Umudumuz Umut olsun

herkeze günaydın hamişler ve hamiş adayları inş bugünde hamiş haberi alırız.
ayşe süper yazmışsın tebrik ederim canım
nasipçim hamişsinnnnnnn inşallahhhhhhhhhhhhh

günaydın bayanlarrrrr

inşallah aslıcım bakalım artık hala beklemedeyim

Günaydin nasipçim dün gece hep dua ettim canim kalbim ve dualarim seninle cnm

şimdi senin uğur böceğinde benim ördeğim gibi kaybolucak haturliyormusun benim ördek sayfadan iyice çikmişti sonra bende test yapmiştim

kızlarrrrr
nerdesiniz ya off uyanamadınız mı daha
aslıcım sen nasılsın hayatım

Nasipcim test ne zaman yapcan ya merak ediyorum bennnnn bide belirti var mı ne durumdasın

hatırlıyorum aslı bakalım uğurböceğim bana uğur getirecekmi sen ne kadar geçikmeden sonra yapmıştın testi
asiyecim sen nasılsın

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* myhope............................................ ( Ayşe ).............06.12..1974
* alabama........................................... ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasipcim ben iiim canım doktor bebek yapabilirsin kistten bişey olmaz küçük dedi. bizde çalışmalara başlayacağız bu ay bakalım kısmette ne varsa görcez canım inşallah önce sizin haberlerinizi alırım

Nasipcim test ne zaman yapcan ya merak ediyorum bennnnn bide belirti var mı ne durumdasın

valla asiye bekle diyor kızlar bana sorsan hemen yaparımda ya çıkmazsa diye korkuyorum
belirti hiç yok denecek kadar az sadece kasık ağrısı oda ara ara giriyor göğüs uçlarım sızlıyor uyuşmuş gibi ve akıntım var
aslına bakarsan regl belirtileri gibi ama kısmet bakalım

nasipcim biliyorsun zaten ikisininde belirtisi aynı:CüvCüv:

Iyiyim nasipçim belim ve karnim ağriyor ama dayaniyoruz bebişlerimiz için
kizlar bu arada doktora gittim dün akşam ikiz felan değil boyu 10mm olmuş dedi herşey normalmiş işte telerim için önümüzdeki hafta gidicem bu saatte yapamam test dedi

bu habere sevindim hayatım hadi gözün aydın sıkı tut işi hatta bak ben bu ay ovulasyon kiti kullandım ben yumurtlamayı 14.gün bilirken meğersem 16. günmüş

bu habere sevindim hayatım hadi gözün aydın sıkı tut işi hatta bak ben bu ay ovulasyon kiti kullandım ben yumurtlamayı 14.gün bilirken meğersem 16. günmüş

deneyeceğiz bakalım geçende hemen tutmuştu bakalım ne olcak bundan sonra.

Aslıcım sevindim canım kocaman olmuş bizim yeğen bide iyi olmuş doktora gitmen aklındaki sorulara cevap bulmuş oldun...

oo kocaman olmuş velet gamyoncuiremsu
valla bel ağrım dün vardı bugün yok denecek kadar az yalnız karnımın alt kısmı çok sızlıyor
sabah sabah yemeğide yaktım

nasipçim canım ben testi yaptığımda 6 gün geçmişti çok net değildi 2çizgi silik çıkmıştı ama benden sana tasiye hemn gitme doktora çünkü benim kan testim tam 3 kez yapıldı erken gitmişim ilk yapıldı gebelik için az dedi sonra 4 gün sonra 1 tane daha test yaptı gene düşüktü 4 gün daha bekledim anca yükseldi tamam süper dedi 2 katı olması gerekliya snunda oldu
o yüzden adetinden 10 gün gerçmeden gitme doktora derim ben 1 hafta sonrada testi yap bence pazar günü mesela

günaydın kızlarrrr...
nasipçim bılıyosun benımde belırtım yoktu reglıyı beklerken bebek geldı canım ınsallah senınde bebesın suan senınledır...
asiyecım ınsallah bıran once tutarda hamıslerle dolar topik imizz

haklısın aslıcım ama merak işet öldürüyor insanı bende enaz 5 gün geçmesinden yanayım en azından 10una kadar bekleyeyim koçişin geldiği günyapayım diyorum tabiiki gelmezse hakemkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…