Umudumuz Umut olsun

rica ederim canım........kaydirigubbakcemile

herkese günaydın kızlar
yaaaaaaa bilgisayarıma virüs bulaşmış
pek etkili değil ,nternete bağlanıyom ama dosyalarımı yiyiyo manyak

gülşenim ayşem deryam şebnemim mervem nazmiyem nasip yok ama nasibim esmam günaydın unutmadım dimi yaw

herkese günaydın kızlar
yaaaaaaa bilgisayarıma virüs bulaşmış
pek etkili değil ,nternete bağlanıyom ama dosyalarımı yiyiyo manyak
:roflol::roflol::roflol::roflol:
gülşenim ayşem deryam şebnemim mervem nazmiyem nasip yok ama nasibim esmam günaydın unutmadım dimi yaw
yok canımmmmm beni unutmamışsın gerisini boşver derrrrmişimmmmmmmm yok kız asıl ben seni de unutmuşummmmmgülşenimle iki etti özürrrrrrr
kimse yokmuuuuuuuuu hu huuuu

ben varımmmmmmmhihoyyythihoyyyt

ay kızlar dün gece rüyamda kasıklarımın yavaş yavaş kasıldığını gördüm
sonra uyanınca bi baktım taş kesilmişim gerçekten kasılmışım sonra sıcak kompres filan sabaha karşı açıldım korktum ya bide o korkuyla sonraki rüyamda regl olduğumu gördüm aama olmamışım
yani çok kötü bi geceydi yaaa

bende regl olacağımı görmüştüm ama olmadım...darısı senin başına sinemcim

rüyalar tersine çıkar inşallah hamişsindir sinemcim yakalayamadım seni ama gelince okursun öpüldünnn

selam kızlar ben dışarı çıkmıştım yeni geldim mervecim yemeğine katmama ne gerek var içsin sanırım doktorun tavrına sinir oldu çok germişti bizi ondan içmiyor bide benim dr gitmem şöyle olmuştu bende 3 ay öncesinden rahatsızlanmıştım idrarda yanma ve kanama olmuştu öyle çıkmıştım o ay geçmişti dr bebek düşünüyor musun demişti bizde evet dedi bende gereken şeylere baktı testler falan normal dedi eşimede bir görün dedi ama ben ilaçları kullanınca rahatsızlığım geçiyor ama ertesi ay yine başlıyor yani yaklaşık 3-4 aydır aynı sorunum var yine dr gidecem yani çok kötü bişey sürekli wc deyim yabu hafta yada haftaya gidicem sanırım önce bunu araştırmam gerek ne dir ne değildir acaba eşimdede var ya iltihap ondan mı geçmiyor ay kafayı yicemkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…