Umudumuz Umut olsun

allaha sukur canım geçtı ya sımdıde asırı tuketıme geçtım ıstahım açıldı kızlar vallahı vıledalıgım kalmadı sabah soyle taz alayım dedım esım kapıda hakkımı helal etmem sana dedı oturdum artık

mervecim benim 653 çıkmıştı üstünden 5 gün geçince inşallah senin dahada yüksektir

esmam kusura bakma evet ayse soyledı oglun olacakmıs çok mutlu oldum bende haftaya ögrenecegım ya bende kız ıstıyorum
bende kız istiyordum ama öncelik sağlıkklı olmasıydııı artık ikincide kızı tuttururuz inş.

aferim kocana boşver işi gücü emel bebiş daha önemli birde kayıp var bunun üzerine düşüyo kocişin

kızlar az kaldı ben birazdan çıkıcam hayırlısı ile sonucumu alır 1gibi dönmüş olurum dualarınızı bekliyorummm sizi seviyorumm negatif çıkarsa bile üzülmekk yok merve diyorumm

kızlar az kaldı ben birazdan çıkıcam hayırlısı ile sonucumu alır 1gibi dönmüş olurum dualarınızı bekliyorummm sizi seviyorumm negatif çıkarsa bile üzülmekk yok merve diyorumm

inşallah müjdeli haberlerler gelirsin canım :Saruboceq::ecrin_bebek:

hihoyyythihoyyythihoyyyt ooooollllllleeeeeeyyyyyyyyyyyyyhihoyyythihoyyythihoyyyt

işde budurrrrrrrrkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kızlar günaydın bende evdeyim anca kalktım mervem canım inş hamişsindir ay çok merak ettim birazdan dışarı çıkıcam inş sonra y,ine girmeye çalışırım bende hamilelik belirtisi hisetmemiştim merve ilk testin düşük çıkabilir değerin ama üzülme bana 3kez yaptılar 3.de en yükseği çıktı.

bugün doktora gidicem yumurta takibi için bu ay klomen kullanmaya başlamıştım bakaım nolcek

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 1668 çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 1668 çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

CANIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM tebrıkkkk ederrımmmmmmmmmmmmmm
coookkk sevındım yaaaa.alllah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın yasasınnnnnn
bugun topıgın bayramı..hihoyyythihoyyythihoyyyt

ben önceden sevinmişdim zateeennnnnnn ama bidaha sevinem
hihoyyythihoyyytgelin geliyo gelin geliyooooohihoyyythihoyyyt
canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah kucağına almayı nasip etsin

CANIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM tebrıkkkk ederrımmmmmmmmmmmmmm
coookkk sevındım yaaaa.alllah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın yasasınnnnnn
bugun topıgın bayramı..hihoyyythihoyyythihoyyyt

allah hepinizden razı olsun arkadaşlarımmmmmm inşallah hayırlısı ile alırız evlatlarımızı kucağımızahihoyyythihoyyyt

olmayan herkesede allah nasip etsnn .

mervem burak artık evlilik takvimini yap gelinime güzel bir takvimm

hihoyyyt:dance::teytey:
:CüvCüv::ecrin_bebek:
kaydirigubbakcemile2senağlama
kaydirigubbakcemile5Şeniz

yapmaz olur muyumm bir müsait zaman bulayım yapıcam bugün hemn yemek yemedim daha önce yemek yiyeyimmm..

kızlar merhabaaaaa merve senın adına çok sevındım canım allah analı babalı buyutsun

merve canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:ecrin_bebek: :teytey: :teytey: :dance: :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…