Umudumuz Umut olsun

kızlar esma hala paydos etmedi haberiniiz ola birazdan çıkarız artık burda yatmayız herhalde

ayşe sapıtmışşş mı yaniiikafamçokkarıştı
ya sapıtmış oklavanında ucunu kaçırmış hemde tam senin yanındaaa ne şans amaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
burdayız mervecim ama diğerleri paydos etti herhalde...Alooo kızlar nerdesiniz..ayşe, esma,gülşen,sinem,aslı,asiye,raziye,şebnem,derya,nasip (sen tatildesin neyse) başka kim kaldı merve? sonra dayak yemeyelim durduk yere..:)))

mutfağa girdim kız malum yemek yapmak lazım kociş gelecekkkkkhihoyyythihoyyyt

kızlar günaydın neden hepiniz bu topiçtesiniz anlayamadım öteki tarafta olmıcakmısınız artık

günaydınnn canlarımmmmmm bende şaşırdım kızlar hep beraber karar verelim zaten iş yaparken 1tanesi zor oluyordu

gününüz aydın olsun kızlar...........Raziye sende durum ne canım? Benım sarı kart gelmeye başladı yarın kırmızı kartı görürüm..Bu ayda es geçtik anlayacağın..
Esma, Aslının dediği gibi biz hangi topiğe laf yetiştireceğiz yahu....İkisinede diyeceksin biliyorum..Hadi öyle olsun..
Ayşe, gülşen,Şebnem,aslı,derya, merve sizlerede günaydın canlarım.....

herkes fikriniz sölesin ben derim ki burda yazışalımm isteyen diğerinede yazsın tabiki ama daimi burda olalım

günaydın kızlar herbirinize günaydın............kimin gönlü nereye yazmak istiyorsa oraya yazacak cevap bu sanırım.....sonuçta o otobüsün kalktığı ilk durak buda ikinci....önemli olan otobüsün bizim olması.....

gününüz aydın olsun kızlar...........Raziye sende durum ne canım? Benım sarı kart gelmeye başladı yarın kırmızı kartı görürüm..Bu ayda es geçtik anlayacağın..
Esma, Aslının dediği gibi biz hangi topiğe laf yetiştireceğiz yahu....İkisinede diyeceksin biliyorum..Hadi öyle olsun..
Ayşe, gülşen,Şebnem,aslı,derya, merve sizlerede günaydın canlarım.....

günaydın emelcim ben yedim kırmızı kartı dün gece senağlama zati çok kötüyüm karnım çok kötü ağrıyor :bbo:a.s.

raziye üzülme canım bende yedim sayılır..ne yapalım kısmet..Merve cim valla üzgünüm ama gelmek üzere adi kırmızı kart...inşallah senin gelmez.......
nerde yazacağımıza gelince benımde gönlüm burdan yana..ama coğunluğa uyarım..

raziyecimm üzüldüm canımm ya emelcimle ikiniz beraber önümüzdeki aya inşallahh..
benimde bakalım bekliyoruzz şafakkkk 10 :)

raziyecimm üzüldüm canımm ya emelcimle ikiniz beraber önümüzdeki aya inşallahh..
benimde bakalım bekliyoruzz şafakkkk 10 :)

inşlalah canım senden hayırlı haberler alıcaz evet bizim hayırlısı ile eylülde inşallah seni :CüvCüv: lolarak görcez inşallah canım:emir_bebek:

kızlar bakın aslıda buldu bizi ne güzel bir asiye ve sibele haber vermemiz gerek aslıcım size özel mesajınızı açın diye o yüzden diyordum hayatım sizleri buraya davet edebilmek için anladınmı bu topik bizim diğerinede arada uğrarız bence benim fikrim

X