Umudumuz Umut olsun

aslıcımmm maşallahhh avatar kısmından koy sende esma ve gülşen gibi istersen her gün görelim:)

merve2cimm cnm hadi geçmiş olsun sanada önümüzdeki aya bekliyoruz aramızaa

sağol mervecim...bu ay sen ver müjdeyi de hatırlısıyla...ben de arkandan gelicem allahın izniyle....:CüvCüv:

gülşen severim o göbişi ben amanda içinde benim minik kızım varmış
ayşe çatlasın bu bebek erkek değil kız:))))))

umudum yok gibi devam etcem ben olursa çok sevinirim ama olmazsada oda allahtann napalım hayırlısı herşeyinn..:Saruboceq:

dünür tam dayaklıksın elime geçme yersin oklavayıklava:klava: nezamandır yemiyon canın çekti galiba

umudum yok gibi devam etcem ben olursa çok sevinirim ama olmazsada oda allahtann napalım hayırlısı herşeyinn..:Saruboceq:

umudum yok gibi ne demek...umudumuz umut olsun adı altında birleşmedik mi biz? umutlarımız hiç tükenmeyecek...bu ay olmazsa diğer ay....allahın izniyle olcak bigün...:CüvCüv:

[/IMG]

buda beppemizin son hali.......burnusunu yer onun annesi......
aslıcım hayırlı,uğurlu olsun tekrar bebişin.....çok hızla büyücek göreceksin

gülşencim...ne tatlı bişi o yaaa...herşeyi belli olmuş resmen....eee dolayısıyla göbüş de çıkmış artık kocaman....

umudum yok gibi ne demek...umudumuz umut olsun adı altında birleşmedik mi biz? umutlarımız hiç tükenmeyecek...bu ay olmazsa diğer ay....allahın izniyle olcak bigün...:CüvCüv:

dünür tam dayaklıksın elime geçme yersin oklavayıklava:klava: nezamandır yemiyon canın çekti galiba

yok benim buaydan umudum yok elbette ilerde bebek sahibi olcaz hepimiz ama eğer buay kalcam hamiş diye kendimi motive edersem kart yediğimde çok üzülüyorum..ondan ben hamişliğimiz diğer aylara yaydım böyle daha içim rahat oluyor kızlar anlayın beni :çok üzgünüm:

Kızlar göbişler bebşler hafta güzel başlamış.

Süpersin esma sende olmasan aslının bebeğini göremeyecekti kimse.

Tşk ederim kizlar esmacim ve batuşumada benden çok tşk tekrar kizlar benim takvimindekihaftam yanliş çünkü geç döllenmiş yumurta şuan bebişim 5 hafta 5 günlük nasil düzelticem takvimimi birde ben bu yüzden kalbini duymadim daha bebşin

Gülşencim göbiş süper maşallah sehercim seninde bebiş orada ay ne güsel allahim sira bekleyen annelerimizde sen sesimizi duy

gülşenimm maşallahhh senin göbişte epey büyümüşşhihoyyyt

büyüdü valla merve hatta o sabahki halimiz.....akşamla sabah arasında dağlar kadar fark oluyor....gece davul yutmuş gibi bir görüntü...yani bu sönük hali....kaydirigubbakcemile3

gülşencim...ne tatlı bişi o yaaa...herşeyi belli olmuş resmen....eee dolayısıyla göbüş de çıkmış artık kocaman....

çok şükür merve belli olmuş evet bizde çok şaşırdık......doktor göbeğimi ultrasonla salladıkça sağdan sola dönüp elini yine enseye atiyordu.....rahat bir insan olacak galiba:1rolleyes:

Kızlar göbişler bebşler hafta güzel başlamış.

Süpersin esma sende olmasan aslının bebeğini göremeyecekti kimse.
teveccünüzz-tatlicadiarzu-
günaydın kızlar
kimler var kimler yok
günaydın nasipim nasılsın hayatımmm
umudumuz her ay için var bak şuna ne diyo hala ama tutar ama tutmaz onuda allah bilir

canım kalbini duymak için erken daha zaten ben hiç duymadım gördüm sadece pıt pıt atan kalbini sende görürsün takvimine gelince bence öyle dursun dr banada benim haftama göre küçük demişdi değiştirmedim ben şimdi boddim yakaladı kendi haftasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…