Umudumuz Umut olsun

RUMELİLİ canım senin şimdiki bebeğin cinsiyeti bellimi? resimden erkeye benziyoda merak ettim acaba nedir cinsiyeti söylermisin

aslııııııııı 28 haftanı aşmadınsan sorun yokta doktorunu sen sole çok onemlı bunu atlamayın canım :eek::eek::eek:

Kızlar yine bennnnlülülülülülü Bu sefer çok kaynatmışsınız diğerinden fazlaydı sayfalar..:eek:klava: Nasip evet şu listeyi yenilesen artık..Unuttuk gitti anacım..Yakın zamanda Ben pınar ve raziye var sanırım...
emelcim dr. ssk mız varmı diye sordu biz var dedik işte rapor hazırlanıyor sonra testler ne bileyim gün veriyorlar dedi 8 ayı bulur dedi işte bize istanbulda bir yer önerdi o yüzden ben de anlamadım yani en iyisi bir hastaneye gitmek benim kaldığım yerde de hastane yok işin kötüsü zaten burayı da hiç sevmiyorum işlerimiz azaldığı bir gün gideceğiz eşimle hayırlısı olsun canım umarım sen hemen sonuç alırsan allahın izniyle:1hug:

Canım doktor neden böyle dedi anlamadım..Ama 8 ay uzun bir zaman..Öyle birşey yok aklından çıkart onu..Sen en iyisi devlet hastanesi veya anlaşmalı üniversite hastanesine git..rapor en fazla 1 ayda çıkıyor..Bak benım ilaç raporum 1 haftada çıkacak.Diğeri için 15 gün dedi bana hastane..Önce moralini yüksek tut ve yeni bir doktora görün.tamam uzun bir süreç olacak ama 8 ay olmaz merak etme..a.s.

Lahana bebek ve 61esra aramıza hoşgeldiniz..Ben Emel..Memnun oldum bize biraz kendinizden bahsederseniz seviniriz...:)))

Allah unutmayalim küser hamişim sonra bize kizlar burhan çaçani seven varsa şuan bizim işyerinde

Evet merve haklisin yazalim doğum günlerini nasipim uyansanda listemiz yenilense yanlarina d.g eklense

Lahana bebek ve 61esra aramıza hoşgeldiniz..Ben Emel..Memnun oldum bize biraz kendinizden bahsederseniz seviniriz...:)))

hoşbuldum canımcıma.s.bende memnum oldum ben ikinci çocuğumu yapmaya çalışıyom ama olmuyo arada bir sizin topiği ziyaret ediyorum tabi misafir kabul ederseniz

hşb cnm 14 aylık evlıyım ev hanımıyım 6 ay bebek istemedık eşim korundu korunmaz olaydık 9 olacak nerdeyse hamıle kalamıyorum her ay umutsuzluka sonuç buluyorum :emir_bebek::emir_bebek:

Lahana bebek sende hoşgeldin
61 esra üzülme canim bende 7 aydan sonra hatta birde bebiş kaybettikten sonra kaldim kalicaz inş hepimiz allahim yardim edecek

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )
.......28.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* NEŞELİ:))..........................8 Eylül ( Neşe )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.??
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.72
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
RUMELİLİ canım senin şimdiki bebeğin cinsiyeti bellimi? resimden erkeye benziyoda merak ettim acaba nedir cinsiyeti söylermisin

lahanabebek hoşgeldin canım.....benim bebeğimin cinsiyeti belli değil henüz ama sen yandaki ultrasondan mı erkek teşhisi koydun:1shok: neye göre söledin Allah aşkına.....cumartesi gösterirse görcez cinsiyetini bakalım hayırlısı:1rolleyes:

X