Umudumuz Umut olsun

günaydınnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrr..size teomanın çok sevdiğim şarkısıyla günaydın demek istedim..

Mevsim rüzgarları ne zaman eserse
O zaman hatırlarım
Çocukluk rüyalarım, şeytan uçurtmalarım

Öper beni annem yanaklarımdan
Güzel bir rüyada
Sanki sevdiklerim hayattalarken hala

Akşama doğru azalırsa yağmur
Kız kulesi ve adalar
Ah burda olsan
Çok güzel hala İstanbul'da sonbahar

Her zaman kolay değil sevmeden sevişmek
Tanımak bir vücudu
Yavaşça öğrenmek, alışmak ve kaybetmek

İstanbul bugün yorgun, üzgün ve yaşlanmış
Biraz kilo almış
Ağlamış yine, rimelleri akıyor........

herkese günaydııınnn
günaydınn dünürümmmm
bu site beni çıldırtmadan benim bişeyler yapmam gerek

sorma ya database görmekten bıktım bendee..neyse dünürcüm naptın akşam kociş almış mı bişi:)

iyi akşamlar canım benim...bakalım kocişin nasıl kutlucak d.gününü...:teytey:

sorma ya database görmekten bıktım bendee..neyse dünürcüm naptın akşam kociş almış mı bişi:)

valla eşşek sıpa kocişim pastayı hediyeleri almış öğlenden eve saklamış zaten sabah işe giderken kutlamıştı doğum günümü akşam geldi esmacığım hiç fırsatım olmadı birşey alamadım felan dedi önemli değil aşkım dedim kutladın ya oda yeter dedim annemler geldi akşama çayın yanına pastam geldi sonra hediyem hamile pantolonu almış bana ayrıca oğluşumada ciciler almış oda benle beraber ya kutladık işde kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 Aferim kocişine tabi senlen oğluşun onuda düşünmesi çok güzel olmuş cnm benimmm.. pantolonda çok ii fikir ihtiyacım var diyordun cnmmm ..a.s.

günaydın kızlar ben bu gün giremem çünkü elektrıkler kesik dünkü yağmurdan dolayı her yeri su bastı şu an jeneratör varda tüm bilgisayarları kaldırmaz haberiniz ola hepinizi öptü arkadaşlar

kaydirigubbakcemile3 Aferim kocişine tabi senlen oğluşun onuda düşünmesi çok güzel olmuş cnm benimmm.. pantolonda çok ii fikir ihtiyacım var diyordun cnmmm ..a.s.
evet pantolan çok iyi oldu son 2 haftadır çarşıya çıkamadım kendim için bide ramazanın etkisi 2 pantolana düşmüştüm
günaydın seherciğim elektrik yok madem eve göndersinler senide dinlen hayatım
Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin...

Geçmiş olsun sehersim kolay gelsin size.

günaydın asiyeciğim

Günaydın esmacım aferin kocana iii düşünmüş pantolon işini . Güle güle rahatça giy inşallah canım

kızlar günaydın...bugün benim 4. evlilik yıl dönümüm...sabahtan beri ağlıyorum mutluluktan.....

günaydın kızlar......şimdi bu yağmurda uyumak vardı ya neyse....:))
günaydın canım ama uyku demeyin ne olur uyku demeyinnn
günaydınnn kızlarrr....ya evet ne güzel demı sıcacık yataktaaa ohhhh ....
günaydın nazmiyeciğim sende deme kız uyku hele yatak hiç deme

kızlar günaydın...bugün benim 4. evlilik yıl dönümüm...sabahtan beri ağlıyorum mutluluktan.....

canımm nice mutlu senelere bebeklerinizle inş. nice 14 24 34 44 ..... senelere

Tebrik ederim canım Allah daha uzun yıllarda kutlamayı nasip etsin inşallah heryılınız diğer yıllarınızdan güzel geçer...

günaydın canım ama uyku demeyin ne olur uyku demeyinnn

günaydın nazmiyeciğim sende deme kız uyku hele yatak hiç deme

canımm nice mutlu senelere bebeklerinizle inş. nice 14 24 34 44 ..... senelere

teşekkür ederim canlarım...inş. hepimiz uzun yıllar eşimizle ve çocuklarımızla mutlu oluruz...bugün ki gibi....Şeniz

mervecim cnm allah bir ömürü mutlu etsin inşallah seneye bebeğinle kutlarsınız tatlımm..

günaydın gülşen,seher,asiye,nazmiye...

valla bende uyukluyorum gene hava kapalı puslu ya dediğin gibi yatağın içinden çıkmamaak vardı..

tebrikler merve nice uzun yıllara canım.....bizimde yarın nikah yıldönümüz,pazarda düğün:)) 6 yıl doldurduk bizde.....

kızlar kızlarrr ben uzun birsüre yazamazsam anlayın ya uyudumm ya da işim başımdan aşkın:)) sanırım ikincisi olcak müdür burda uyumak mümkün değil...haydii görüşürüzzz..

emeliimmmm seni unuttum sanma senin bugün günü ve biliyoruz ki normallldee 3 gün önceden lekelenmen olurdu sesin çıkmadı naptın canımmmm inşallah aşılamaya gerek kalmadann olmuşturrr:))

ay buarada rüyamda görümcem ve eşi bize siz tüp bebek niye yapmıyosunuz diyodusenağlamasenağlama kabus mudur anlamadımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…