Umudumuz Umut olsun

Günaydın kızlar gününüz aydın topicimiz hamiş dolsun inşallah.

Ayşecim çok güzel yazmışsın canım içimizdeki umudu ve sabrı çok güzel anlatmışsın sağol.
Nasipcim korku hepimizde var ama ondan büyük umut var içimizde biraz daha sabır yakında öğreneceksin hamiş olduğunu...

kızlar hepnizin günü aydın olsun..Uyananlar uyanmayanlar, hamişler ve adaylar hepinizi öpüyorum...Nasip hadi haber bekliyoruz ne alemdesin?

herkese günaydınlar....ayşecim ne güzel sözler bunlar...bi gün hepimiz yaşıcaz inş. annelik duygusunu...
nasip kartı yememişsin..hadi bakalım güzel haberler geliyo galiba...

günaydın kızlar

ayşem o kadar güzel yazmışsın ki inan sabah sabah gözyaşlarımı tutamadım
allahtan dileğim en kısa zamanda sende miniciğini kucağına alman bitanem
aslım haklısın hayatım sende korkuyordun
mervem canım benim için girmiş olman beni çok mutlu etti tşk ederim işlerini çabuk bitirde gel
asiye hayatım inş dediğin gibidir
emelcim hala gelmedi ve umarımda gelmeyecek
esma şebo gülşen sinem raziye nazmiye merve2 pınar zeynep seher neşe başka kimler vardı unuttuklarımdan özür dilerim

herkese günaydın kızlar.....gece kuşumuz ayşemiz yine içinden gelenleri harika ifade etmiş.....ve nede ortak yanlarımız varmış değil mi herbirimizin.....Allah hepimize evlat güzelliğini yaşatsın inşallah.....

kızlar hadi ben iş değiştirdim,burası daha yoğun giremiyorum...siz niye giremiyosunuz onu anlamadım...ama neyse aklım çok kalmıyo sizde...

bu zamana kadar hep bebiş yapmıştım ama işe yaramamıştı uğurböceğim uğurlu geldikaydirigubbakcemile3

bu zamana kadar hep bebiş yapmıştım ama işe yaramamıştı uğurböceğim uğurlu geldikaydirigubbakcemile3

canımm bişi diyim mi geçen ay bende uğur böceği koymuştummm hatırlıyor musunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın nasip aslı asiye emel merve merve2 gülşen diğer kızlar uyanamadı sanırım şebbo zeynep sinem pınar ayşe nazmiye seher esma unuttuklarımCADIARZU varsa kusura bakmasın ama hadi gelin
nasipcim inşallah müjdeli haberini alacaz canım rabbim hayırlısını eylesin bitanem inşallah hamişsindir:CüvCüv:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* myhope............................................ ( Ayşe ).............06.12..1974
* alabama........................................... ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydın bütün hamiş ve hamiş adayları tek tek isim sayamıcam ben bu ara yoğunum kızlar başım baya kalabalık sık sık giremicem gibi

nasipcim dediğim çıkıcak galiba inşallah hamiş olucaksın

mervecim aslıcım gülşencim nazmiyecim esmacım bebeişleriniz nasıl bakalım varmı bi yaramazlık

asiyecim raziyecim pınarım neşelim esra sinemcim emelcim ayşecim merve 2cim gelecek ayın hamişleride sizler olun inşallah

unuttuklarımdanda özürdilerim arkadaşlar

şebocum seni unutmuşum galiba sakın kızma canım inşallah gelecek ayın hamişi olursun

kızlar regl tarihlerini ve doğumgünlerini vermeyen vatandaşlar neden vermiyorsunuz silerim valla haaaaaaaaklava:

Yeni gelenler hepinize günaydin evet nasip mervede uğur böceği koydu inş hamişsin allah çok güsel ya

inşallah sehercim. nasipcim bu aralar evet bi durgunluk var atamadık üstümüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…