Umudumuz Umut olsun

Esmacim çok tşk ederim kizlar bebeşimin son hali 3 aylik 9 hafta 2 günlük oldum bebeğim adet günüme göre yaptiğim takvime yetişecek galiba zaten bana biriniz demiştiniz takvimi değiştirme bebeğin yetişir diye sanirim yetişecek neyse kizlar test yaptirdim sarilik şeker felan birde kan uyuşmazliği için bir test yaptirdim bu teste göre 28 haftada iğneyi test sonucuma göre yapicaklarmiş bbeşim çok sağlikli maşallah 20.7mm olmuş boyuda

Batuşum yesinler seni ay maşşah çok tatli olmuşsun esma maşallaniz var

Günaydın kızlar iyi haftalar hepinize

esmacım batuş çok güzel görünüyo kocaman olmuş maaşallah barekallah.
Aslıcım sanada allah bu şekilde sağlıklı fotolarını koymasyı nasip etsin seninkide büyümüş maaşallah barekallah.
.
Bende ctesi doktora gittim kist kaybolmuş bebek yapın dedi doktor . kocişim hasta bu ay o yüzden zor gözüküyo neyse hayırlısı diyelim öle olsun de mi

Asiyem çok sevindim canim maşşallah artik kis yok bebiş olucak çok geçmiş olsun eşinede

günaydın kızlar.....maşallah,barekallah batuma.....çenesi güzel çocuk olacak sanırım.....:))

ya kızlar yumurtlama gününüzde ne hissediyorsunuz değişiklikler oluyor mu sizde ben anlamıyorum yumurtladığımı adetlerimde düzensiz ya nettekiler tutmaz sanırım

asiyem benim akıntım çok fazla oluyor ve mukos salgısı işte yumurta akı gibi oluyordu

desene o zaman benim yumurtlamam bitti bu hafta hep öle oldu hala da var ve eşim hasta malesef kaçırdık desene

günaydın asiyecim sanada iyi haftalar
güzel haberlerine sevindim canım hadi bakalım işiniz yoğun inşallah canım hayırlısıyla olur
eşine bitki çaylarından bol bol içir hemen iyileşsin:1hug:

aslıcım senin resimdeki keseciğin yanında bir tane daha kese gibi bişey gördüm sanki

sağol raziyecim cnm ıhlamur içirdim vitamin içiriyorum soğuk algınlığı ilacı içiyo ama iyileşemedi. Grip var halsiz baygın adamcağız. Uyuyamıyo falan böle rahatsız yani erkekler daha güçsüz oluyo bence hastalıkları uzun sürüyor nerdeyse 1 haftadır böle sallanıyo

ben buralardayım canım ara ara bakıyorum malum ptesi yoğunluğ vardır herkeste meraklanma gelirler şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…