Umudumuz Umut olsun

oo kocaman olmuş velet gamyoncuiremsu
valla bel ağrım dün vardı bugün yok denecek kadar az yalnız karnımın alt kısmı çok sızlıyor
sabah sabah yemeğide yaktım

yemeğimi hayrola neden yaktin canim
evet asiyecim büüdü artik rahatim doktorumdaki bayanlarla konuştum dün beklerken kadin dediki ben geldim 2 kuzenimide bu doktora getirdim şimdi 2 hamileliğim için geldim tek yumurtalikla hamile kaldim dedi doktor rifat yüksel kocak doğan hastanesi ilgilenen olursa

günaydın nazmiyecim inşallah hayatım bakalım kısmetimizden bebiş mi hakemmi çıkacak

kızlar bana biraz müsade ben biraz ortalığı toplayayım silip süpüreyim
çok kaynatmayın diyecem ama zaten topiğe doğru dürüst yazan yokkötükedihüso

inşallah canım umudumuz o bakalım..senin bebek ne yapıyo yaramazlık var mı

Hoşgeldin nazmiye nasilsin bebiş nasil nezaman öğreneceksin cinsiyetini canim
aşk olsun nasip seni yaznliz birakmadikki miniğim ve ben buradayiz hakem yok bebiş gelecek beklemek zor ama senin açindan daha iyi olur canim yoksa kafan karişacak ben gibi

günaydın kızlar....dün baya yoğundum..gelemedim..bugün nasıl olur bilmiyorum...sizlerden naber...geçmişi okuyamadım...bi bakayım geliyorum...

Merve2cim canim hoşgeldin nasilsin
esma merve ayşe gülşen nerdesiniz şebo yine yoğunmusun çok boşladin bizi

günaydın nasip aslı asiye nazmiye merve2 diğer kızlar nerde uyuyorlarmı ayşe merve gülşen esma emel şebbo sinem pınar seher zeynep esra hadi gelin günaydın herkese
nasipcim inşallah hamişsindir canım :CüvCüv: mevlam ne eylerse doğru eyler hayırlısını eyler canıma.s.

günaydın kızlar bende fındığımı avatar yapayım istedim ama hiçbişi belli değil sanırım

hosbulduk canım cok sukur ıyıyız sen nasılsın...haftaya carsamba yada persembe gıdıcem canım nasıp olursa doktoraa

günaydın canım hosgeldın ya esma bu kadar gecıkmıyoduu bısey yoktur umarım varmı bılgısı olan

cnm esmanın müdürü iş vermiş gelemiyormuş yoğun olduğundan bende bugün yoğunum kızlar öpüyorum nasip bekliommm haberlerini:))) gelmeyecek o kart 9ay uğramıcak sanaaa:)))))

hoşbulduk canım...geçmişe baktımda çok kaynatmamışsınız...bende dün giremedim diye üzülüyodum...inşallah bugün daha sık girebilirim...kızlar nerdesiniz...

günaydın kızlar bende fındığımı avatar yapayım istedim ama hiçbişi belli değil sanırım

mervecim nasılsın? eminim hala şoktasın :1shok: valla o kadar çok sevindimki anlatamam...darısı tüm bekleyenlerin başına...
nasipcim hadi sende sevindir bizi...ekim ayını da sen aç bakam....

mervecim nasılsın? eminim hala şoktasın :1shok: valla o kadar çok sevindimki anlatamam...darısı tüm bekleyenlerin başına...
nasipcim hadi sende sevindir bizi...ekim ayını da sen aç bakam....

sorma ya cnm benm inan dediğin gibi hala şoktayım kaydirigubbakcemile3hayatımm inşallah sırayla,sendende bekliyoruz mutlu haberleriii cnm yeni işin hayırlı olsunn seninde :1hug:

hoşgeldin çıtır anne evet belli olmuyor tatlım telefonda çekip koy istersen raziş canım hoşgeldin sende
esma yoğun arkadaşlar sorun yok

anlaşılan herkez gitti yine biz bebşimle yanlız kaldık site bekçisizi zaten

kızlar gününüz aydın olsun...Nasip hadi ilk mutlu habere senden alalım bu ay..Merve2 canım yeni işin hayırlı uğurlu olsun..Asiye,seher,aslı,nazmiye,aslı,raziye,ayşe,esra,esma,emel,şebo,badegül,pınar,sinem hepiniz iyisinizdir umarım..
Bu arada Nasip benı 18 Ekime yaz hayatım..Ayrıca doğum tarihlerini vermeyen arkadaşlar sizleri bekliyoruz tablo çirkin gözüküyor böyle :))))))))

sorma canım ya dün biraz yoğundu öğleden sonrada annem geldi onunla ilgilendim ve bizde kaldı o yüzden biraz erken çıktık. ama işler yoğun bundan sonra benim girişlerim azalabilir ama gözüm üstünüzde bilesiniz. :) bebiş 1cm mi olmuş 1 mm mi aslı? maşallah nazar değmesin hayatım.

canım sen nasılsın dün konuşamadık ne durumdasınızı şimdi herangi bi tedavi vs bişi oluyomusunuz eşin nasıl psikolojiler iyi mi?

ıyı bebişimiz büyüyo..buara bayram nişan derken cok ayakta kaldım bacagım a cok agrıyo baskada bı sorunumuz yok şükür

hamişim sen nasılsın dün konuşamadık dinlendir kendini her işe atlama sende bebişini düşün. akşam ayaklarını kaldır duvara koy emi.

hoşbulduk canım...geçmişe baktımda çok kaynatmamışsınız...bende dün giremedim diye üzülüyodum...inşallah bugün daha sık girebilirim...kızlar nerdesiniz...

merve sen şimdi yeni işindesin öylemi ne kadar çabuk gelişti herşey. kolay gelsin canım yeni işin hayırlı olsun.

nasip kart gelmemiş gelmeyecek çok şükür ama iyi yapıyorsun sakın test yapma moralini bozma. esma gülşen ayşe emel merve asiye seher size de günaydınnnn kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…