Umudumuz Umut olsun

kızlar ben geldim geçmişi hiç okumadım sadece mervemi biliyorum bide gülşenimin kuzeyi geliyomuş . canım mervem senin adına ve kendi adıma çok ama çok mutlu oldum. allahın izniyle kucağınada alacan misler gibi koklayacan birlikte yaşlancan inşallah. canım benim inan tüm tatil seni düşündüm. çok mutlu oldum. gülşenim kız ben sana dediydim dimi kuzey gelecek diye. maşallah nazar değmesin size. esmam boddi nasıl büyüyomu herşey güzel didiyo mu? ayşem sende benim gibi kart yemişsin hayatım. nasip sen hala kart yemedin heralde sende mervem gibi müjde vercen bize. eh ayşeyle bende bide emelim bide merve 2 bide pınar bidahaki aya inşallah. oh oh hamişler çoğalıyo. aslıcık sehercik umarım sizlerde iyisinizdir maşallah. geçmişi okuyup gelcem öpüldünüzzzz hepiniz.

allah razı olsunnnnnnn hayatımmm senden ve güzel dileklerin inşallahh gerisin geriye sana da dönerrr :Saruboceq: sen de koca göbişli hamiş olursunnn:CüvCüv: umutluyum senden kalcan hamişş az kaldıı

inşallah şebnemcim ağzından bal damlıyor valla kısmetimizde ne varsa o olacak bakalım

ŞEBO HOŞ GELDİN
ya esmacım sen şimdi bu ayına kadar nekadar test yaptırdın ay ay neleri yaptırdın yazabilirmisin canım en tecrübeli sensin gülşen sende yaz bizde yeniler örnek allaım sileri

ŞEBO HOŞ GELDİN
ya esmacım sen şimdi bu ayına kadar nekadar test yaptırdın ay ay neleri yaptırdın yazabilirmisin canım en tecrübeli sensin gülşen sende yaz bizde yeniler örnek allaım sizleri

Hamiş nasip hiç şikayetin varmi canim belirtiler felan nasilsin yazsana

kızlar bugün doktora gittim gene 22 mm olmuş yumoşum çatlatma iğnesi oldum
ben neysede eşimin abisi rahatsızlandı yine büyük bi rahatsızlıktı drlar yine bu hafta hemen ameliyatr demiş bayramda şen şakraktık şok olduk moralim berbat

Nasipcim 26 ekime yazabilir misin canım listeye ekleyiver uğurlu geliyo senin listen cnm

sinemcim hoşgeldn cnm hadi hayırlı olsunn yumuşlarınnnnn..
geçmiş olsun ya ne ameliyatı olcak

gırtlakla ilgili...
sığamıyorum bir yere tek aklıma gelen siteye girmek oldu....
eşimle de konuşaöadım telde...

sağolun kızlar nolcak bilmiyorum .....
aklıma ermiyo bişeye şu an
tlefon etmem lazım konuşamıyorum...

aslı dur bakalım hemen hamiş yaptın beni
sinem hayatım geçmiş olsun
asiye listeyi güncellerken yazarım hayatım

geçmiş olsun sinemcim inşallah çabucak iyileşiirde sağlığına kavuşur

hoş geldin şebnemcim nasılsın

nasip hamiş ben taaaa cumartesi dedim ona :)

esmacım haftaya gidicem doktora çarşamba çağırdı bakalım ne olacak inşallah dediğin gibi iiidir minik tospağam valla ne kızım var ne oğlum ikisinede razıym allah hayırlısıyla nasip etsinde

asiyecim hoşgeldin canım nasılsın

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye )
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................ ( Neşe )
* Rahel............................................. ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* myhope............................................ ( Ayşe ).............06.12..1974

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar selam...Nasip hadi müjdeli haberini bekliyoruz..Eylül ayını merve kapattı ekimi sen aç..:))
Sinem canım geçmiş olsun..Ayrıca yumoşların içinde tebrik ederim :)) Asiye canım senınde gözün aydın..Seher canım sende sorunsuz testleri geçeceksin inanıyorum.Aslı canım arkadaşların dediği gib doktorunu değişti. Mervenın dediği doktoru dene bakalım..Esma kız batu ve sen iyimisniz? Ayşe canım sen nerelerdesin? Pınar artık geceleri giriyorsın karşılaşamıyoruz..Gülşen canım senide tebrik ederim kuzey geliyormuş..Adaşım Emel cim hoşgeldin..Şebnem hayırlısı olsun gülüm biz beraber hamiş kalacaz inşallah..Nazmiye canım sen doktoramı gidecektin en son yanlışmı hatırladım..Umarım güzel haberlerle gelirsin..Raziye canım sen nerelerdesin? Kim kaldıysa başka unuttuğum affetsin..
Bu arada nasip benı 18 Ekime yaz bakalım..Gelmeyesiceler o tarihte gelecek :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…