Umudumuz Umut olsun

kızlar selam...Nasip hadi müjdeli haberini bekliyoruz..Eylül ayını merve kapattı ekimi sen aç..:))
Sinem canım geçmiş olsun..Ayrıca yumoşların içinde tebrik ederim :)) Asiye canım senınde gözün aydın..Seher canım sende sorunsuz testleri geçeceksin inanıyorum.Aslı canım arkadaşların dediği gib doktorunu değişti. Mervenın dediği doktoru dene bakalım..Esma kız batu ve sen iyimisniz? Ayşe canım sen nerelerdesin? Pınar artık geceleri giriyorsın karşılaşamıyoruz..Gülşen canım senide tebrik ederim kuzey geliyormuş..Adaşım Emel cim hoşgeldin..Şebnem hayırlısı olsun gülüm biz beraber hamiş kalacaz inşallah..Nazmiye canım sen doktoramı gidecektin en son yanlışmı hatırladım..Umarım güzel haberlerle gelirsin..Raziye canım sen nerelerdesin? Kim kaldıysa başka unuttuğum affetsin..
Bu arada nasip benı 18 Ekime yaz bakalım..Gelmeyesiceler o tarihte gelecek :)))

burdayım canım işlerim varda biraz yazamasamda okuyorum tarihlerimiz aynı hayırlısı olsun bakalım inşallah bu ay bize şans getirirde veririz müjdeleri hayırlısı allahtan canıma.s.

Sinemcim geçmiş olsun emel hoş geldin evet değiştiricem merve ama senin doktorun saatleri uymuyor sağol tatlim ilgilendiğin için cmt çalişmiyormuş nöbetçiyede gidememki bakicam bakalim
bak merve gördünmü ikimizde eylüle hamişiz

kızlar ya çatlatma iğnesi olduktan sonra ağrı oluyomuş benim hiç ağrım yok üç saat önce oldum iğneyi

Sinemcim geçmiş olsun emel hoş geldin evet değiştiricem merve ama senin doktorun saatleri uymuyor sağol tatlim ilgilendiğin için cmt çalişmiyormuş nöbetçiyede gidememki bakicam bakalim
bak merve gördünmü ikimizde eylüle hamişiz

tamam canım sen bilirsin genede iyi bir doktor ya keşke birgün izin alabilsen hafta için gidebilsen sen ayarlarsın olmadı cnm

sehercim iiim canım yaşıyoruz işte bayramda bol gezdim

iyiyapmışsın canım bol bol gezmişsin bende misafir doluydu ev bide cuma cumartesi çalıştım valla ayıp oldu ama onlar bana yemek hazırladı valla napayım izin alamadım

kızlar anca girebildim yaaaa bu ne beeee:eek:klava::eek:klava:
neyse geçmiş meçmiş okumuyom hepiniz iyisinizdir inşallahhhh hele bir şunu yazabileyimde site yine errorları oynuyor anlaşılannnnn kaç kere denedim giremedimmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
canlarım ben iyiyim sizde iyisiniz bir tek site kötü anlaşılan neyse öpüldünüz anacım yarın girebilirsem görüşürüz giremezsem bilin ki site beni kabul etmiyooooo:roflol:
eh bunca oklavadan sonra doğaldır dimiiii:kahve:
yazasım geldi kimse yok offf yaaaaaaa:1no2::eek:senağlama

ben burdayım..............................

canımmmmmmmkaydirigubbakcemile3
kız ne dırdırlanıyon ağrım yok diye öpüp başına koysanaaaa:eek:klava:
benimde olmazdı hemmmm sadece bu sene tam 2 kere vuruldum naberrrrrrlülülülülülülülülülülülü
:roflol::roflol::roflol:

inşallah ya ne bilim herkes oram ağrıyo buram ağrıyo diyo bende bişey yok bide
bugün hastane alanbbildiğine hamiş doluydu hem sevdim hem kıskandım valla ben ne zaman olcam diye

biliyorum bebişim
eninde sonunda geleceksin
bana anne diyeceksin
kolların boynumu saracak
kokun en güzel parfümüm olacak
varlığınla aydınlanacak dünyam
günlerim seninle dolacak
şimdi yapmam gereken
tüm bunların olacağına
inanmak tüm ruhumla
istemek seni rabbimden
ve beklemek seni
sabırlaa..........
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah ya ne bilim herkes oram ağrıyo buram ağrıyo diyo bende bişey yok bide
bugün hastane alanbbildiğine hamiş doluydu hem sevdim hem kıskandım valla ben ne zaman olcam diye

canımmmmmm ah bilebilsek keşke beklemek en zor olan değil mi zaten ama inşallah olacak kız hepimizin bebişleri olacak merak etme edilen bunca dua elbet kabul olacak değil miiii:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
neyse canım bana mutfak yolu gözüktü malum kociş gelecek sonra girebilirsem gelirim görüşürüz byyyyy:a015::a015:

ben geldim kimse yok musositososito
kızlar bende hala tık yokhihoyyythihoyyythihoyyyt

X