Umudumuz Umut olsun

evet gülşen sana katılıyorum benim fotolar akşam çekildi çok şişko çıkmışımmm

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel.............................................. ( Emel ).............15.02.1978

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydın gülşen esma emel merve merve2 siye badegül seher nazmiye aslı nasip gününüz aydın olsun iyi haftasonları herkese a.s.
uyuyan hamişcikler şebnem ayşe pınar sinem ama o çalışıyordu hepinize günaydına.s.

Günaydin raziş günaydin nasip mervecim umut yokmu aaaaaaa olmaz öyle hey ümit umut asla bitmicek üzülürüm canim yapma ya inş dediğin gibi yetişir esmacim bende henüz göbiş yok çok sertlik var ama benim göbüşüm büyük olucakmiş doktorum iç karnin dar dedi

günaydın gülşen esma emel merve merve2 siye badegül seher nazmiye aslı nasip gününüz aydın olsun iyi haftasonları herkese a.s.
uyuyan hamişcikler şebnem ayşe pınar sinem ama o çalışıyordu hepinize günaydına.s.

bende tam raziye yok diyodum...hoşgeldin canım..günaydın...a.s.

teveccünüzz-tatlicadiarzu-

günaydın nasipim nasılsın hayatımmm

umudumuz her ay için var bak şuna ne diyo hala ama tutar ama tutmaz onuda allah bilir

canım kalbini duymak için erken daha zaten ben hiç duymadım gördüm sadece pıt pıt atan kalbini sende görürsün takvimine gelince bence öyle dursun dr banada benim haftama göre küçük demişdi değiştirmedim ben şimdi boddim yakaladı kendi haftasını
berbattım hayatım dün omuzumda bir ağrı vardı anneme temizliğe gittik kardeşimle sanırım orda zorladım şimdi sağ kolum ve boynum ağrıyor zor yazıyorum
seninde aydın olsun canım
günaydın nasipcim...gördüğün gibi işinden vakit bulanlar...evde uyuyamayanlar....herkesler burda...bi sen yoktun...bi de şebo ayşe sinem pınar raziye neşe yok....
güzel o zaman toplu bir GÜNAYDINNNN
Günaydin raziş günaydin nasip mervecim umut yokmu aaaaaaa olmaz öyle hey ümit umut asla bitmicek üzülürüm canim yapma ya inş dediğin gibi yetişir esmacim bende henüz göbiş yok çok sertlik var ama benim göbüşüm büyük olucakmiş doktorum iç karnin dar dedi
aslıcım bebişin çok minik

günaydın aslıcım bebişin minicik fasulye kadar inşallah hayırlısıyla büyüyecek annesine sıkıca sarılacak sonra allahın izniyle kusağına alacaksın sağsalim canım:1hug:

bende tam raziye yok diyodum...hoşgeldin canım..günaydın...a.s.
evet haftasonu kaynattıklarınız okudum gerçi fazla kaynatmamışsınız hihoyyyt

yeni gelen hatunlar raziyecim asiyecim bahtusacım nasipcim merve 2 esra61 valla diğer unuttuklarım kusura bakmasın kafam davul gibi bu gün

evet esmacım avatardaki kapalı olan benim diğeri kız kardeşim

benim bebeiş karalara büürünmüş bu gün dün daha net gibiydi

gülşencim maşallah bebeişin büyümüş allah nazardan korusun canım

merve2 cim sen nasılsıb canım

aslım sonunda bebeişi koyabildin

raziyecim sen nasılsın canım

merve sende hamişisindir belki niye öle umutsuz konuşuyon sopalarız bak

yeni gelen hatunlar raziyecim asiyecim bahtusacım nasipcim merve 2 esra61 valla diğer unuttuklarım kusura bakmasın kafam davul gibi bu gün

evet esmacım avatardaki kapalı olan benim diğeri kız kardeşim

benim bebeiş karalara büürünmüş bu gün dün daha net gibiydi

gülşencim maşallah bebeişin büyümüş allah nazardan korusun canım

merve2 cim sen nasılsıb canım

aslım sonunda bebeişi koyabildin

raziyecim sen nasılsın canım

merve sende hamişisindir belki niye öle umutsuz konuşuyon sopalarız bak

iyiyim sehercim sen nasılsın bebiş nasıl ben pek anlamıyorum ama sanırım birazda karanlık çıkmış allahım uzun ömür versin hayırlısıyla kucağına sağsalim al canım:1hug:

iyiyiz şükür raziyecim cumartesi doktora gittiğimde kanama olayıda durmuş tu baya sevindim genede dikkat etmemi söyledi bebişim iyi allaha şükür minicik elleri ayakları oluşmaya başlamıştı

valla aslıcım annemlerin bilgisayarda ayarlamıştım ben onu dün netti ama bu gün karanlık ayarlayabilirsem tekrar koymaya çalışırım canım

nasipcim geçmiş olsun...dikkat et kendine...
valla raziyecim kimse yoktu hafta sonu...çok kaynatamadık o yüzden....
kızlar...öğlen oldu hala atamadınız üstünüzden rehaveti...hadi bi silkinin bakem...

Gebe kalmayı planladığız da 3 ay öncesinden korunmayı bırakın
Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun
Gebelik için uygun dönemdeki ilk ilişkiden önce ve iki ilişki arasında erkeğin en az 48 saat boşalmaması gerektiğini unutmayın
Sabah erken saatte ilişkide bulunun
Kayganlaştırıcı kullanmayın
Hiçbir zaman ve asla vajinal duş yapmayın
Vajinanın doğal duruşunu sağlayan gebelik için uygun pozisyonları tercih edin
Alternatif seks yöntemlerinden uzak durun
Su altında ilişkide bulunmayın
İlişki sonrası erkek 1-2 dakika geri çekilmemeli, kadın ise 20-30 dakika yatar pozisyonda kalmalıdır.

Ay çok sevindim sehercim bebşinin sağlikli olmasina allahim kucağina almayi nasip etsin
uykum var eve gidip uyumak istiyyorum kizlar ya miğdenizde yanma varmi benim miğden yaniyor ve feci bulaniyor

Merve 2 yine ve herzamanki gibi ikimiz bekçilik yapiyoruz sitede yine kimse yk kizlar nerdesiniz

nasipçim çok geçmiş olsun canım benim inş razişçim artık bırakmıcak beni

nasipcim geçmiş olsun...dikkat et kendine...
valla raziyecim kimse yoktu hafta sonu...çok kaynatamadık o yüzden....
kızlar...öğlen oldu hala atamadınız üstünüzden rehaveti...hadi bi silkinin bakem...

tşk ederim kızlar
valla berbat durumdayım

X