Umudumuz Umut olsun

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )..............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş............................................... ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel........................................... . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78....................................... . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum...

İyi bayramlar!
a.s.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum...

İyi bayramlar!
a.s.

nasibim merhaba... yoktum ne zamandır gözümden rahatsızım pek giremiyorum yasak cok okumak....neler yapıyorsunuz müjde veren yok herhalde benim dogum tarihim 4.11.82 adet tarihim 11i bilisun onua.s.

iyi akşamlar kızlar eşimin çalıştığ yere geldik onun küçük bir işi çıktı bende bir cee :lepi:diyeyim deim topiğimiz 2,sayfaya düşmüş :tomato:geçmişi tam okuyamadım ama gözüme ayşenin rahatsızlandığı çarptı geçmiş olsun ayşecim:teselli: gülşencim yeter temizlik brak eşin yapsın yorma:mymeka: kendini hepinizi öpüyorum sanırım ben 9 gün sonra gelirim topiğe hepinizi öpüyorumŞeniz İYİ BAYRAMLARa.s.

kızlar topiçimiz yok düşmüş ya bugün yoğundum giremedim eşimde bu akşam gece çalıyor girip kızlara bir bakayım dedim ama kimsecikler yok merve2 çok sevindim sonuçlara dediğin gibi basgaza merve basgaza

kızlar herkese iyi pazarlarrrrrr evde yalnızım gireyim bir bakaıyım dedim ama doğal olarak kimsecikler hepinizi öpüyorrruummm
hepinizin şeker tadında bir baqyram geçirmesini temenni ediyooorruuummmm

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )..............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* CZC..................................11 Ekim ( Zeynep )..........04.11.1982
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. . ( Asiye )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel........................................... . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78....................................... . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

saol canımm, senin de bayramın kutlu olsun şimdiden..

evt cnm ailem geldi bu sabah mersinde. sevindirik oldum ama telaş var kızlar mazur görün benii.

İyi bayramlar!
a.s.

saol bitanemm amiiinnnn. insallah allah hepimizin yüzünü güldürceek.

kızlar herkese iyi pazarlarrrrrr evde yalnızım gireyim bir bakaıyım dedim ama doğal olarak kimsecikler hepinizi öpüyorrruummm
hepinizin şeker tadında bir baqyram geçirmesini temenni ediyooorruuummmm

iyi yaptın cnm ama maalesef çok kişi bayram telaşından giremedi sanırım. umarım hepiniz iyisinizdirr.

c.tesi kontrole gittim 2 yumoş büyüyor biri 9.4 diğeri 8.3mm insallah allahımm bu zor zamanıda kucağımı boş bırakmazz. allah isteyen herkese versin sağlıklı bebiş amiinn.yarın tekrar takip için gitcem insallah tam büyümeden çatlamaz meretler. hayırlısı. hepiniz iyisinizdir umarım. kendimi kötü hissettiğim için siteye geliyordum ama sadece okuyup çıkıyordum,ailem gelince biraz toparladım gibi. bu ilaç hormonlarımla dengemi de bozdu. bi hatam olduysa affola kızlaar. öptüm hepinizi teker tekeeera.s.

kızlar ben geldim ama acil çıkıyorum kimse varmı bilmiyorum ama herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum cuma geleceğim kısmetse görüşürüz. inşallah merve hamişsindir canım. herkese iyi tatiller.

selam kızlarr bugun kımsecıkler gelmemıs herhalde..ben ıse geldım banka ıslerını hallettım cıkıyorum...kendınıze cook ıyı bakınn hepınınzın bayramı mubarek olsunnn..iiii bayramlarrr

İyi bayramlar!

Merhaba kızlar biliyorum kimse yok ama kendimden haber vereyim dedim. Mutlaka yaz demiştiniz. ben ctesi doktora gittim adet olmam için bi hap yazdı bayramsonu başla adet olduktan sonra bana gel dedi.Bide tekrar 3 cm lik bi kist çıkmaya başlamış. Hap kanama yapar ben bayramda yokum o yüzden bayramsonu başla dedi. Kist gitmiş mi bakalım dedi önemsiz bişey ama takip edelim dedi. Ve akşamına adet oldum Allah tarafından o ilacı içmeme gerek kalmadı. Çok mutlu oldum valla. Doktor adet olduktan sonra kistede bakalım sonra bebek yap hemen dedi.. Az kaldı yani bebekle ilgili umut taşımaya. Nasipcim benim adet tarihim 26.10.2008 e yazarsın canım.
Hepinize şimdiden iii bayramlar dilerim. Allah ım hepinizin isteğini kabul etsin canlarım güzel bi bayram geçirmenizi dilerim...

Kizlar iyi bayramlar ben geldim ama kimse yok asiyem canim çok sevindim hadi gözün aydin bende arife günü doktora gittim bebşimmin kalp aişini gördük ay çok güsel bişeydi b iz şuan çok sağlikliyiz kizlar çok hoş bir duygu allahim hepinize versin dualarim ve kalbim hep sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…