Umudumuz Umut olsun

evet nasip zor ama napcan hayatımız bu günleri saymakla geçiyo. heyecanı ayrı mutluluğu ayrı mutsuzluğu apayrı o yüzden hakkında hayırlısı canım bence en az üç gün bekle ki yaparken umudun daha fazla olsun. şimdi bakıp da tek çizgiyi görmektense umudu birkaç gün daha yaşamak ve mutlu sona yaklaştığını hissetmek daha iyi değil mi?

of çalışmak istemiyorum evde kalmak istiyorum ya çok uykum var kızlar bu arada doğumdan sonra çalışacak olan varmı ben karasızım ama bebişime ben bakmak istiyorum

mervem maşallah canım daha büyük hallerini görmeyi nasip kısmet etsin allahım ben usg sonucumu hastanede unuttum dün o kaşıklıkla bakalım önümüzdeki hafta gidicem ozaman koyarım
olsun cnm bekleriz artık koyarsınn...

öyleden sonra gelirim şekerler çok kaynatmayin dicem kaynatçak kimse yokki

kızlar ben çıkıyorumkaydirigubbakcemile herkese iyi akşamlar hepiniz öpüyorum Şenizyarın görüşürüz hoşçakalın:a015:

Ben geldim kizlar ancak gelebildim
işler biraz yoğunda gelemedim malum maaş falan dağittik. Nasilsiniz bakem kimler burada.

Raziş cim görüşürüz

iyi geceler canlarımmmmmkaydirigubbakcemile3
kimse yok ama olsun okursunuz nasılsaaagamyoncuiremsugamyoncuiremsu
adamsanız okumayınnnnnnnklava:klava:
canlarımmmmmmm öpüldünüz anacımmmmmŞenizŞeniz
nasipim şu tarihi 5 kasım yapsakkkk

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................16 Ekim ( Pınar )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

ben varım ayşecim aşk olsun
kızlar bende hala birşey yok

ben varım ayşecim aşk olsun
kızlar bende hala birşey yok

olmayacak zaten ben kovdum ya onlarııııııııklava:klava:
canım inşallah hiç gelmezler gelemeyesicelerrrrrrrrrrr de yeğenlerimiz çoğalır hayırlısıylaaaaa:Saruboceq:
:CüvCüv:
:ecrin_bebek:
:Saruboceq::1hug:

inşallah ayşede korkuyorum

inşallah ayşede korkuyorum

canımmm korkma desem ben ki her ay aynı şeyleri yaşıyorum ne diyebilirimki sanaaa hepimiz korkuyoruz bir ayın daha boş geçmesinden bekleyişimizin uzamasından bebişimizin bitmeyen rötarlarından yine mi boş demekten tek çizgiye mahkum olmaktan ama en çokta umudumuzu yitirmekten korkuyoruz hatta ben her ay onu tekrar yeşertmek için ne çabalar harcıyorum gel bana sor çok zor etrafın bebişlerle doluyken onun hasretini taşımak azramdan sadece bir hafta büyük bebişi olan kuzeninin tekrar doğum yaptığı haberini almak ve hala umudu yeşertmeye çalışmak aday adayıyız hala ne zaman aday olacaz ne zaman anneliğe terfi edecez belli değil evet hepimiz korkuyoruz ama umutta ediyoruz değil mi zaten umut olmazsa yaşanmaz kiiiii ben anne olacam sen anne olacaksın hepimiz anne olacağızzzz ama umutla ama duayla ama sabırlaa arada korkuda olacak ufak isyanlar da kara bulutlarda ama dağıtacaz onları taki kucağımız bebişlerimizle dolana kadarrr inadına umut edecez yılmadan dua edecez korksak bile bekleyişimiz hiç bitmeyecek ve sonunda yüce Rabbimde sabrımızın mükafatını verecek inan sadece ve umarım bu son bekleyişin bu son korkundur yarının bekleyişinin mükafatı olsun korkuların son bulsun inşallah canımmmmm:1hug:

günaydın kızlar hayırlı bol hamişli günler
ayşecim süper yazmışsın harikasın
nasip aynı korku bendede vardı hem bekledim hem korktum ama sonuç hamişim hemde 8 haftadayım korkma inş allahımında izniyle sende hamiş olacaksın.

günaydınnn kızlar ben nasipin son durumu öğreneyim diye geldim çok şükür gece gelmemiş umarım hiçte gelmezz..

bugün yoğun olcam kızlar çok öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…