Umudumuz Umut olsun

herkese günaydın esma nazmiye mervecim
mervecim inşallah allahın izniyle hamişşşşş çıkıcaksın

iyiyim dünürüm inşallah 12den sonra daha iyi olacağımm:)))))))
günaydın seherciğim

Valla ikimizde iyyiz keyfimiz yerinde allaha şükür sen nasılsın ufaklık nasıl bakalım

söyle çıtır dünürümmm

öyle içimden geldiii :1hug:

kızlar 12ye kadar çalışayım sonra çalışamam belkiilülülülülülü

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ BEN ÇOK İYİM TATIL YARADI KIM KIRMIZI KART GORDU KIM GORMEDI MERVECIM BİR LİSTEYI TETRARA YAZSANA:dance: :dance: :dance:

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ BEN ÇOK İYİM TATIL YARADI KIM KIRMIZI KART GORDU KIM GORMEDI MERVECIM BİR LİSTEYI TETRARA YAZSANA:dance: :dance: :dance:

günaydın esracım valla listeyi nasip yeniler hep ondan ben dokunmayım o dualarla yeniliyor ama ben kart görmedimmmhihoyyyt

seninde hayırlısı olsun hayatım inşalahh önümüzdeki aya..:1hug:

ay esra ben yalnış görmüşüm buay kart gördün sandın ne zaman günün

günaydın esracım valla listeyi nasip yeniler hep ondan ben dokunmayım o dualarla yeniliyor ama ben kart görmedimmmhihoyyyt

seninde hayırlısı olsun hayatım inşalahh önümüzdeki aya..:1hug:

AY CNM ÇOK SEVİNDİM CNM İNŞ HAMILESINDİR BİTANEM İNŞŞ :teytey: :teytey: BUNA OYNANIR DEMI BENIM KIRMIZI KART GORMEME BİR TAFTA KALDI AMA ZANNETMIYOM HAMILE OLDUGUMU HİÇ BELIRTI YOK CNM BİR OLSAMDA KURTULSA İNŞ GEÇIKME YAŞAMAM BU AYDAkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla inan sana şuan bende hiçbir belirti yok ne akıntı çoğalması ne karın ağrısı nede göğüslerde dolgunluk..internetteki hesaplayıcılara görede baktıgımda belirtilerimin başlaması lazım hatta sabah mide bulantısı bile ama tok yok inşallah bizde böle belirtisi hamiş oluruz esracımm:CüvCüv: ii madem seninde az kalmışş beraber oynarız:dance: bende allahım hamile değilsem adetim gecikmesin olayım hemen diye dua ettim ama bilmiyorum belirsizlik garip valla:uhm: kafası karışıyor insanın

kızlar gunaydın nasılsıınız ben gonulden dua edıyorum sıze ınsallah hamılesınızdır allah herkese yasatsın bu mutlulugu nasıp gelmedı mı hala

hihoyyythihoyyytcanım dünürümmmmm:1hug: sen hamilesinnn işdeeeeeeeeehihoyyyt

günaydın nazmiyeeee ufaklık nasıl

günaydın esmacım cok sukur ıyı galıba....kılzar gecen gece ruyamda bebğimi gördum ben dogumdan cok korkuyom ama normal olsun ıstıyom...normal dogum yapmısım ve ruyamdakı bebegım kızdı:ecrin_bebek:

kızlar gunaydın nasılsıınız ben gonulden dua edıyorum sıze ınsallah hamılesınızdır allah herkese yasatsın bu mutlulugu nasıp gelmedı mı hala

amanda aman kimler gelmiş biizm bayan vilada ne yapıyorsun kız benim nikim değişti esma ben gerçi sen bana ebru diyosun ama neyse:dilcikar:
benim oğluşum olacak hayırlısıyla sende öğren bakalım senin ufaklık ne olacak

günaydın esmacım cok sukur ıyı galıba....kılzar gecen gece ruyamda bebğimi gördum ben dogumdan cok korkuyom ama normal olsun ıstıyom...normal dogum yapmısım ve ruyamdakı bebegım kızdı:ecrin_bebek:

ben sana kızınmı olacak demişdim nazmiye evet evet kız demişdim güven banakaydirigubbakcemile3

canım ılk kan degerım 60,55 dı benım
tmm cnm benm sağol bakalım ne çıkıcakk
nazmiyecim sağlıklı olsun inş. kızınn olur.. ben normal yapamam yaasenağlama

emelcim bende merve hoşgeldin nasıl oldun bulantıların geçti çok şükür

esmam kusura bakma evet ayse soyledı oglun olacakmıs çok mutlu oldum bende haftaya ögrenecegım ya bende kız ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…