Umudumuz Umut olsun

yettim emelim günaydın. allahım inşallah hamilesindir. bana en güzel hediye bunu duymak olur hayatımm. ay çok heyecanlandım. hala bişi yok yapcanmı testi emel. ve gelen gelmeyen tüm hatunlara günaydınnnnnnnnnnnnnn

günaydın emel günaydın şebnem...ve uyuyan guzeller sızede gunaydınnn...
ya nıye bızde evde uyumuyoruz offfff...bende uyumakk ıstıyorumm..
emelcım canım ınsallah hamişsindirrr..allahım dualrımızı kabul ederrr

arkadaşlar hamiş haberi varmı burada ben bi kac gündür giremiyodum merak ettim herkese hayırlı hafta sonları

günaydın nazmiyecim günaydın acem kızı
henüz bi haber yok. ama inşallah emelimiz hamişdir.

kızlar günaydın bana yardımcı olabilirmisiniz dün sabah test yaptım çıkmadı bende canım sıkkın bi şekilde işe geldim akşam tekrara eve gittiğimde baktım 2. çizgi çıkmıştı acaba hamilemiyim hani hastada olmadım umutlanıyımmı acaba allah hepimizin gönlüne göre versin

Şebnem nazmiye jenefer valla keşke ağzınızdan benim için dökilen o güzel sözler gerçek olsa..Bugün geçsin yarında olmazsam test yapacağım..Hayırlısı olsun artık..
Jenefer canım aynı testten bahsediyorsan öyle çıkması normal..çünkü aradan zaman geçtikten sonra çift çizgi olması normal.ilk 5 dk içinde çıksaydı tamam derdim ama seninki uzun süre beklemiş. sen yeni bir test daha yap bence..Eğer testin prospektüsünü okursan oradada göreceksin uzun zaman sonra çıkan çizginin aynlış olduğunu..benım aldığım testte bu uyarı vardı mesela..Hakkında hayırlısı olsun..

kızlar günaydın....hafta sonu güzelleri nasılsınız?
emelcim inan tüm kalbimle dua ediyorum senin için...hepimiz için...nolur bize bayram hediyesi ver güzelim...

oy kıyamam sanaa,haftasonu da çalışırmış.. kız hala regl omadın mı seeen? delii neden test yapmadın hala beklion allahım ya ben olsam valla 1000kere test yapmıştım insallah hamişsin canım benim..

günaydın şebiiim. nasılsınız bakalımmm

evet emoş haklı cnm bi test daha yap,insallah sen de hamişsindirrr.

kızlar günaydın....hafta sonu güzelleri nasılsınız?
emelcim inan tüm kalbimle dua ediyorum senin için...hepimiz için...nolur bize bayram hediyesi ver güzelim...

günaydın mervee. amin kız amiin. ya bugün herkes ne kadar umutlu. ben de umutlandım bak şimdi. bende birazdan doktora gitcem adetimin 3.günü malum takip yapıoz bakalım bu sefer ne dicek.drumu deiştirdim taa gebzeye gidiodum ama drum proftu ve çok güveniodum. bu da prof hatta drumun arkadaşı ama ne bilim işte. önüme gelne açıom gibi gelio utanıom yaa bana dua edin kızlar kist mist çıkmasın da ara falan vermeye kalkmasın dr. tekrar tekrar herkese günaydııııınn

yaa kızlar doktora özelimi gidiyosunuz bende gitmek istiyorum bebeğim olmadığı içinmi ama önce hastaneye gitsemmi

ay pınar alemsin valla...önüne gelene açıyon demek :)))) sanada etmezmiyim canım..hepimiz için ediyorum..bütün bebiş isteyenler için...hadi bakalım hayırlı haberlerle gel...

yaa kızlar doktora özelimi gidiyosunuz bende gitmek istiyorum bebeğim olmadığı içinmi ama önce hastaneye gitsemmi

hangisini tercih edersen et..farketmez..doktorun iyi olduktan sonra...ben özel muayenehanesine gidiyorum...tahlillerimi hastanede yaptırıyorum...

canım ben bağkurluyum ama bende pco çıktı çok fazla problemli bi rahatsızlık bu, zaten kurtulması zor.o yüzden özele gidiyorum.şuan pco kontrol altında ve ilaçlarla yumurtlamam sağlanıyor.yani bebiş düşünmeseydim de bu pcodan ancak o şekilde kurtulabilirmişim.ama bence kadındoğum ve diş sağlığı mutlaka özel bi,lindik iyi bir dra gidilmeli diye düşünüyorum. bu arada istda mısın bilmiyorum ama eger istdaysan medical park hastanelerinin fiyatı çok uygun sskaya 30 bagkura 12ytl muayne. inş yardımcı olabilmişimdir.

ay pınar alemsin valla...önüne gelene açıyon demek :)))) sanada etmezmiyim canım..hepimiz için ediyorum..bütün bebiş isteyenler için...hadi bakalım hayırlı haberlerle gel...

bu 4. drum olcak o yüzden söylüyorum. ilki kayınvaldemin druydu muayne sırasında beni mahvetti,2.si medikalde mehtap die bi drdu bana antibiyotik verdi hiçbişeyim olmadığı halde ve ilgilenmedi fazla. 3.sü yengemin druydu,süper bi adam ya hayranım ona. güven veriyor bi kere, pco yüzünden adamı pazar parza çok rahatsız ettiğim zamanları bilirim hiç bunalmadan tek tek sorularıma yanıt vermiştir.şimdiki gitceğim dr benim drumun arkdaşı drumla kontkata olcaklar sürekli o yüzden gitcem yani.insallah kendi drum kadar iyi ve ilgilidir. ha bi de 2 hafta önce acillik olmuştum o zaman da medikale gitmiştik dr muayne sırasında çok bagırttırdı beni sancım da vardı tabe. yani toplamda 5 dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…