Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar aslı merve gülşen esma emel nasılsınız bakalım

aslıcım senin bebiş gene gözükmüyo

emelcim üzülme canım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah bidahaki aya tutar aşılaman

evet esmacım doktor bayramdan 2 hafta sona çağırdı 12 hafta bitiyo test yapıcakmış şükürler olsun kanamada ortadan kalkmış o zaman bebişi daha iyi görücem canım

mervecim sen nasılsın canım ısı takip nasıl gidiyo

gülşencim sanada günaydınlar

ya kızlar birinize özelden şifremi vreyimde bana şu fotoyu koyun ya çıldırıcam koydum forograflarımı değiştirde ekledim gözüküyor ama msjda gözükmyor

ya kızlar birinize özelden şifremi vreyimde bana şu fotoyu koyun ya çıldırıcam koydum forograflarımı değiştirde ekledim gözüküyor ama msjda gözükmyor

ver aslıcığım bana ama fotoya ihtiyacımız var biliyorsun fotoyu nasıl verecen bana

günaydın seherciğim avatardakifotodaki senmisin cnım
kızlar hepinize günaydın
......................

günaydın badegül

günaydın herkese....
emel bütün hafta sonu merak ettim valla..neyse hayırlısı ...bakalım dr nasıl bi program uygulayacak...
gülşen senin beppene de maşallah....keyfi yerinde tabii....allah sonuna kadar böyle daim etsin canım...
seher senin minik kuş pek belli diil ama sağlıklı ya...hayırlısıyla kucağında görürüz artık..
esma senin boddi nasıl?
adaşım hadi az kaldı müjdeyi vermeye...
aslı canım sen bize bebişini bi türlü gösteremicen galiba...
diğer kızlar ...sizler nerdesiniz...
badegül sen nasılsın canım?

:dilcikar: yaa ben yazarken siz yoktunuz nerden çıktınız hemen öyle..:dilcikar:
Mervem,Esmam günaydın... Merve maalesef kartı yedim kaydirigubbakcemile3 Sende durumlar ne?:1hug:
bende tık yok tatlım ben buay kart yicem diye beklicem ozaman daha az üzülürüm
sehercim valla ısı takibi devam 37 oldu derecem ama hayatım geçen ayda 37ydi ve kart yedim güven olmaz yanii..senin miniğinde çıkmış ortayakaydirigubbakcemile3 anlamazsamda
kızlar hepinize günaydın
......................

günaydınn cnmmm..

canım günaydın iyiyim ben sen den naber?:1hug:

günaydın merveciğimm nasılsın dr ne dedi canım

sanada günaydın canım...dr. iyi gördü.. enfeksiyon geçmiş..ama smear almayı unuttu..bi bahaki gidişimde alcak.. kızlar bide sistit oldum bunun üstüne yaaa...neyse onada bi ilaç verdi...geçti sayılır..adet olsam da bu hafta tahlillerimi yaptırsam bari...

Günaydın kızlar haftanız ve gününüz güzel geçsin inşallah

günaydın asiyeciiim...nasılsın?

Sağol canim esmacim o koydu vallahi bende resmimde görünsün istiyorum ama o olmuyor

aslı avatarda mı olsun istiyordun canım ben onu atlamışımmm kusura bakma(((

aslıcımmm maşallahhh avatar kısmından koy sende esma ve gülşen gibi istersen her gün görelim:)

merve2cimm cnm hadi geçmiş olsun sanada önümüzdeki aya bekliyoruz aramızaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…