Umudumuz Umut olsun

ben yemekten ancak geldim hoşgeldin öznurcum önce sağlık canım inşallah bir problem çıkmazda tez zamanda hamiş kalırsın
NASİPP NERDESİN HADİ GEL ARTIK ÇOK MERAK EDİYORUZ

Iiii canim oda iyi işte miniğim kendine yer açmaya çaliştiği için ağrim var işte ama katlaniyoruz

ben yemekten ancak geldim hoşgeldin öznurcum önce sağlık canım inşallah bir problem çıkmazda tez zamanda hamiş kalırsın
NASİPP NERDESİN HADİ GEL ARTIK ÇOK MERAK EDİYORUZ

saol cnm bakalım inşllah problem çıkmaz evet ya bende merak ettim nasipi.. gelmedi dimi hala

nasip hadi ya çatladım canım allahım inş olumludur cvpta sevinmekten gelememişsindir.

kızlar ben geldim ama pek hoş haberlerle gelmedim
ne yazıkki sonuç negatif yani 0.95 kısmet değilmiş.
sizi seviyorum bye

Vallah öznurcum etkiler diye okumuştum tatlim ama kötü düşünme canim belkide üşüttün ondan olmadi

Nasipçim üzülme hayirlisi olsun canim kismet böyleymiş lütfen yipratma kendini ama neden bukadar uzun geçikmişki adetin konuştunmu doktorunla

Nasipcim üzüldün biliyorum ama unutma umudumuzu kaybetmiyeceğiz canım benim hepimiz üzüldük canım benim toparlan gene gel topicimize...

kızlar ben geldim ama pek hoş haberlerle gelmedim
ne yazıkki sonuç negatif yani 0.95 kısmet değilmiş.
sizi seviyorum bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…