kaldım yaaaaaaaaaaaa
ama günümü ta bilmiyorum şu an
esmacım sehercim kızlar bebişlerinize sağlık versin rabbim tabi sizede
bizede en kısa zamanda aynı mutluluğu yaşatır inşallah

kızlar merhabalar benim cuma günü kahverengi lekelenmem oldu hemen doktora gittim panik oldum iyikide gitmişim doktora hemen progestan verdi düşük tehlikesi oluşmuş kesenin kenarında kanama olmuş. allaha çok şükür şimdilik iyim 1haftalık rapor verdi evde yatacaksın dedi salı günü tekrar kontrole gitcem umarım iidir.. bhcg değerim düşmemiş 8500 çıkınca doktor süper dedi.
kendinize dikkat edin kızlar haber ederim gene..

esma kızma ama rüyamda bile çikolata görüyorum ye tatlıyı doğur hakkıyı boşuna demedilerse bilemiyorum:)))

nasip ayrıca bende demiştm hatta pazartesi test günün demiştim inşallah olmazsın ve hamişsindir..

sinemcim cnm allahtan hayırlısı olsun kasım olsun bizim olsun..
esra kızz 2 gün kala çıkması zaten büyük bir mucize olur belki azcık sabırrr..inş hamişindir.
öznurcum allah gönlüne göre versin ne dedi doktor gittin mi?
ayşemmm çok güzel döktürmüşssün gene maşallahh.
seher bende gripte oldum biyandan ama korkuyodum ıhlamur falan içmeye adaçayı düşüğe neden oluyo diye nolur nolmaz ıhlamurda içmedim..
şebooo,emel,nazmiye,raziye,pınar,merve2 sizler nasılsınız umarım herşey yolundadır ben bi süre giremezsem anlayın salı günü haber ederim eve gelince mutlaka..

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* crazybaby..........................08 Kasım ( Nasip ).............28.01.1972
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

canım ne ağlıyorun 2 günce yaptığın testen ne hayır bekliyorsun benimki kanda çıkmadı 3 gün önce senin idrarda nasıl çıksın allah aşkına

cnm adetime iki gün kala yapmadım bir gün kala yaptım 10nunda adet olmama gerkıyordu olmadım ama teste inanıyorum azda olsaydı çiggi çıkardı yanılma payı olmaz bence boyle geçiktikçede beni üzüyor umutlandırıyor sizde bole diyınce kendimi kaptırıyom ama kırmızı kart gorecem ben eminım

saolasın emeliim. kaç gündür sitede sorun vardı giremedim ama şimdi geçmişi okuyunca siz nasıl girip kaynattınız anlamadım ki S. çok özledim siziiii. artık buradayım insallah tabe site bana oyun yapmazsa yine..

hoşbulduk mervecim iyiyim canım kırmızı kart banada uğramazsa çok daha iyi olucam allahın izniyle:CüvCüv:

canım insallah hamişsindirr inşallahhhh

oy bideneem. sistem yüzünden giremedim cidden bak. anlamıyorum ben giremezken siz nası girdinizz?

kızlar patronunu kızı çok sinirimi bozdu pazartesi doktora gidicem ya 2 li test için ya down sendromluysa aldırcanmı diye soruya ya

aman kız ne moralini bozuyosun boşver üstüne bile alınma iyi düşünki iyi olsun birtanem

ben geldim kızlerrrrrr
ya kızlar aranızda kisti oluşupta adet günü geçiken varmı

aman nasiip hemen kötü düşünme ya. allahın izniyle hamişsin seeen

tamam Emel cim şaka yaptık...İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz..Allah gönlündekini verir umarım..
Bu arada sinem ve pınar sizde durumlar ne? tarihi yakaşan sizler varsınız sanırım..

canım listede ayın 17si yazıyor benim tarih ama ben 2 ay önce 18inde geçen ay 17sinde oldum bu ay 16sında olmicam insallah :) bilerek listeye 17 yazdırmıştım. hayırlısı olsun bakalım gün sayıyoruzz allah gönlümüze göre versin inş

canım benim geçmiş olsun.bana bak wc hariç hiçbi şekilde ayaga kalkma yat bolcana b,irtanem allah senin de bebeğinin de yüzüne baksın insallah bişi olmicak aşkım.

kız sistemden dolayı gelemedim tam girdim site gitti 4,5 defa. ayseye nie şikayet edion zaten o da kaç gündür devamsızlık yaptı hihihih:roflol::roflol:

Kimse kalmamiş yada sistem yavaş..

canım hoşgeldin aramıza. pınar ben. insallah allah senin de gönlüne göre verir.

herkeslere tatlı rüyalar. bu saatte herkes uyuyodur. öptümm çooooooooookşakkıdı:icecream:

Günaydin kizlar esmacim bebşimin resmini koyamadim yine omadi sen yaparsin dimi canim fotografima koymak istiyorum geçmişi okuyayim gelicem

mervecim çok ama çok geçmiş olsun canım benim bol bol dinlen sakın kalkma tammı canım asla gerinme ve uzanma

günaydın emelcim nasılsın canım valla canım bende bir belirti yok gribim biraz sanırım o yüzden arada midem bulanıyor inşallah berber çığlıklarımızla inletiriz bu topiği:sm_cool:

mervecim dikkat et kendine canım yat dinlen wc harici kalkma bitanem allaha emanet olun :1hug:

günaydın kızlar..aslı nasılsın? bebiş nasıl?
mervecim sanada çok geçmiş olsun canım...dinlen bol bol...bebişimize iyi bak...
bugün kimse yok daha..pazartesi mahmurluğu sanırım...

günaydın canlarııım
cumartesi günü oğlumu gördüm aman nasılda kıpır kıpırdı boddim annesi çikolata yedi gitti oğlu hareket etsin diye kızlar el sürekli ya ağzında ya suratında çok tatlıydı ya dateylı usg ye girdik bebeğim gayet sağlıklıymış ve maşallah barekallah gelişimi önde gidiyormuş size yakışıklımın fotosunu koyam durunn

esmacım maşallah canım batuşuma...ay kimbilir ne güzel bi duygudur...allahım bize de yaşatsın en kısa zamanda...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…