Umudumuz Umut olsun

anladım canım sen genede bir gözük tabi iltihap zor gülüm ya bende de evlendiğimiz ilk zamanlarda sistit olmuştum ay felaketti sancısı..

anladım canım sen genede bir gözük tabi iltihap zor gülüm ya bende de evlendiğimiz ilk zamanlarda sistit olmuştum ay felaketti sancısı..

evet canım çok kötü eşimdede bende de olunca ondan mı geçmiyor acep
bende sistitede baktılar o zaman verdiği ilaçlarıda kullanmıştım ama yine başladı c.tesi kötüydüm bu defa denizliye gidecem eşimede dicem sen de tekrar test yaptıralım dicem belki bu defa ikimiz içinde iyi olur inşallah

inşallah canım güzellikle anlatırsan eşine halledersin bence hayatım.. iyi bir doktor bulup gidin bencede artık herşeyin çaresi var neden zorlanasın ki

raziye sen peki idrar testi yaptırmışmıydın. bende tatilde aynı sıkıntıları çektim hatta iğneyi ilk denememdi önce sistit gibi başladı sonra iyice mikrop kaptım heralde idrar yollarımda enfeksiyon çıktı baya kötü oldum ama antibiyotik iğne serum falan kendime geldim çok ateş yaptı öyle ilk ay çöp oldu şimdi iyiyim. idrar testi yaptırıp iyice kontrol ettir değerlerini eğer yaptırmadıysan tabi canım. geçmiş olsun

inşallah canım güzellikle anlatırsan eşine halledersin bence hayatım.. iyi bir doktor bulup gidin bencede artık herşeyin çaresi var neden zorlanasın ki

canım eşim sorun çıkarmaz bana sen hatırlat ben unutuyorum dedi bende kendi ilgilensin diye hatırlatmadım ama benim bu rahatsızlığım nerdeyse şubat ayından beri her ay 2-3 gün oluyor ve bir türlü drun verdiği her ilaç fayda etmedi bu defa böbreklerime de baktıracamhayırlısı olsun allahım sağlık versin herşey olur allahın izniylea.s.

şebnemcim sanırım on kez falan yaptılar yani her gittiğimde yaptılar idrar testini sistitimede baktı verdiği ilçaları kullanınca geçiyor ama belli bir aradan sonra yine oluyor anlamadım bu işten bişey:bbo:

ozaman dediğin gibi eşinden sana geçen birşey onunda ilaç kullanması gerek demekki

diğer topiği hem karıştırdık hem düzelttik biz nasıl karılarız yaaaaaaaa

kızlar kızlar ben geldim..:teytey::teytey:hihoyyyt yanaklarınızdan öpem miŞeniz
İyi bari çok kaynatmamışsınız...Okuması uzun sürmedi..
esma kız niye öyle dedin ne olmuş diğer topikte dur bi bakiyim...

eski topige git emelcim bi on beş sayfa önceden okumaya başla orası bi dağıldı bi toplandı biz baya bi dertlendik dertlerimizi dillendirdik asayiş berkemal oldu

emellll kızz var mı bir belirttiii haydıı esma haydi esma yenile listeyii fatihalarla görelimm kendimizii..

yok be güzelim belirti felan...Valla bu ayda bu spermler doğru yolu bulamadı kör gözlüler :))))) Artık Allah kısmet ederse Eylül de inşallahhh.....

kızlar eski topiği karıştırmışsınız bayaaa..Valla Esma nın dediği gibi nasıl karılarız:::::))))))))) ben biraz daha okuyup geleyim şu an gelişme bölümündeyim sonucuda okuyum içimde merak kalmasın...

yok canım kart görmedim ama belirtiler o şekilde kasıklarım ağrımaya başladı...Akşama lekelenmeler başlar.(önce sarı kartı göreceğim yani) arkasından kırmızı...Amannnn napıyım valla düşün düşün elden birşey gelmiyor..Bende saldım çayıra......bir an önce olup bitiyimde doktora gideyim..Ak mı karamı belli olsun sıkıldım valla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…