Umudumuz Umut olsun

herkese merhabalar canlarım nasılsınız bakalım umarım bayramı nız güzel geçiyordur ve herşey yolundadır dünürüm girmemiş ama ben onu çok merak ediyorummmmm

nerdesiniz ayol yarın işbaşı zaten yine kimse olmayacakmı sizleri çok özledimmm

hadi gözün aydın canım,insallah bu ay çalışmalarının sonucunu bebiş olarak alırsın:)

herkese iyi bayramlar arkadaşlar

saolasın kuşum sana da iyi bayramlarr.

Buarada bebeşim7 hafta 2 günlük

maşallah kız hangi ara büyüdü ne çabuk geçti zaman. bebişinin sağlıklı olmasına sevindimm

herkese merhabalar canlarım nasılsınız bakalım umarım bayramı nız güzel geçiyordur ve herşey yolundadır dünürüm girmemiş ama ben onu çok merak ediyorummmmm

saol cnm ben iyiyim pek kimse gelmemiş bu aralar, bayram güzel geçio ailem yanımda :)

bu arada bugün dra gittim yumoşum 19.3mm olmuş akşama iğnemi o0lcaaam duaa edin. misafir var nası olcaksa artık eheheheheh hade çook öptüm kızlar görüşürzz. bu arada hepinizi çok özlediiima.s.:1hug:

iyi bayramlar kızlarrrrr-bayram bitti nerdeyse ama napalım kaderrrrrarefe günü nasılsa girecem dedim ama kocişi hesaba katmadım gidene kadar pcyi esir ettiiiii 3 gibide köye yollandık işte-
neyse dün sapancaya bizimkilere geçtik şimdi geldik Allahtan bizimkinin işi var biraz dışarı çıktıda gelebildim gerçi pınarımdan başka kimse yok galiba ama olsunnnn pınarım hadi hayırlısı canım kov kız o misfirleri işiniz var Allah Allahh hadi gazanız mübarek olsun canımmmmmmmm
asişim gözün aydın canım inşallah bebiş te böyle ilaca falan gerek kalmadan gelirrrr:Saruboceq:
aslımmm maşallah canımmmmm
esmam hamişim merak etme yarın bizimkide işbaşı yapıyor yani buralardayımmmkaydirigubbakcemile5
ve diğerleriiiii özledim anacım hepiniziiiii mucuks mucukssssssŞenizŞeniz

selam aysem hayırdır nıye tasındık buraya bende nasıp ı soruyordum

gördüm canım bu ikinci yazışım aslında özel mesaj yazacaktık sana ama kapalıydı ziyaretçi mesajıda bir süre sonra siliniyor yazdık ama göremedin herhal neyse orası çok karıştı birde eski samimiyet kalmadı bizde buraya geldik nasip açmıştı bu topiki zaten neyse çoğumuz buradayız canım seni çok merak ettik ama nasılsın hadi haberler sende çok özledik canım seniiii nasılsın yeğenimiz nasıllll:1hug:

ben çok ıyıyım canım artık evıme geldım esım bır tıtız allahım utu masası bıle kaldırtmıyor aysem ya yıgen gayet ıyı ıkılı tesetı yaptırdık haftaya 3 lu test var bırde cınsıyet ögrenecegız artık eeee ebrunun bebegının cınsıyetı bellı mı

canım çok sevindim maşallah yeğenime Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallahhhh bu arada aferim kocişine sen tutturursun temizlik diye bayan vileda yok öyle kaldırmayacan tabiiiiiiiiklava:ebru derkennnn esmam hamişimi kastediyon herhal dimiiiCADIARZUcinsiyet ona ve doktoruna göre oğlan bana göre kız nasıl oluyor deme bi kere kız diye çıktı ağzımdan geri dönmem doğana kadarrrr:roflol:esmam resmini koyacak anca öyle inanırım dermişimm aman sağlıcakla doğsunlarda cinsiyet işin latifesi canimmmmm sen de öğrenir öğrenmez haber ver bak bekliyoruz çok astın bizi kaçakkkkkkaydirigubbakcemile canımmmmmkaydirigubbakcemile3

artık burdayım canım ınsallah tasınmazsam bu ara benım evım 9.kat ve soguk bebek olmadan tasınalım dıyoruz kızmet bakalım bende kız ıstıyorum esım erkek dıyor bakalım

artık burdayım canım ınsallah tasınmazsam bu ara benım evım 9.kat ve soguk bebek olmadan tasınalım dıyoruz kızmet bakalım bende kız ıstıyorum esım erkek dıyor bakalım

canım sağlıklı olsunda değil mi taşınırsanız iyi olur gibi bebiş için ama kendine dikkat et o telaşede yorma yeğenimiziii neyse canım hayırlısı olsunnnnnn

günaydın kızlar iş başı yaptım bile koskoca tatil geldi geçtiiii...umarım herkesin güzel geçmiştir.hepinizi çok özledim valla işe gelmeyi sevdirdiniz banakaydirigubbakcemile2 ama genede zor geldim busabah buraya..

buarada kızlar ben hala kart yemedim bugün gecikmemin 5.günü ama sorarsanız bana hamile gibi hissediyor musun yada belirtilerin ne diye hiçbir belirtim yok o tek çizgi görmekten korktugumdan birazda test yapmayı erteledim hep .. busabah işe gelirken kan verdim kızlar 12de alıcam.. allah hayır etsin inş. kan verdiğimi birtek size söylüyorum aramızda:1hug:

kızlarrrrr ya kimse gelmicek mi bugünnnnnnnn ben bu heyecanı yalnız mı yaşıcammmmmmm (

gunaydınn kızlarrrrr..gunaydın mervecımm...
canım cok sevındım ya ınsallah bugunde bızım bayramımız olacak canım benım ya dualarım senınle...bende hıc hamıleymısım gıbı hıssetmıyodum kanı verdıgımde hatırlarsın hatta sonuc kotu dıyerek gıttım ama cok sukur bebısım bızımle senınde oyle olacak ınan bana canım

hihoyyythihoyyytcanım dünürümmmmm:1hug: sen hamilesinnn işdeeeeeeeeehihoyyyt

günaydın nazmiyeeee ufaklık nasıl

hihoyyythihoyyytcanım dünürümmmmm:1hug: sen hamilesinnn işdeeeeeeeeehihoyyyt

günaydın nazmiyeeee ufaklık nasıl

allah razı olsun sizden kızlar ya bir garibim hayır olsunnn inş... siz olmasaydınız napardım ii ki varsınızz..

nazmiyecim nasılsın dünürüm sen nasılsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…