Umudumuz Umut olsun

evet cnm valla iyi olur birgün gün yapalım bende idealtepede oturuyorum bilirsin kesin evlenmeden önce s.cedid.deydim

evet cnm valla iyi olur birgün gün yapalım bende idealtepede oturuyorum bilirsin kesin evlenmeden önce s.cedid.deydim

sahraicedid bizim bura sayılır. ideal tepeyi bilmiyorum.bi çok yeri öğrendim ama oralara hiç yolum düşmedi. ramazandan sonra toplanalım valla ne güzel olur.çok sevinirim:1hug:

canlarım iyi akşamlar ben kaçarrrr öpüldünüz
ii akşamlar canımm dünürümmm
sahraicedid bizim bura sayılır. ideal tepeyi bilmiyorum.bi çok yeri öğrendim ama oralara hiç yolum düşmedi. ramazandan sonra toplanalım valla ne güzel olur.çok sevinirim:1hug:

s.cedid mezarlığının hemen başlangıcında oturuyordum ben ne kadar yakınmışız:) şimdi maltepe tarafı sanırım karşıdaki arkadaşlarla konuşuruz ortak nokta kadıköy mü olur bilmem

ya bende gelmek istiyorum hepinizi görmek istiyorummmmm((((
neyse tekrar iyi akşamlar

hehe ya gel dünürümmmm gel gerçi benim kociş bu buluşma olayına ne der bilemiyorumm

sahraicedid mezarlığı ile göztepe mezarlığı aynı mı. gerçi bana yakın 2 mezarlık var 2si de yürüyerek 10dk. olur kadıköyde toplanırız. herkesle konuşalım.

ya bende gelmek istiyorum hepinizi görmek istiyorummmmm((((
neyse tekrar iyi akşamlar

esoşum sensiz olur mu hiç. daha razamanın bitmesine 1.5 hafta var e 1 haftda bayram. daha zamanımız var herkese haber verelim gelmek isteyen herkesle görüşürüz ay negüzel yaa :1hug: iyi akşamlar cnm görüşürz

bizim adres merdivenköy ve sahraicedid olarak geçiyor. medikal park hemen bana 10dk balkondan görünüo yani..zaten medikalin orda bi mezarlık var ismini bilmiom onun.

heh o sana yakın olan merdivenköy mezarlığı göztepe diyede geçebilir.
bizim ev daha minibüs yoluna yakındı atatürk caddesinin başlangıcı oluyor ay orda oturuyor olsaydım nekadar yakın olcaktık..

kızlar bana da müsaade...bu gece patronuma davetliyim...eşimin arkadaşı ya...yoksa patronumda işim ne dimi?neyse işte..bu günlük benden bu kadar...hepinizi çoookcça öptüm..canlarım benim..

tamam mervecim ii akşamlar ii iftarlar...

ben de çıkcam pınarcımm çok öpüyorum tatlım bugece kocişinle koyun güzel bir film mısırda patlatın keyifle izleyin cnm.. allaha çok şükür kocalarımızın ve bizim sağlığımız yerimizde..napalım bebekte elbet gelecektir.:)

heh o sana yakın olan merdivenköy mezarlığı göztepe diyede geçebilir.
bizim ev daha minibüs yoluna yakındı atatürk caddesinin başlangıcı oluyor ay orda oturuyor olsaydım nekadar yakın olcaktık..

evt ya ne kadar yakınmışız aslında sen taşınmasan. neyse arkadaşlık dostluk yer mekan mesafe tanımaz. nasılsa aynı şehirdeyiz nasılsa buluşuruz cnm.

kızlar bana da müsaade...bu gece patronuma davetliyim...eşimin arkadaşı ya...yoksa patronumda işim ne dimi?neyse işte..bu günlük benden bu kadar...hepinizi çoookcça öptüm..canlarım benim..

tmam cnm çok saolun hepiniz de.. iyi akşamlar hayırlı iftarlar.ben de çok öptüümm

tmm canım çok saolun.insallah hayırlısıyla gelsinler. çok öpüyorum görüşürz canlarımm..

kızlar hayrola buluşma felan biz uzaktakiler ne olacak onuda düşünün bence ortada bir yer bulun bizlerde gelebilelimklava:

kızlar hayrola buluşma felan biz uzaktakiler ne olacak onuda düşünün bence ortada bir yer bulun bizlerde gelebilelimklava:

nasipim sizi de istla transfer edelim olmaz mı??

bu arada kahverengi damlalar geldi nasip, beni ekim 17e taşıyabilirsin:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel...............................18 Eylül ( Emel ).............15.02.1978
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )...........03.06.1984
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…