Umudumuz Umut olsun

hayırlısı emelcim biz senle alıştık zati dimi bundan sonra kafaya takmak yok hiiiiiiiiç umurumuzdaymış gibi davranmıcaz kandırcaz kaderimizi tamammı o zaman gelcek bebişler inşallah ama henüz kart görmedin o yüzden kırmızı kartı çağırma bence sen hala hamiş sayılırsınnnn

yok be güzelim belirti felan...Valla bu ayda bu spermler doğru yolu bulamadı kör gözlüler :))))) Artık Allah kısmet ederse Eylül de inşallahhh.....

ahanda bir sopalık dahaaaaaaa huuuuu ben geldimmmmm rahelim unuttun sanırsam beni eh yedin canım gündelik dayağınıııııklava:klava:klava:
aloooooooo hepimiz hamişiz arada da üstüne görüyoz demiyommu heyyyy kime diyommmmklava:klava:
neyse bu kadar dayak yeter hamiş hamiş hamişi dövdürtme zorla banaaaaaaaalülülülülülülülülülülülü
razişim sanada iyi akşamlarrr a.s.telefonu kurmayı unutma anacımmmmm

amin canım inşallah gelmez..ama gelmezsede dediğin gibi yapacağız..hep kader bizimle dalga geçecek değil ya birazda biz onunla kafa bulalım değil mi?
hepinize iyi akşamlar..Yalnız benım kafam karıştı hem o topik hem bu topik nasıl yetişeceğiz yahuuuuu...

kız ayşe kafamfa vurmadık yer bırakmadın artık sıkıysa hamiş değilim diyim..yok kız tamam hamişim..
hatta akşam eşime müjde vereyim..Kafamdaki şişlikleri sorarsa da hamişliktendir derim ::)))))))))

anaa ben orayı karıştırdım bana cevap yok diye hanım burda da tınnnnnklava:
ama bak sonra ağlarımmmmmsenağlamasenağlama
peşine de alırım oklavamı burayıda dağıtırımmmm
ben hepinize yetişirim anacımmmmmmmkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

hah şimdi oldu işteeeee:lepi:
canımmmmmmmmmm:teselli:
çok mu acıdı tühhhhhhhhlülülülülülülülülülülülü
öpim geçsinnnn:roflol::roflol:

kız yazdım ya ayşeeeeeeeeee aşk olsun...

ben de yazdımmmmmmmkaydirigubbakcemile5
hatlar karıştı anacım bi buluşamadık gittiiiiiiiiiiŞenizŞeniz
neyse öpüldün canımmmmmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım ben varım..olur mu? sözde ben gidiyordum ama çıkamadım bir türlü..

olmazz mıı emelcim nereye kız gitmee kall ne olursun gitmeee kal salla ya kocayı falan :)))

valla mrvecim kocayı salayım sallamasınada o buraya gelecek :))) ama o gelene kadar burdayım.zaten alıştı artık Öyle ki o gün alışverişte yumuşatıcıyı değiştireceğim başka marka alacağım dedim "ne o kadınlar kulübündekiler onu mu kullanıyormuş" diyor..yani taş düşse sizden bilecek ona göre..:)))))))))))

burdayız mervecim ama diğerleri paydos etti herhalde...Alooo kızlar nerdesiniz..ayşe, esma,gülşen,sinem,aslı,asiye,raziye,şebnem,derya,nasip (sen tatildesin neyse) başka kim kaldı merve? sonra dayak yemeyelim durduk yere..:)))

hadi ya bizimkide pek bilmiyor arada bahsediyorum o kim diyo kadınlar klubünden diyorum sonra he tamam diyor..
birara sırf kadın mı giriyor demişti erkekte varsa demişti:)))

sırnaşık şey evet hamile ve hamile kalmak isteyen erkekler var deseydin ne derdi acaba? Ama nasipin oğluna çok gülmüştüm..Pembişkız ismiyle üye olmuş demişti nasip...:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…