Umudumuz Umut olsun

Sağolun kızlar valla esmacım 1 haftaydı bitti canım ama olsun iyi geçti.

Sevindim aslıcımın hamiş olduğuna hadi bakalım madem öle şeboyu bekleyeceğiz.

Sevindim valla sizleri bir arada görmekten
Nasip ben tatile gittiğimde sen yoktun görüşememiştik hoşgelmişsin

sağol bitanem sende hoş geldin
okulun bahçesinde kıyamet kopuyor merak ettim bakmaya gidiyom:roflol:

günaydınnn kızlarrr ayşecimm kart yemişinn arkadaşıımmm ama olsnn kalan sağlar bizimdir önümüzdekii aya yelken açtık umutlarımızı...

şebbocummm senden haber bekliyoruzzz ne alemdesin?

günaydınnn kızlarrr ayşecimm kart yemişinn arkadaşıımmm ama olsnn kalan sağlar bizimdir önümüzdekii aya yelken açtık umutlarımızı...

hoşgeldin mervecim nasılsın hayatım:1hug:

günaydin merve hoşgeldin evet şebodan bekliyoruz haberleri şebooooooooooooooooo nerdesin çatladik merve sizde ayşeyle önümüzdeki ay patlatirsiniz süprizi

günaydın mervecim nasılsın

hoşgeldin mervecim nasılsın hayatım:1hug:

günaydin merve hoşgeldin evet şebodan bekliyoruz haberleri şebooooooooooooooooo nerdesin çatladik merve sizde ayşeyle önümüzdeki ay patlatirsiniz süprizi

günaydınn canlarım iyim valla bir bıraktım neler olmuş:1shok:
sehercim sen nasılsın?
nasipcim hadi hayırlı olsun oğluşunun okulu açıldı oh artık burdasınkaydirigubbakcemile5

günaydınn canlarım iyim valla bir bıraktım neler olmuş:1shok:
sehercim sen nasılsın?
nasipcim hadi hayırlı olsun oğluşunun okulu açıldı oh artık burdasınkaydirigubbakcemile5

sağol hayatım allah inş sizlerede o günleri yaşatır çok gurur verici

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Umarım herkesler iyidir..ben bugün öğleden sonra yokum pek giremem o nedenle malum doktora gideceğim...hepinizi öpüyorum...Nasip oğluna başarılar dilerim...

günaydın kızlar eskiyi hiç okumadım kim var kim yok bilmiyorum. hemen haber veriyim istedim. malesef bugün sabah kırmızı kartı yedim. saat gibi işliyorum maşallah. bugün çok işim var giremeyebilirim. arada girip okumaya çalışcam. hepinizi çok öptüm.
görüşürüz kızlar

günaydın güzel bayanlar iyi bir hafta geçirmeniz dileğiylee..
ben pek ıyı baslayamadım dun rahatsızlandım üşütmüşüm galıba bıraz esım kayınvalıdeme goturdu orda yattım hep bugun geldım ıse ama kendımı ıyı hıssetmıyom..bebegım ıcın endıselenıyorum bıde...

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Umarım herkesler iyidir..ben bugün öğleden sonra yokum pek giremem o nedenle malum doktora gideceğim...hepinizi öpüyorum...Nasip oğluna başarılar dilerim...

hoşgeldin hayatım tşk ederim canım inş hedeflediği liseye girer bütün dualarım onunla
öğleden sonra bende yokkum eltime iftara davetliyim yardıma gidecem

günaydın kızlar eskiyi hiç okumadım kim var kim yok bilmiyorum. hemen haber veriyim istedim. malesef bugün sabah kırmızı kartı yedim. saat gibi işliyorum maşallah. bugün çok işim var giremeyebilirim. arada girip okumaya çalışcam. hepinizi çok öptüm.
görüşürüz kızlar

hoşgeldin şebnemcim senden çok umutluyduk bu ay ama sağlık olsun
kızlar ben kiralık katil tutmaya karar verdim bu kartları getiren hakemi öldürtecem

kızlar hepinizin günü aydın olsun...umarım herkesler iyidir..ben bugün öğleden sonra yokum pek giremem o nedenle malum doktora gideceğim...hepinizi öpüyorum...nasip oğluna başarılar dilerim...

günaydin canim hoşgeldin inş hayirli haberlerle gelirsin doktordan dualarim seninle

şebocum neyse önümüzdeki aya umutlar devam edicek

anlaşilan öğleden sonra kimse kalmicak burada

günaydın güzel bayanlar iyi bir hafta geçirmeniz dileğiylee..
ben pek ıyı baslayamadım dun rahatsızlandım üşütmüşüm galıba bıraz esım kayınvalıdeme goturdu orda yattım hep bugun geldım ıse ama kendımı ıyı hıssetmıyom..bebegım ıcın endıselenıyorum bıde...

hoşgeldin nazmiyecim geçmiş olsun hayatım dr arayıp ne yapman gerektiğini öğren gülüm bebiş içinde endişelenme o iyidir içerde

görüşürüz kızlar

canımmm benimm :teselli: geçmişolsun hayatımm allah o kırmızıyı bildiği gibi yapsınnkötükedihüso gerçi gelmesi hiç gelmemesi ve hamişlik olmaması halinde daha da kötü oluyor allah korusun bide kontrol hapı kullanmak zorunda kalıyorsun..

önümüzdeki ay için ovulasyon kiti almayı düşünüyoruz hayatım sende katıl bize bir ümitt:eek:

X