Umudumuz Umut olsun

Bu site beni çildirtacak bir alinti yapamadim gülşenimden canimmm bende senin gibi uyku uyku uyku diyorum doymak bilmiyorum uykuya

ben 10 dk kestirmişim ayıptır söylemesii ama takır tukurr masada zor oluyor:1closedeyes:

benim dün patron yoktu işleri bana yıktı kaçtı valla saat 15,10 saat 16,00 ya kadar uyumuşum odada koltukta vardı masada uyunmuyo tel çalar biri seslenir ama odada mis gibi uyumuştum:) kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar. hepinizi teker teker öpüyorum. geçmişi okuyamayacağım bi kaç gün beni mazur görün,barz karmaşık durumlar içerisindeyim. buydaysanız anlatacaklarım var

bu arada ESMAcım yeni yaşın sağlık mutluluh huzur ve istediğin her şeyi getirsin canım benim..nice yaşlara hepberaber insallaah

hayırdır canım?burdayız dinliyoz anlat sen...

canım sana sonra yazdım ama aşkım...:teselli: ban sende bunu görmemişsin demek ki..

gördüm canım ben onu hani unuttun bunuda görmedin gibisiyle söledim ama sen hamişsinde ondan böyle oldu yoksa bende mi hamişim :1shok: inşallah canım güzel olur ama:sm_cool:

teşekkür ederim hayatım
burdayız ne anlatacaksın canım

slm pınarcım bende burdayım yardımcı olabilirsek ne mutlu anlat bakalım

hayırdır canım?burdayız dinliyoz anlat sen...

adet tarihim 18i ama bu ilaç kullanmadan. bu ay biliyorsunuz gonaphene ve duphaston kullandım malum pco da var.ayın 29unda yumurtam çatladı,o günden bugüne 18 gün geçti yani normalde testte çıkması gerekiyormuş, test yaptım negatif çıktı.ama gögüslerim şiş, bugün kalçalarım da sızlıyor,hala adet sancım yok ve ateşim de 36.6 derece. kendimi çok garip hissediyorum. ama dediğim gibi hesap yapınca adetim 4 gün gecikmiş çıkıyor.

canım bence biraz daha bekle geç döllenmiş olabilir inş. öledir kendini göstermemiştir sana

esmacım nerden buldun canım çok iğrenç birşey bu bakma güzelim böyle şeylere vahşet yani bu
ya böyle bişey çıkacağını tahmin etmemişdim raziye gebelik haftamı incelerken kürtaja tıkladım resimleri yazısı görünce merak ettim ama böle bişey tahmin etmemiştim
ve duphaston biteli 10gün oldu. bebiş yoksa şimdiye adet olmam lazım değil miydi.

son adet tarihin ne pınarcığım

canım bence biraz daha bekle geç döllenmiş olabilir inş. öledir kendini göstermemiştir sana

canım zaten yumoş çatladıktan sonraki gün çatladığını söledi dr ve eşimi hemen eve çağırdım yumurta en fazla 24 saat yaşıyor. döllendiyse o gün döllenmiştir, daha sonra döllenmesi mümkün deil.çatlamadan önceki gece de ilişki oldu ama dediğim gibi çıkmadı bişi. bu arada bugün idrarım kokulu ve koyu renkliydi.10günden falzadır gögüslerim şiş. yav sapıtcam az kaldı. bi daha test yapmaya da korkuyorum. bekliyorum işte. ama kendimi kötü hissediyorum. zor tutuyorum ağlamamak için kızlar. yanımda olduğunuz için teşekkürlerim sonsuz size. eger bi kaç gün içinde bi kabalık ya da ne bilim başka bi densizlik yaparsam affedin beni olur mu? canlarımsınız siz benim..

canım belkide teste çıkmamıştır yoksa adet olman gerekir tam gününde çatladıysa senin yumurtalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…