Umudumuz Umut olsun

yaa nasıl bir döngü bu. ben yumurta takibi yapmıyorum ve anlamıyorumda yumurta gününden allahın işi verdimi veriyo..

öznurcum yumurta takibiyle olmuyor ya ben mesela geç yumurtlamişim biz eşimle sadece yumurtlama günlerinde birlikte olurduk 2 kez süerkli birlikte olduk ve ben 2sindede hamile kaldim ilkini kaybettim ve sonraki ay 2sine kaldim allahin işi işte ama yurmutlama günlerini boşverin bence

evet öznurcum bende yumurtladığım gün annemlerdeydim mesela eşimle değildim ama hamile kaldım canım alllahın işiişte

hamişlerim hamileliğiniz sürece bol bol ıhlamur için bebeişi sakinleştiriyomuş arkadaşın komuşusu vardı onun ilk kızan azgının tekiydi kadın 2 ye hamiş kaldı korkudan doğurmucaktı az kaldı doktoru bol bol ıhlamur iç dedi o yatıştırıyomuş hem anneyi hem bebişi kızan doğmuş çok uysalmış bi yattımı 3 saat deliksiz uyuyomuş korkup arada kontrol ediyomuş şimdide bişey mi oldu die:)

doktorumda bana demişti çay içme bol bol ıhlamur iç diye demekki bi bildiği varmış gerçi ben sallamamıştım ama hem gribe yakalanmamızıda önler içine 1 dilim limon atarsak

nasıpcım sımdı geldım...uzulme demek kolay ama herseyde vardır bı hayır canım elbet bıgun olacak....allah sana ve esıne saglık versın tabı oglusunada....herseyın hayırlısııı

Beklemekteyim hala
Büyük bir sabırla
Biliyorum geleceksin
Özlemimi dindireceksin
Dualarım er geç kabul olacak
Kollarım seninle dolacak
Hayatımın anlamısın sen
Senin için varım ben
Umudum hayalim duam her şeyim
Gel artık hadi gel
Benim tatlı bebeğim

gelecek nasipim bebişlerimiz çok nazlı ama inan gelecekler mayıstan beri seninle bu yoldayım bazen ben umutsuzluğa düştüm bazen sen bazen esma merve gülşen şebbo ve diğerleri ama tekrar ayağa kalktık değil mi yılmadık yılmayacağız da bak topikimizin nerdeyse yarısı hamişşşsıra yavaş yavaş bize geliyor canım ah bir de ne zaman olacağını bilsekkk ama bilemiyoruz işte ama inanıyoruz değil mi o yüzden umut hep var herşeye rağmen var diyoruz burası umut topiki burada bulunanlar er yada geç anne olacaklarrrrkaydirigubbakcemile5
eee varmı buna inanmayan bir babayiğit bakammmCADIARZUadamsa çıksın ortayaaaaklava:klava:zaten öyle birinin bu topikte işide yok ya neyseee
mervem hamişim hamişsin hamiş kalacaksın ta ki bebişini sağlıcakla kucağına alana kadar inşallahhhhhhh:Saruboceq:
ve diğer kızlarrr canlarımmmm tam geliyordumki patrondan -yani koçişten- emir geldi arabanın sigorta poliçesi alınacakmış haydi çarşıya bir de gidemki kız ne dese beğenirsiniz biz onu dükkana bıraktıkkkkk yani boşa onca yolu teptik kociş işteeeeeee neyse öpüldünüz canlarımmmŞenizŞeniz

kızlar iyi geceler
topiğe bir türlü girip sizlerle konuşamadım
başta hepinize teşekkür ederim beni merak ettiniz bana teselli vermeye çalıştınız ilk başta sonuçu öğrenince bende yıkıldım hatta eşimle tartıştım bile ama sağ olsun şebo ve gülşenle konuştuktan sonra umudum geri geldi
benim yumurtlamam hesaplayıcılara göre 22.09 du ama biliyorsunuz ben ovulasyon kiti kullandım ve çift çizgiyi 26.09 da buldum yani normalinden 4 gün sonra hesaplayıcılara göre ben 06.10unda regl olmam gerekiyor ama regl günü ovulasyongünü +14.gün olunca benim aslında bugün regl günüm olduğunu hesapladık yani ben çok erken gitmişim kan testine çıkmama olasılığı yüksekmiş anlayacağınız hala şansım var ve devam ediyor çünkü REGL OLMADIM
:sm_cool::sm_cool:

herkese günaydın uzun bir aradan sonra ilk günaydın benden bayanlarrr nasılsınız bakalım benim bugün batuyla randevum var çok heycanlıyım çok özledim onu inşallah herşey yolundadır ve kocaman olmuşdur boddim

ikinci günaydın da benden olsun ::)))))))))kızlar gününüz aydın olsun..Esma batuya bizden selam söyle.eğer şu takvimdeki gibi olmuşsa esma kocaman adam olmuştur o zaman Batu :)))
Nasip canım umudunun devam ettiğine çok sevindim..Herşeyde vardır bir hayır bakarsın önce üzüldün şimdi de sevinç çığlıkları atarsın inşallah..
Kız Ayşe bir geliyorsun tam geliyorsun valla...Seni kocaman öpüyorum...umut kaynağımız :)))
Mervem hamişim sen nasıl oldun..Bugün sen ve fındığın daha iyidir umarım..
Aslı canım sana bol şans diliyorum..Bebişe bizden selam söyle..
Öznur gülüm sen geldin biz sık giremiyoruz haklısın ama idare et..
Gülşen Seher Nazmiye güzel hamişler ve bebişleri umarım sizlerde iyisinizdir....
Merve2 canım işler yoğun giremiyorsun ama arada bizi unutma emi?
Sinem nerlerdesin öğretmenım..Bugün tatil hadi seni bekliyoruz..
Pınar sen de gelmez oldun artık buralara..Hadi bak ayşeye söylerim yoksa seni :)))
Asiye canım doktora gittin mi gidecekmiydin karıştırdım..Son durum ne canım?
Şebo bugün tatil değil mi...Pzartesi görüşürüz o zaman..
Raziye canım sende varmı değişik bir belirti felan..Az kaldı ikimizin günü yaklaşıyor..
kim kaldı unuttuğum parmak kaldırsın ::))))) Gözüme sokmadan tabi :)))))

hanımlar bende dün olmama gerekıyordum olmadım ama test yapmıştım iki gün once negatıof çıktı senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

söylerim emel teyzesi çok özledim zaten onu bakalım inş bu seferki usgmiz net çıkarda koyarım sıpamı

hanımlar bende dün olmama gerekıyordum olmadım ama test yapmıştım iki gün once negatıof çıktı senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

canım ne ağlıyorun 2 günce yaptığın testen ne hayır bekliyorsun benimki kanda çıkmadı 3 gün önce senin idrarda nasıl çıksın allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…