Umudumuz Umut olsun

kızlar ben geldm ama kimse kalmamış sorandanda sormayandanda allah razı olsun iyim çok şükür kızlar yarın kontrolüm var doktor bebeği görmeyi umuyor hayırlısı ile görürsek kanamamda azalmışsa içimiz rahatlıcak.. daha hala evdeyim işe başlamak için can atıyorum yatmak sıkıcı allah yatırmasın birdaha..

Geçmiş olsun mervecim neden kanaman olmuş belli mi cnm inşallah atlatmişsindir. Benim arkadişiminda olmuştu ev istirahati verdiler şimdi inşallah seninkide iiiyidir...

tekrar geçmiş olsun mervecim evet artık görmesi gerek neyse inş iyisindir bebşinide görürsün asiye sadece ikimizi yine tembel kızlar nerdesiniz boşladınız topiçi

cnm kesenin yanında kanama başlamış neden olmuş bilemiyoruz ama dikkat etceksin dedi yatacaksın diyince rapor verdi. birdaha bi akıntı gelmedi inş içeride de geçmiştir.

evet kimsecik kalmamış gene

aslı seninkide epey büyümüş... asiyecim inşallahh hayırlısıyla bebişine kavusursun tatlım sende sağlıklı evlat nasip etsn

sağol mervecim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin sizde sağlıklı doğurun emi

aslıcım testin sonucunu istiyo kanın ondan sonra bi tahmin yapıcam diyo
dikkat et mervecim kendine

ya kızlar miğde bulantılarınız nezaman geçti of 2,5 kilo vermişim 3 haftada böyle giderse daha veririm gibi geliyor miğdemde en fazla yarım saat duruyor yediklerim of çalışmak istemiyorum of bu gidişle çıkıcam ben ya

ya kızlar miğde bulantılarınız nezaman geçti of 2,5 kilo vermişim 3 haftada böyle giderse daha veririm gibi geliyor miğdemde en fazla yarım saat duruyor yediklerim of çalışmak istemiyorum of bu gidişle çıkıcam ben ya

canım benım 3.5 ayda geçtı çok kotu bır durum

X