Umudumuz Umut olsun

teşekkürler hoşbuldum.uzun zamandan beri giremiyordum siteye ama 3-4 gündür yazdiklarinizi okudum.allahim tüm isteyenlere versin bebeklerini

amin hayatım...benim adım merve2...bi tane daha merve olduğu için ben 2. oldum kaydirigubbakcemile3 bende yeni sayılırım...2 haftadır devam ediyorum topiğe...aramıza hoşgeldin...bizimle birlikte dua etmeye..umut etmeye...aldığın her hamiş haberinde kendin olmuşsun gibi sevinmeye...teselli etmeye...gülmeye... ağlamaya....hayatını bizimle paylaşmaya....HOŞGELDİN...a.s.

burdayız öznurcuğummm ama ben gözlerimi açamıyorumm biraz uykucu bir hamişimde zaten 1 saatten çıkacağım loşumu görmeye gideceğim

şşşiiiittttttttt uykucular kalkın bakayım be ne uyku ayoooolllll
kız gülşennnn bebeği uyuttun sende yattın demi:))))

pşşşt biri uykucu mu dedi:uhm: :) günaydın kızlarr. canım bugün senin büyük günün değil mi batuşa çok slm söyle. bizler için dua etsin bizim de koynumuz dolsun diye.gelir gelmez yaz olur mu canım

kızlar hepinizin günü aydın olsun... Uykucular uyanın..Cmt çalışmayan bayanlar kalkın artık..............
Kızlar ben dün doktora gittim ama herşey sil baştan desem yeridir..Ben artık tüp adayı değilim :KK43:(( Halbuki ne çok heveslenmiştim hemen olacak diye :KK43:((( Rapor olayına takıldık yani SSK prosedürüne..Sebep eşimin sperm sonuçları birbirinden farklı..Ben şaşırmıştım ilk başta tüp şansınız yyok deyip ikincide tüp e aday gösterdiklerine..Gerizekalı hastane çalışanlarından daha iyi biliyorum prosedürü..Sonuç aşılama ile başlanacak..yalnız yeni prosedür ile 3 aşılama tutmasa bile hemen ardından tüp yine yok..Onun sebebide 3 yıllık evlilik süresini haziran 2009 da dolduruyorum...Şu an aşılama için rapor bekliyoruz.Doktor iğnelerimi yazdı..Rapordan sonra alacağım..
çok uzun olmadı kısa kesmeye çalıştım ama idare edin...:)))

günaydın emel. canım demekki hakkında hayırlısı buymuş bence ilk aşılamada tutacak 2iz bebelerin olacak sapsağlıklı.sen yeterki gönlünü ferah tut cnm benim.çözülmeyecek bir dert değil nasılsaa

SELAM KIZLAR HERKESE İYİ HAFTA SONLARI BEN YENİ KATILDI BU RAYA DAHA ÖNCE KONUŞTUĞUM BÖLÜMLER ÇOK OLDU. HERKESİN DİLEĞİNİN OLMASI DİLERİM ALLAHTAN.kaydirigubbakcemile5.

mrb canım hoş geldin aramıza. pınar ben memnun oldum.

Kızlar bu arada dün yazdım ama kimse cvp yazmamış arada yazdıklarımı görmüyosunuz sanırım :1no2: neyse. bugün spermiyogram yaptırcaz eşime. hakkımızda hayırlısı olsun. şafak 5 kaldı bu arada, hakkımızda hayırlısı. bu ateş ölçme işlemini agızdan mı yoksa koltuk altından mı yapıyoruz kızlar. kalkınca ölçtüm 36.6 (agızdan)

neyse mutfaga geçiom ben ama cvplarınıza bakarım, malum test yaptırcaz o yüzden oruç tutmadık bugün. (bana ne oluyosa :p :eek: )

pınarcığım hayatım hakkınızda hayırlısı inş sonuçlarınız iyi çıkar canım
batuyada hepinizden selam söyleyeceğimmm :)))))) gelince hemen yazmaya çalışacağımm öptüm hepinizi malum patronun anahtarı bende onu oraya ben götüreceğim inş hastaneye geç kalmam

pınarım hoş geldin..öncelikle umarım eşinin sperm sayımı iyi çıkar..Ateşini ağızdan ölçüyorsun canım bu şekil devam et..:)))
Kırmızı karta gelince henüz görmedim..Ama hiçbir belirti yok bende hamilelik ile ilgili..Sanmıyorumda zaten..bir an önc olsamda bitse derdindeyim..Sende varmı birşeyler...

kızlar bende her an çıkabilirim..o nedenle şimdiden herkese iyi hafta sonları dilerim..pzt görüşürüz..
bu arada bugün kaytaranlar şebo,nasip,sinem,aslı,asiye,ayşe,raziye,merve nerdesiniz yahuuuu? sorrulmamışız demeyin...BEN SORDUM İŞTE :))))))))))))))))

pınarım hoş geldin..öncelikle umarım eşinin sperm sayımı iyi çıkar..Ateşini ağızdan ölçüyorsun canım bu şekil devam et..:)))
Kırmızı karta gelince henüz görmedim..Ama hiçbir belirti yok bende hamilelik ile ilgili..Sanmıyorumda zaten..bir an önc olsamda bitse derdindeyim..Sende varmı birşeyler...

canım kiminde hamilelik belirtileri yaşanmıyor bu normal. insallah hamişsindir de bütün bu zahmetlere gerek kalmaz. değilsen de üzülme nazlı bebeklerin olcak senin :). bende bugün hiç bi belirti yok anlamadım ben de. hatta her an adet olcakmışım gibi hissediyorum. vardır bi hayır bunda da.

kızlarrr bende çıkacağım birazdan hepinize iyi hafta sonlarıııı valla beni burda yalnız bırakan hiç kimseti sormuyorum:dilcikar::dilcikar:
sadece merveye gülşene öznüra pınara nazmiyeye emele teşekkürlerimi sunuyorum yanımda oldukları içinnn

:roflol::roflol:kötüyüm ben kötüyümmm

pınarcım benim eşimde yaptırdı geçen ctesi...bizimki iyi çıktı..inş. sizinkide öyle olur...ama sonuçları alana kadar insan stres yapıyo dimi? hadi güzel haberlerle gel...

esma...senden de haber bekliyoruz unutma....

diğer kızlaaaaarrrrrrrrr...nerelerdesiniz yaaaa???????

kızlarrr bende çıkacağım birazdan hepinize iyi hafta sonlarıııı valla beni burda yalnız bırakan hiç kimseti sormuyorum:dilcikar::dilcikar:
sadece merveye gülşene öznüra pınara nazmiyeye emele teşekkürlerimi sunuyorum yanımda oldukları içinnn

canım ne demek. burdaki amacımız sevincimizi üzüntümüzü her şeyimizi birbirimizle paylaşmak değil mi? hamiş haberi aldığımda, bebişlerinizin iyi olduğunu duyduğumda inan kendiminmiş kadar seviniyorum canım benim..

pınarcım benim eşimde yaptırdı geçen ctesi...bizimki iyi çıktı..inş. sizinkide öyle olur...ama sonuçları alana kadar insan stres yapıyo dimi? hadi güzel haberlerle gel...

esma...senden de haber bekliyoruz unutma....

diğer kızlaaaaarrrrrrrrr...nerelerdesiniz yaaaa???????

iyi çıkmasına çok sevindim canım benim.evet canım stres var neyse aynı gün içinde veriyorlarmış sonucu. birazdan çıkcaz. sonucu mutlaka yazarım

heey diğer hatunlaar. c.tesi die asıyonuz mu yoksaam. ayse köyde onu biliom da diğerlerii nerdesinizz hu huuuuu

hade öptüm hepinizi kocamanna.s.

selam kızlar nasılsınız evet bir haftadır yoktum moralim bozuk geçmişi tam okuyamadım ama hepinizi çok özledim işyerinde pclerde problem vardı ayrıca

bende geldmm neşeli gelmedi dimi bugünn. ben ona ısı değerlerimi verecektim neyse ben yazayım o sonra bakar olmadı..

adetin sıcaklık
günü

5. 36,6
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8
9. - unuttum
10. 36,5
11. 36,7
12. 36,7
13. 36,5
14. 36,6

bilen arkadaşlardan alabilirim yorumları.

canım kusura bakma dün geldim ama geçti saat
ben ısından pek bişey anlamadığım için arkadaşıma sordum cevabı
canım bu ısılar cok yuksek
bır yanlıslık olmasın
ama dogru olctuyse o zaman yumurtlama yok daha
artıs olmamıs cunku aynı seyirde devam edio

canım sen ölçümlerini sabah mesela 7:30da uyanıpmı ölçüyorsun dimi
bide yataktandan kalkmadan ve su bilene içmeden ölçmen lazım
böyle yapıyorsan iyi daha yumurtlamana var
ama böyle yapmıyorsan durum karışıkyerimseniben

X