Umudumuz Umut olsun

ben geldim kızlar gene çok kaynetmışsınız yarın iş var toplantıda var bir sürü not hazırlamam gerekiyordu işimi kolayladım bakalım kızlar napıyor dedim

merhaba ayşe hoşgeldin canım
bende yarın için bilgileri veriyim çünkü gelemeyebilirim malum temizlik yaparım artık:)
bana göre 2.li test normal...biraz yaş faktöründen yüksekliğimiz var ama o da risk oluşturmuyor sanırım....bende yarından sonra burda olmayacak arkadaşlarımın bayramını şimdiden kutlarım.....
öptüm hepinizi

merhaba ayşe hoşgeldin canım
bende yarın için bilgileri veriyim çünkü gelemeyebilirim malum temizlik yaparım artık:)
bana göre 2.li test normal...biraz yaş faktöründen yüksekliğimiz var ama o da risk oluşturmuyor sanırım....bende yarından sonra burda olmayacak arkadaşlarımın bayramını şimdiden kutlarım.....
öptüm hepinizi
şimdiden kolay gelsin canım aman dikkat et temizlik falan derken yeğenimi yorma sakın yoksa bak biliyosunnnnnnn ne olurrrrrrr canımmm bu arada testin normal çıkmasına çok sevindim tütütüüü maşallahhhhh nazar değmesin yeğenimeeee:nazar::nazar::nazar:
bende sizi öptüm canım yorma sakın kendiniiiiiiiiia.s.
ayşe geçmiş oılsun gülşen hoş geldin nasılsın canım

saol canım hala kırıklık var yaaaa tam zamanını buldu ilaçda içemiyom ki ya varsa diyerektennnn aman yeterki gelsin bebişim de ben yorgan döşek yatmaya razıyımmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sen nasılsın canımmm:1hug:

Bende işlerle boğuşuyorum işte tatlim az kaldi bitiricem bi banyo yapip yatağa yarin tekrar iş var ay bilmemi grip kötü ya bak ben hala atlatamadim hala kirginlik var ilaç içmeyince zor oluyor ama bebişler için değer

Neyse kizlar ben giremem artik yarin bütüngün toplanti sonra evde temizlik yapicaz babacikla birlikte sonra bayram derken tatilden sonra görüşürüz.
Herkezin bayrami kutlu olsun bayramdan sonra site hamişlerle dolsun aminnnnnnnnnnnnn

Bende işlerle boğuşuyorum işte tatlim az kaldi bitiricem bi banyo yapip yatağa yarin tekrar iş var ay bilmemi grip kötü ya bak ben hala atlatamadim hala kirginlik var ilaç içmeyince zor oluyor ama bebişler için değer

sana da kolay gelsin canımmm gülşenime dediklerim aynen senin içinde geçerliii yormayın yeğenimii canlarım yaaa hiç değmezmi biz onlar için varız annesiiii bu arada geçmiş olsun canım bak hem atlatamadım diyon hem işlerle boğuşuyon bozuşacaz amaaa canım ya sen bir iyicene iyileşte iş peşinden gelsin dikkat et annesi bizim bebişler çok nazlı çok narinnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ilk defa ilk günaydın benden....ama sanırım şimdi de kimse yok....hadi kızlar yaaa....hepinizmi tatile girdiniz?ben gibi çalışanınız yok mu?

ayşecim aslıcım mervecim gülşenimsinemim raz,yecim asiyecim pınarım esra neşeli hepinizin bayramını kutluyorum arkadaşlar
bende bu gün yoğun olurum herhalde pazarteside giremem ama cuma büyük ihtimalle işim başımdayım

kızlar....ben iş değişikliği yapıyorum...mecburen...şimdiki çalıştığım yer devrediliyo...ben de şimdiki işyerimin başka bi şubesine geçiyorum...orada işim daha yoğun olacak...o yüzden şimdiki gibi giremeyebiliirm topiğe....beni mazur görün....aklım hep sizde olacak....şimdiden özledim bile sizleri....

günaydın merve seher bugün burası sessiz olacak galiba esma gelirim demişti hala gelmedimi. gelen gelmeyen herkese günaydın canlarım .ben pazartesi de burda olacağım büyük ihtimalle o gün bayram tebriklerimi ileteceğim canım arkadaşlarıma. ayşem geçmiş olsun seni merak ediyodum kendine dikkat et hayatım. gülşen sende umarım işi gücü abartmıyosundur. kuzeyi yorma emi. emel pınar sinem nazmiye nasip merve aslı raziye bugün yoklar galiba ben bi saat kadar filan buralardayım kızlar öpüldünüz

merve 2 hayırlı olsun yeni işin hayatım inşallah senin için daha iyi olur gönlünce olur hayatım

merve 2 hayırlı olsun yeni işin hayatım inşallah senin için daha iyi olur gönlünce olur hayatım

saol canım....inşallah dediğin gibi hayırlı olur....biraz daha fazla yorulcam ama olsun....işleyen demir ışıldarmış...kaydirigubbakcemile3

kızlar dün dr uma hormon sonuçlarımı götürdüm...herşey normal...şubata kadar devam dedi...çalışmaya...olmazsa gel yumurtlama takibine alalım seni dedi....inş. müjdeyle gelirim size dedim ben de...
bayram sonrası çalışmalara tam gaz devam.....
bas gaza merve bas gaza....

X