Umudumuz Umut olsun

merve 2 yok ben cmt çalışmıyorum neyse kızlar ben çıkıyorum öpüyorum hepinizi iyi hafta sonları neşe inş hamişsin

mervecim inş canım inş dediğin olur bak sana özelden yazdığıımı unutma tatlım

vet hepinizi öptüm kızlar allahım dualarınızı ve oruçlarınızı kabul etsin

geç kalmışım ama ne yapayım k.vaalidem iftara misafir çağırmış yardım ettim malum kızı yok
olsun yarın görüşürüz umarım ama sabahtan yokkum oğluşumun maçı var koçişimle gidecem
neşe gelirsen eğer haber ver çatlayacağız meraktan bize güzel haberi ver ben gece okurum
iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

saol cnm aynen benim de akıntım çok fazla 2 gündür gögüs ucum ve gögsüz sızlıyordu ama şimdi sadece uçları acıyor. hayırlısı 6 gün kaldı :)
Kizlar doktor sonuçlarim olumlu kan testim 444.44 ten 1.280 oldu şükür allahima doktorcum haftaya sali günü gel bakalim kalp atişinada bakariz dedi

canım benim hadi gözün aydın şimdiden hatta gözümüz aydın insallahh

bebişimi göreceğim yarınnnn çok özledik birbirimizi

canım yaa, ne duygusal bir andır tahmin edebiliyorum. allah isteyen herkese bebiş versin, sonra da sağlıklı uzun ömür versin..

keşke bu ay ki adet gününü bekleseydin pınarcım belki hamişsindirbende iyim valla yaptığım bişi yok iş güç işte çok şükür iim

canım evet aslında beklesek olurdu ama eger spermlerde sorun çıkarsa aşılama iiçin fazladan beklememek için şimdiden yaptırıyoruz. hayırlısı neyse o olsun cnm. insallah hamişimdir.

saolasın emelim iyyim, bugün giremedim evde değildim. sen nasılsın? belirti bişi var mı sende de ?

nasipimm nasılsıın? dün gece yazdım ama sanırım görmedin.bugün giremedim maalesef ama sizleri çok özledimm

ayyy hakkaten öyle yazmışımmm dünürr sevindim birden bak okurken bile hoş oldummkaydirigubbakcemile5 nede yakışmışş bana :CüvCüv:

kız Allah mı söyletti, hamiş misin yoksa ay insallah hayatım o güzel haberi senden de alırızz :hooray:

adetime 6 gün var ateşim. 36.7 akşam ölçtüm yeni aldım dereceyi de ondan. ama sabahları ölççem esas. peki agızdan mı koltuk altından mı kızlar bi söyleyin? yarın eşime sperm testi yaptırcaz akşama girerim ancak haberiniz olsun kızlar. hepinizi çok öpüyorummma.s.

Hayır hiç doktora gitmedim, 3 yıllık evliyim 4 aydır korunmuyoruz gelecek ay gitsemmi bi doktora acaba

Hayır hiç doktora gitmedim, 3 yıllık evliyim 4 aydır korunmuyoruz gelecek ay gitsemmi bi doktora acaba

gerçi dört ay çok uzun bir süre değil ama dr a gidip genel bi hormon testi yaptırabilirsin için rahat olsun diye ama dediğim gibi telaşlancak kadar da uzun bir zaman geçmemiş bence

gerçi dört ay çok uzun bir süre değil ama dr a gidip genel bi hormon testi yaptırabilirsin için rahat olsun diye ama dediğim gibi telaşlancak kadar da uzun bir zaman geçmemiş bence

evet geçmedi aslında ama ne bileyim evlilik yılı biraz gecikince insan hemen olsun istiyo artık çevre baskısı malum

evet geçmedi aslında ama ne bileyim evlilik yılı biraz gecikince insan hemen olsun istiyo artık çevre baskısı malum

valla o baskı eskide olsa yenide olsa var
biz bir seneyi geçkin evliyiz bizde de var
ben sekiz ay hamile kalamıyınca dr gittim
daha öncesi gitmiştim bir problem yoktu genel kontrol için gitmiştim
bu ay kist için ilaç kullanıyorum kistim oluşmuş u ay geçerse yumurta takibi yapıcaz doktorumla

hortladın mı diyenlere cevap vereyim şimdiden.......evet hortladım:))
vızzzz vızzz sivrisinek sesiyle 4.30 da kalktım ve sitede herbiyere girdim,okudum,yazdım...
şimdide midem bulandı yine bön bön bakıyorum pc'ye
tamam vücudum kendini uykusuzluğa hazırlıyor diyim 6 ay sonrası için ama bukadarda erken hazırlanılmaz ki be kardeşim.....yat zıbar işte biraz.....bu saatten sonra yatçamda ne zaman kalkçam.....
ama kendimi şu anlamda seviyorum.....işe gittiğim sabahta bana bu azizliği yapsaydı bünyem kendimden nefret ederdim sanırım.....yarın nasılsa tatil ya gülşen bön bön dolaşsın cumartesi günü diye bünye bu komployu hazırlamış bana.....ee şimdi noldu seviyor muyum şimdi yanikendimi.....içimde beppem olmasa kapatıp giderim bu vücudu bodruma yerleşirim valla:))
haaaa bu arada hepinize günaydın kızlar........siz şu anda devirirken arka şanzımanı ordan oraya ben sabaha sıcak sıcak laf yetiştiriyorum....ee bunuda birinin üstlenmesi lazım ama değil mi.....
neyse kalkayım artık balkondanda bakınayım belki sızarım ne dersiniz.....şimdide karnım acıktı ma ondan uyuyamam....of off yakalarsam o sivriyiiii..............

herkese günaydınnnnn
bizim hortlak uyumuş galiba ne derseniz kızım ne işin var sabahın köründe kov sivriyi zıbar 6 ay sonra zaten uyuyamayacaksın ufaklık uyutmayacakben sabahları 5 dak. hesabını yapıp kalkıyorum yatakdan

günaydın kızlarrrrr...esma heyecan nasıl..beppeni görcen inş...gülşen sen de bi alemsin yani...sabah körü...
neyse kızlar hadi bakalım canlanın...bekliyoruz burda....umutlarımıza umut katmak için...

gülşenciğim dün sormuştın 2li teste ense kalınlığınız ne diye 1.19mm miş hayatımm bilgineee

günaydın kızlarrrrr...esma heyecan nasıl..beppeni görcen inş...gülşen sen de bi alemsin yani...sabah körü...
neyse kızlar hadi bakalım canlanın...bekliyoruz burda....umutlarımıza umut katmak için...

öyle bir heycan varki evden çıktım eminim birşey unuttuğuma ama ne olduğu aklıma gelmedi taki servisden inip elimi çantama atıp anahtar arayana kadar iş yerinin anahtarını unutmuşum allahdan merkez bize yaklaştı telefon açtım patronun anahtarını gönderdilerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…