Umudumuz Umut olsun

ne güzel yaa...allah herşeyinizi rast getirsin canım...batuşunu hayırlısıyla gör bakalım...bizi de habersiz bırakma ama....

ne güzel yaa...allah herşeyinizi rast getirsin canım...batuşunu hayırlısıyla gör bakalım...bizi de habersiz bırakma ama....

tamam canım hayırlısıyla bakalım görelim ama eve geç kalabilirim çarşıya uğrayacağız yinede 5 gibi olmaya çalışacağım

günaydın kızlarrr
gülşencım senın bunye cok erken hazırlıyo valla.benımkıde habıre uyuya esmanın dedıgı gıbı 5 dakıkanın hesabını yapıyomm
nasılsınız kızlarrrr

günaydın kızlarrr
gülşencım senın bunye cok erken hazırlıyo valla.benımkıde habıre uyuya esmanın dedıgı gıbı 5 dakıkanın hesabını yapıyomm
nasılsınız kızlarrrr

günaydın nazmiyeciğim iyiyiz hayatım sen nasılsın bebiş nasıl:ecrin_bebek:

günaydın kızlarrr
nasılsınız kızlarrrr

günaydın nazmiye...uyuyun valla..nasıl olsa bebişlerinizin gelmesiyle uykularınız da bitecek...bu zorlu günleri bildiğimiz halde bi hamiş olabilsek bi yüzüznü görebilsek diye neler yapmıyoruz ama di mi?kaydirigubbakcemile5

günaydın canım..inşallah canım allah dualarımız gerı cevırmez allahın ıznıyle gelecek bebıslerrr hıc beklemedıgınız anda demıı esmacım..

şşşiiiittttttttt uykucular kalkın bakayım be ne uyku ayoooolllll
kız gülşennnn bebeği uyuttun sende yattın demi:))))

kızlar hepinizin günü aydın olsun... Uykucular uyanın..Cmt çalışmayan bayanlar kalkın artık..............
Kızlar ben dün doktora gittim ama herşey sil baştan desem yeridir..Ben artık tüp adayı değilim (( Halbuki ne çok heveslenmiştim hemen olacak diye ((( Rapor olayına takıldık yani SSK prosedürüne..Sebep eşimin sperm sonuçları birbirinden farklı..Ben şaşırmıştım ilk başta tüp şansınız yyok deyip ikincide tüp e aday gösterdiklerine..Gerizekalı hastane çalışanlarından daha iyi biliyorum prosedürü..Sonuç aşılama ile başlanacak..yalnız yeni prosedür ile 3 aşılama tutmasa bile hemen ardından tüp yine yok..Onun sebebide 3 yıllık evlilik süresini haziran 2009 da dolduruyorum...Şu an aşılama için rapor bekliyoruz.Doktor iğnelerimi yazdı..Rapordan sonra alacağım..
çok uzun olmadı kısa kesmeye çalıştım ama idare edin...:)))

hakkında hayırlısı demekten başka bişey gelmiyo elimden...bi de bol bol dua etmekten başka...:Saruboceq: allah çok büyük canım...yeterki biz istemeyi bilelim ve çarenin o'ndan geleceğine inanalım...herşey çok güzel olacak inan...bebişinin yüzünü gördüğünde tüm bu zor günleri çoktaaaan unutmuş olacaksın...:ecrin_bebek:

günaydın emel cimmm...
canını sıkma canım herseyde vardır bı hayır...bakarsın tüp hatta asılamaya bıle gerek kalmadan gelır bebısın....hazıran 2009 da da bakarsın anne olursun allahh büyükk güzelim içini ferrah tut

demekki aşılama yeterli senin için gör bak ilk ay hamiş kalacaksın emell hem aşılama tüpe oranla daha doğal ben inanıyorum evliliğinin 3. yılında zaten bebişin göbişinde olacak yani tüpe müpe gerek kalmayacak

kızlar çok teşekkür ederim hepinize desteğiniz için..ama kafamı öyle karıştırdılarki o hastaneye gitmemeyi bile düşündüm. sonra 1 aşılama deneyim dedim..inşallah tutar gerek kalmaz. anlamadığım rahimdeki perdeye müdahale yapmayacak tüp olsa yapacaktı aşılamada yapmıyor..Ne fark var anlamadım..karmakarışığım aslına bakarsanız..

SELAM KIZLAR HERKESE İYİ HAFTA SONLARI BEN YENİ KATILDI BU RAYA DAHA ÖNCE KONUŞTUĞUM BÖLÜMLER ÇOK OLDU. HERKESİN DİLEĞİNİN OLMASI DİLERİM ALLAHTAN.kaydirigubbakcemile5.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…