Umudumuz Umut olsun

tebrikler merve nice uzun yıllara canım.....bizimde yarın nikah yıldönümüz,pazarda düğün:)) 6 yıl doldurduk bizde.....

sağolun kızlar...umarım hepimiz uzun yıllar bugün ki gibi mutlu oluruz....iyiki tanımışım sizleri....gülşencim seni de şimdiden tebrik ederim...16 26 36...upuzun seneler mutlu ol inş..pazar günü nete giremeyebilirim...

teşekkür mesajım geç oldu ama siteyi açamadım deminden beri uğraşıyorum...

dünürüm kabus görmüşün sen boşver rüyayı görümcenlerin bebekleri olmuyoya ondan etkilenmiş olabilirsin

GÜNAYDIN KIZLAR
geç kaldım ama görüyorum ki kimse merak etmemiş bu kadın nerde kaldı diye neyse
esma güle güle giy hayatım koçişinin aldığını
merve2 daha nice nice yıllara hayatım
seher asiye merve gülşen nazmiye günaydın kızlar
pınarda lekelenmeler başlamış

kızlar ayşe emel raziye nasip şebbo pınar sinem (işde) nerdesiniz ayol

günaydınn nasipcimm valla aklıma geldinde uyuduğunu düşündümm bu havada napılır ki:)

esmam evet yaa ondan herhaldeesenağlama

Merve2 cim daha nice senelere ermek nasip etsin allahim sağlila inşalllah

nasipcim bizim burda araliksiz yağiyor devam dünden beri trafo patlak elektriklerde yok ama jeneratörle idare etmeye çalişiyoruz çoğu işyerini ve evleri su basti

esmacim bizim patron biraz zor gönderiri eve uyuzdur kendisi biraz dün 5 te kesildi gene ayni saatte çiktim

gülşencim allah sanada bebişin ve eşinle nice mutlu seneler görmeni nasip etsin canim bende giremeyebilirim pazar günü şimdiden kutlayayim
kizlar asli yok pinar uyuyodur:)

kızlar çoook teşekkürler canlarım...hepimiz inş....uzun uzun seneler mutlu ve sağlıklı olalım...bi de bebişlerimizle....:ecrin_bebek:

herkeze günaydın kızlar ben geldim işlerim çok yoğundu sabah giremedim kusura bakmayın birde grip oldum boğazım şişti konuşamıyorum bile eğer böyle giderse yarın işe gidemem kesin şimdi geçmişi okuyup geliyorum

canım kıyamam sana...ilaç da içemiyosun...ılık bişeyler içmeye çalış..ne çok sıcak nede çok soğuk olsun...ıhlamur...süt...portakal suyu...ama en önemlisi yatıp dinlenmen lazım senin...yarın izin al bence yat evde dinlen...3 gün istirahatle hiçbişeyin kalmaz...

Kizlar hepinize tşk ederim merve 2cim nice mutlu yillara eşin ve gelecek olan bebişinle birlikte
esma eşin süper bir şey yapmiş çok hoş
pinar lekelenmen başlamiş üzülme canim yinede allahtan ümit kesilmez

tünaydın kızlar
aslıcım geçmiş olsun
bencede bol sıvı tüket ve bilmem istersen dk una danışarak c vitaminide al,iyi gelir
artık ben iyi olsamda calcium-sandoz+c vitamini 1000mg lıktan içiyorum
ve benim kurtarıcımdır
ama hamişler içebilirmi bilmem:)

aslı sen doktora bugün mü gitcen? çok geçmiş olsun tatlımm..
neşe hoşgeldin cnm naptın

evet aslıcım kimse yok bi neşe gelmiş...neyse dökülürler birazdan...güzel dileklerin için teşekkür ederim canım..en çok da gelecek olan bebişin kısmına....

hoşbulduk canım nasılsın
inşallah bu ay için ço güzel olur
benim ısım yine düştü 36. inşallah hiç yükselmezde yarın adet olurum p.teside dk a giderim

hoşbulduk canım nasılsın
inşallah bu ay için ço güzel olur
benim ısım yine düştü 36. inşallah hiç yükselmezde yarın adet olurum p.teside dk a giderim

kaçtan 36ya düştü cnm neyse hayırlısı olsun tatlımm.. bende iyim busabahda 36,9 çıktı baya sabit gidiyor bakalım 10 gün kaldı hiçbir belirti yok ondan umudumda yok ne gelirse allahtan gelen hayırlısıdır diyorum

aaaaa pardon ya 36.4 yazacaktım 4 çıkmamış:))
36.5 den düştü böyle düşmeye devam ederse olucam inşallah ama yarın tekrar yükselirse vay halime:))
senin ısın maşallah şuan çok güzel gidiyor ve inşallah hiç düşmez bir tanem:))
ve hamileyim diye çığlığını patlatırsın burda

saatin 1 olduğuna bakmayın bana gün anca aydıysa sizede günaydın canlarımmmmmmmmm:roflol:
nikolüm Allah nice nice seneler yaşatsın hepsi birbirinden güzel geçsin hep mutlu olun bi yastıkta kocayın inşallahhh
aslım geçmiş olsun canımmmm
nasipim esmam mervem gülşenim asişim seherim-kolay gelsin canımm-neşelim nazmiyem nasılsınızzzzz:1hug:
ee şebbom pınarım rahelim razişim nerde hadi sinemim çalışıyoz siz neresiniz huuuuuuukaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…