Umudumuz Umut olsun

şimdi geçmişi okudum geldim. hepiniz saolun arkadaşlar. karnım çok ağrıyo hemen öyle olmazdı aslında ama bu ay hızlı başladı. neyse ben birkaç ay önce kit denemiştim canım yine denerim ziyanı yok. ama çift çizgiyi yakalayıp ilişkiye girmemize rağmen yine fos çıkmıştı. ben artık inanın umursamıyorum. her ay her ay aynı hayalkırıklığıını yaşamaktan sıkıldım. sabah kocişte dediki boşver şebnem olursa olur olmayacaksada çok önemli değil.dedi. hem üzülüyor insan hem hayırlısı buymuş diyor. yapcak bişi yok . ben buralardayım ama çok yazamayabilirim. öpüldünüzzzzz

canım neyse hayırlısı ama ben senden bu ay çok ümitliydim sana sen hamişsin dedim sonra olmadıya çok özür dilerimmmm
canım kendine dikkat et olurmu bebişinide endişe etme annesi o çok iyi

herşeyin hayırlısın versin rabbim

nazmiyecim geçmiş olsun...Şebnem canım dediğin gibi bu ayda kısmet değilmiş demekki..Bende buaralardayım ama yazamayabilirim..

günaydin canim geçmiş olsun bebşin iyidir sen üzülme konuştunmu doktorunla ne dediyse onu yap ya canim benim karnimda ve belimde ağri var sendede olmuşmuyudu.

hepinize günaydınlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr...pc yapıldı nihayet.....geçmişe bakamadım çok...inş. herkes iyidir..şebnem boşver canım..herşeyi oluruna bırak.......o zaman hiç ummadığın anda bebişin merhaba diyecek sana inan...........

canım geçmiş olsun...sen iyi düşün bebişin de iyi olsun.........

merhaba herkese kızlar.....mutlu güzel haftalar bizimle olsun..............

günaydın kızlar
merve2 gözün aydın pc olmuş

şebocum olsun bidahaki aya inşallah nazers ara bi dıktorunu ilaç falan sor bu arada geçmiş olsun merve 2 ve gülşen hoşgeldiniz

gülşencim senin kanama olayı ne olmuş canım hap kullanıyomöusun hala

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
günaydın canlarımmmmmmmmkaydirigubbakcemile3
nasipimmmm esmamm mervemm şebbomm(kız yiyecen sabah sabah oklavayı haaa tamam olmadı üstüne görüyon da bu ne boşvermişlikkkk canımmm gelecek kız bebişler elbet birgün gelecekkkk)asişimmmm hoşgelmişsinnnn aslımmmmmm nazmiyemm canım sakın endişelenme bebişine birşey olmayacak inşallahhhhhhh gülşenimmm rahelimmm seherimmm nikolümmm ee razişim sinemim zeynebim nerdeeeeeCADIARZUvay uykucular benide geçtilerrrrrrrr:roflol::roflol: öpüldünüz anacımmmmmŞenizŞeniz

günaydin canim geçmiş olsun bebşin iyidir sen üzülme konuştunmu doktorunla ne dediyse onu yap ya canim benim karnimda ve belimde ağri var sendede olmuşmuyudu.

saol canım yok gorumedım doktorla hcıbısey kullanmadım zaten hep dınlendımm..canım bel agrısını 9 ay cekıcez ondan endıselenme o olucakk..benım karnım degılde sol kasıgıma agrı gırıyoduu

valla merve2 cim iyi geçti canım nazmiyecim benimde sağ kasığım ağrıyo doktor onun için bişi dedimi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…