Umudumuz Umut olsun

Vallah en çok ben giriyorum siteye kimse hakkimiz yiyemez

maşallah maşallah aslıcım işler çoğaldı hiç sorma o yüzden giremiyorum ben şubatta işi bırakıcam bide iyice tepeme çıkıyolar şimdi

yok canım hiç karnım ağrımadı benim belim sağ tarafı ağrıyo oda çok yürüyünce yada ayakta kalınca

canım çok şükür iiz sende iisindir minnoşunla inş.
iim raziyecim allahın izniyle sizinde güzel haberleri alınca süperr olcammm
Ya kizlar sizin karniniz ağriyormuydu 2 gündür karnim ağiriyor
evet cnm arada regl agrısı gibi ağrıo ama çok değil

hu millet arada yazın varlığınızdan haberimiz olsun
regl gününü ve doğumgününü vermeyenler kızmaya başlıyopm

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar herkse yoğun galiba bende yemeğe çıkıcam birazdan herkese afiyet olsun şimdiden

kızlar ben geldim ama kimse yok (( Aslı sen burdasındır kesin :)))
Asiye canım doğum günlerimiz aynı seninle..ama ben büyüğümdür kesin :)))
Seher canım iyi dileklerin için teşekkürler hayatım.

raziye canım seninlede krımızı günlerimiz aynı :))) belirti varmı diyeceğim ama ne alaka diyeceksin :)) Bende de yok boşver...:))

herkesee merhaba canlarııımm 2 gündür giremiyorum inanılmaz yoğundum kızlar kusura bakmayın eeeee ne var ne yok

ayşeeeee canımmm süper yazmışın allah gönlüne göre versin hemen versinnn

evet seher ya bende daha konuşmadm burdakilerle biraz bebek ortaya çıksın bakalım konuscam ama bende büyük ihtimalle kendim büyütürüm çünkü şimdi bile 7de evde oluyorum 7de evde olduktan sonra yemek falan derken 8oluyor o saatten sonra bebeğe zaman az kalıyor bide uykusuz zor olur gibime geliyor bakalım allah ne kısmet ederse?

peki kızlar bileniniz varmı ssk bize kaç ay doğum izni veriyor öncesi ve sonrası bende servissiz geliyorum işe minübüslerde itiş kakış zor geliyorum bayada yürüyorum belikdüzünün kışıda feci ayrılım gibi geliyor bakalım yaşıyarak görücem ama işte ayrılırkende tazminatımı bırakmak istemiyorum varmı kanunları bilenler

canım ssk 2 ay doğum öncesi 2 ay doğum sonrası 4 ay toplam veriyo 7 ayın sonunda çıkman gerekiyo izne ücretsiz olarak 6 ay veriyo

evet cnm haklısın hayatımm ama bizim burdakiler öyle ücretsiz izni falan kabul edecek zihniyette insanlar değiller doğum izni olan 4ayı bile bakalım nası vercekler belkide yollarımızı ayıralım diyebilirler..patronlar baya paragöz sonuçta çalışmadan vermezler o parayı kanun manunda hak getire bizimkilere:)

oyüzden asıl benim halimden anlayabilcek üniversite mezunu müdürüm var bir o bilir kanunu diğerlerii sanmıyorum..

mervecim canım sen şanslısın benim halimden anlıcak öyle bir müdürüm yok müdürün kendisi zaten gıcık benim kesin çıkmam gerekecek zaten bebşimede ben bakmak istiyorum bakalım ama tazminatımı bırakmak istemiyorum onlara

mervecim canım sen şanslısın benim halimden anlıcak öyle bir müdürüm yok müdürün kendisi zaten gıcık benim kesin çıkmam gerekecek zaten bebşimede ben bakmak istiyorum bakalım ama tazminatımı bırakmak istemiyorum onlara
esmacım bilgili annemiz buarada sende hoş geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…