Umudumuz Umut olsun

4 aydır, sizin durumunuz ne

valla bizde 4 aydır istiyoruz..ama bu ay çalışamadık..dr a gittim enfeksiyon varmış bende antibiyotik falan verdi..korunduk onun için bu ay..inş. bi dahaki aya..
4 ay daha çok erken dedi dr. 6 aydan 1 yıla kadar bekleme süresi varmış...inş biz o kadar beklemeyiz..:CüvCüv:

bilmiyorum ya, acele ediyorum galiba biraz ama 3 yıllık evliyım, ben hiç doktora gitmedim bazen gideyim diyorum bazen hiç gerek yık erken diyorum kararsızım yani siz ne kadarlık evlisiniz

bilmiyorum ya, acele ediyorum galiba biraz ama 3 yıllık evliyım, ben hiç doktora gitmedim bazen gideyim diyorum bazen hiç gerek yık erken diyorum kararsızım yani siz ne kadarlık evlisiniz

bende 4 yıllık evliyim..bende hiç gitmemiştim geçen ay da olmayınca dayanamadım artık..neden olmuyo diye sormaktansa...merak ettiğim herşeyi öğrendim...galiba bi problem yok...ama hormon testlerimi yaptırmadım henüz..bi de onlar iyi çıkarsa yola devam...kimse tutmasın bizi...:sm_cool:

peki ikl gittiğinizde neler yaptı doktor nasıl muayene etti

haberdar etmek için geldim hemen kaçıyorum kızlar iftara davetliyimde.....:))
beppem çok iyi maşallah,barekallah......bir el ensede,bir bacakta havada keyif yapıyor......ense kalınlığı ölçüldü....1.03 mm çok şükür birde 2 li testimiz yapıldı onunda sonuçlarını önümüzdeki cuma alacağım kısmetse....inşallah tüm hamileliğimiz böylesine sorunsuz geçer....cinsiyet sölemedi bahsetmedi bile.....2 hafta sonra çağrıldık.....4 ekim sanırım .....o zaman belli ederse ne ala....:)) öpüyorum hepinizi hayırlı iftarlar............

pınar nerdesin? gittin mi yoksa dr.a....hadi güzel haberler getir bize canım...

canım gittim geldim. aynı hastanenin başka şubesine gittim, farklı ücret aldılar yani yumurta takp fiyatı değil de muayne parası aldılar sinirden öldüm. dr aynı dozda tedaviye devam dedi,iyi birine benziyor ama anlamıyorum.adetin 15.günü duphaston kullanarak adet olabiliyorum ama bu dr duphaston vermeyceğim eger pcon azarsa bu yüzden, 1 ay dinlenmeye alırız seni doğumkontrol hapıyla dedi çıldırdım. duphaston zaten bastırıyor ne gerek var.. offf. akşama misafirim vardı iftara, hem ağladım hem hazırlık yaptım.artık dua etmicem,istemeyeceğim dile getirmeyeceğim. yemin ederim pcom olmasa tedaviyi de bırakacaktım.

canım testlerin iyi çıkmasına sevindim maşallah..

ohh ohh nasıl güzel haberler hamişlerimizden canlarım benim inşallah sonuçlarında iyi çıkar ve sorunsuz devam eder hadi bakalım cinsiyeti ne olacak..............:1hug:

ilk günaydın benden olsun kızlar........sabah yine erken uyandık ve merhaba demeden evden çıkmayalım dedik.......bol hamişli haftaya başlamak dileğiyle.........bu arada iyi dileklerini sunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum............

herkese günaydın kimsecikler yazmamış bişeycik ne güzel bende sayfalarca geçmiş okuyacağım diye kafama takıyordum
gülşenim beppenin iyi olduğuna çok sevindim o akıllı kız zaten annesini üzmez aferim ona
seherciğim senin minnoş daha belli değil fazla ama 1 aydan her yerini gösterir bize

günaydınnnn canlarımmmmmmmmm..

emelim umuyorumm kart yememişsindir...umarım ki hamişsindir....
gülşenimm, seherimmmmmm maşallahh bebelerinnizzee allah nazardann saklasınn...
ayşem,nasipim,aslım,merve2,nazmiye,asiye,raziye,şebbo,esma varsaki eşşeklik yapıp adını unuttuğum herkesee i haftalarrr...

Kızlar hepinizin günü aydın olsun..ikinci günaydında benden olsun..Merve sıranı kaptım :))))
Gülşen ve Seher ikinizinde gözü aydın..İnşallah bu şekilde sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz..
Kızlar maalesef ben cumartesi gece kırmızı kartı yedim..Bugün doktora gideceğim bakalım iğnelere ne zaman başlayacağız..Herkesi öpüyorum..öğleden sonra yokum haberiniz olsun...

:dilcikar: yaa ben yazarken siz yoktunuz nerden çıktınız hemen öyle..:dilcikar:
Mervem,Esmam günaydın... Merve maalesef kartı yedim kaydirigubbakcemile3 Sende durumlar ne?:1hug:

senağlamasenağlama cnm ya hakkında hayırlısı birtanemm:1hug:

:dilcikar: yaa ben yazarken siz yoktunuz nerden çıktınız hemen öyle..:dilcikar:
Mervem,Esmam günaydın... Merve maalesef kartı yedim kaydirigubbakcemile3 Sende durumlar ne?:1hug:

günaydın emelim canım hakkında hayırlısı bu ay senin ayın olacak ve miniğin sende can bulacak ama sakın stres yapmak yok tamammı gayet rahat ol dualarımız seninle canım:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…